Autobusy
Kraków
»
Trembowla

2 rozkłady jazdy na autobus i bus z Krakowa do Trembowli5 przewoźników • Oferty Infobus, euroTicket, Eurolines Switzerland, Bilet UA i Busfor • Bilety online od 92 PLN / 21 EUR

Ceny biletów od 92 PLN / 21 EUR

W naszym serwisie kupisz bilety autobusowe na linię Kraków - Trembowla.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz również sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Dw. MDA ul. Bosacka 18 → Bus Station, 75 Knyazya Vasylka str.
100 PLN / 23 EUR

Bilety online na autobus z Krakowa do Trembowli

Na trasę z Krakowa do Trembowli kupisz bilety przewoźników: Bilet UA, Busfor, Eurolines Switzerland, euroTicket, Infobus, Kry Cha i Mega Trans.

Pokaż bilety Bilet UA z Krakowa do TrembowliPokaż bilety Busfor z Krakowa do TrembowliPokaż bilety Eurolines Switzerland z Krakowa do TrembowliPokaż bilety euroTicket z Krakowa do TrembowliPokaż bilety Infobus z Krakowa do TrembowliPokaż bilety Kry Cha z Krakowa do Trembowli

Mega Trans
100 PLN / 23 EUR

Rozkłady jazdy bus z Krakowa do Trembowli

Linia autobusowa Kraków - Trembowla obsługiwana jest przez firmy: Mega Trans lub Kry Cha.

Pokaż rozkłady jazdy Kry Cha z Krakowa do Trembowli

W naszym serwisie znajdziesz również połączenia z Krakowa dla innych miast w Ukrainie na stronie Kraków - Ukraina. Skorzystaj z opcji zakupu autobusowego biletu powrotnego z Trembowli do Krakowa lub innych miejscowości w Polsce.

W naszym serwisie zamieszczamy informacje o biletach, przewoźnikach, promocjach i zniżkach oraz połączeniach z Krakowa do Trembowli. Przeczytaj najnowsze wiadomości dla Krakowa oraz dla Trembowli. Zapraszamy do skorzystania z FAQ.

Sprawdź naszą ofertę połączeń autokarowych i kup tani bilet autokarowy online.

Mega Trans

Kamieniec Podolski-Wrocław

ważny od 2016-11-14

Zobacz rozkład Kup bilet

Kry Cha

Lubomierz-Trembowla

ważny od 2017-01-18

Zobacz rozkład Kup bilet