Autobusy
Legnica
»
Lwów

4 rozkłady jazdy na autobus i bus z Legnicy do Lwowa6 przewoźników • Oferty Voyager, Infobus, euroTicket, Eurolines Switzerland, Bilet UA i Busfor • Bilety online od 110 PLN / 25 EUR

Ceny biletów od 110 PLN / 25 EUR

Na tej stronie możesz zakupić bilety na autobus z Legnicy do Lwowa.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz również sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Pokaż bilety na autobus z Legnicy do Lwowa

Bilety online na autobus z Legnicy do Lwowa

Na autobusy z Legnicy do Lwowa kupisz bilety firm: Львів Інтуртранс, Єфременюк, Bilet UA, Busfor, Eurobus Sindbad, Eurolines Switzerland, euroTicket, Infobus, Odri, Roma Bus Plus i Voyager.

Pokaż bilety Bilet UA z Legnicy do LwowaPokaż bilety Busfor z Legnicy do LwowaPokaż bilety Eurobus Sindbad z Legnicy do LwowaPokaż bilety Eurolines Switzerland z Legnicy do LwowaPokaż bilety euroTicket z Legnicy do LwowaPokaż bilety Infobus z Legnicy do LwowaPokaż bilety Odri z Legnicy do LwowaPokaż bilety Roma Bus Plus z Legnicy do Lwowa

Pokaż bilety na autokar z Legnicy do Lwowa

Rozkłady jazdy bus z Legnicy do Lwowa

Linia autokarowa Legnica - Lwów obsługiwana jest przez przewoźników: Odri lub Roma Bus Plus.

Pokaż rozkłady jazdy Odri z Legnicy do LwowaPokaż rozkłady jazdy Roma Bus Plus z Legnicy do Lwowa

Oferujemy również połączenia z Legnicy do innych miejscowości w Ukrainie. Skorzystaj z opcji zakupu autobusowego biletu powrotnego z Lwowa do Legnicy lub innych miejscowości w Polsce.

Informacje na temat połączeń z Legnicy do Lwowa, cen biletów, zniżek, modyfikacji rozkładów jazdy dostępne są w FAQ, komunikatach dla Legnicy oraz komunikatach dla Lwowa.

Skorzystaj z możliwości zakupu taniego biletu online.

VZ Winnica - Zielona Góra

ważny od 2017-01-23

VZ Zielona Góra - Winnica

ważny od 2017-01-23

ROM Złocieniec - Kijów

ważny od 2016-12-31

ROM Złocieniec - Kijów

był ważny od 2016-12-04 do 2017-01-29