Autobusy
Kraków
»
Charków

3 rozkłady jazdy na autobus i bus z Krakowa do Charkowa6 przewoźników • Oferty Voyager, Infobus, euroTicket, Eurolines Switzerland, Bilet UA i Busfor • Bilety online od 194 PLN / 46 EUR

Ceny biletów od 194 PLN / 46 EUR

W naszym serwisie oferujemy bilety na autobus z Krakowa do Charkowa.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz również sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Parking Wawel, hotel Sheraton → Bus Station, 22 Gagarina av.
140 PLN / 33 EUR
Dworzec Autobusowy MDA w Krakowie, Kraków, małopolskie, żarski → Bus station "Privokzalnaya", Yevgenia Kotlyar's street; House 11
159 PLN / 38 EUR
Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta) → dworzec autobusowy ul. Evgena Kotliara 11
177 PLN / 42 EUR

Bilety online na autobus z Krakowa do Charkowa

Na trasę z Krakowa do Charkowa kupisz bilety firm: Bilet UA, Busfor, Eurolines Switzerland, euroTicket, Infobus, Intercars Basque, Odri i Voyager.

Pokaż bilety Bilet UA z Krakowa do CharkowaPokaż bilety Busfor z Krakowa do CharkowaPokaż bilety Eurolines Switzerland z Krakowa do CharkowaPokaż bilety euroTicket z Krakowa do CharkowaPokaż bilety Infobus z Krakowa do CharkowaPokaż bilety Intercars Basque z Krakowa do CharkowaPokaż bilety Odri z Krakowa do CharkowaPokaż bilety Voyager z Krakowa do Charkowa

EWHD
140 PLN / 33 EUR
Eurobus
177 PLN / 42 EUR

Rozkłady jazdy bus z Krakowa do Charkowa

Przewoźnicy, którzy realizują połączenie autokarowe Kraków - Charków to: Odri, Intercars Basque lub Minibus.

Pokaż rozkłady jazdy Odri z Krakowa do CharkowaPokaż rozkłady jazdy Intercars Basque z Krakowa do Charkowa

W naszym serwisie znajdziesz również połączenia z Krakowa dla innych miast w Ukrainie na stronie Kraków - Ukraina. Zobacz rozkłady jazdy oraz bilety autobusowe na powrót z Charkowa do Krakowa lub z Charkowa do innego miasta w Polsce.

Więcej na temat rozkładów jazdy, cen biletów oraz zniżek dla połączeń autobusowych z Krakowa do Charkowa dowiesz się w FAQ, komunikatach dla Krakowa oraz komunikatach dla Charkowa.

Skorzystaj z naszej oferty i wybierz dogodne dla siebie połączenie z możliwością zakupu biletu autokarowego online po najniższych cenach.

Odri

ZF Zaporoże - Freiburg

ważny od 2017-02-06

Zobacz rozkład Kup bilet

Intercars Basque

JORDAN: UKRAINA: E-333 Czechy - Polska - Ukraina

ważny od 2016-07-11

Zobacz rozkład Kup bilet

Minibus

Charków » Polska

Zobacz rozkład