Autobusy
Legnica
»
Chmielnicki

2 rozkłady jazdy na autobus i bus z Legnicy do Chmielnickiego3 przewoźników • Oferty Voyager, Infobus i euroTicket • Bilety online

Ceny biletów

W naszym serwisie kupisz bilety autobusowe na linię Legnica - Chmielnicki.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Bilety online na autobus z Legnicy do Chmielnickiego

Na linię autobusową z Legnicy do Chmielnickiego kupisz bilety firm: euroTicket, Infobus, Odri i Voyager.

Pokaż bilety euroTicket z Legnicy do ChmielnickiegoPokaż bilety Infobus z Legnicy do ChmielnickiegoPokaż bilety Odri z Legnicy do ChmielnickiegoPokaż bilety Voyager z Legnicy do Chmielnickiego

Rozkłady jazdy bus z Legnicy do Chmielnickiego

Na linii Legnica - Chmielnicki możesz podróżować z firmą Odri.

Pokaż rozkłady jazdy Odri z Legnicy do Chmielnickiego

Sprawdź inne połączenia z Legnicy do pozostałych miejscowości w Ukrainie na stronie Legnica - Ukraina. W serwisie możliwy jest również zakup biletów na połączenie powrotne z Chmielnickiego do Legnicy lub połączenia powrotne z Chmielnickiego do innego miasta w Polsce.

Zapoznaj się z informacjami o połączeniach i biletach autokarowych dla Legnicy oraz dla Chmielnickiego. Skorzystaj z FAQ.

W naszym serwisie sprawdzisz interesujące Cię połączenia i kupisz tanie bilety na autobus.

Odri

VZ Winnica - Zielona Góra

ważny od 2017-01-23

Zobacz rozkład Kup bilet

Odri

VZ Zielona Góra - Winnica

ważny od 2017-01-23

Zobacz rozkład Kup bilet