Autobusy
Legnica
»
Chmielnicki

2 rozkłady jazdy na autobus i bus z Legnicy do Chmielnickiiego4 przewoźników • Oferty Voyager, Infobus, Bilet UA i Busfor • Bilety online od 116 PLN / 27 EUR

Ceny biletów od 116 PLN / 27 EUR

Serwis busy.info.pl oferuje podróżnym bilety z Legnicy do Chmielnickiiego.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz również sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Pokaż bilety na autobus z Legnicy do Chmielnickiiego

Bilety online na autobus z Legnicy do Chmielnickiiego

Na trasę z Legnicy do Chmielnickiiego kupisz bilety przewoźników: Єфременюк, Bilet UA, Busfor, Eurobus Sindbad, Infobus, Odri i Voyager.

Pokaż bilety Bilet UA z Legnicy do ChmielnickiiegoPokaż bilety Busfor z Legnicy do ChmielnickiiegoPokaż bilety Eurobus Sindbad z Legnicy do ChmielnickiiegoPokaż bilety Infobus z Legnicy do ChmielnickiiegoPokaż bilety Odri z Legnicy do Chmielnickiiego

Pokaż bilety na autokar z Legnicy do Chmielnickiiego

Rozkłady jazdy bus z Legnicy do Chmielnickiiego

Połączenie Legnica - Chmielnicki obsługiwane jest przez firmę Odri.

Pokaż rozkłady jazdy Odri z Legnicy do Chmielnickiiego

Oferujemy również połączenia z Legnicy do innych miejscowości w Ukrainie. Sprawdź ofertę połączeń powrotnych i biletów autokarowych online z Chmielnickiiego do Legnicy lub z Chmielnickiiego do innych miejscowości w Polsce.

Więcej informacji na temat podróży autobusem znajdziesz w FAQ, komunikatach bus dla Legnicy oraz komunikatach dla Chmielnickiiego.

Skorzystaj z naszej oferty i wybierz dogodne dla siebie połączenie z możliwością zakupu biletu autokarowego online po najniższych cenach.

VZ Winnica - Zielona Góra

ważny od 2017-01-23

VZ Zielona Góra - Winnica

ważny od 2017-01-23