Autobusy
Lublin
»
Portsmouth

8 rozkładów jazdy na autobus i bus z Lublina do Portsmouth6 przewoźników • Oferty Voyager, Infobus, euroTicket i Eurolines Switzerland • Bilety online

Ceny biletów

W naszym serwisie kupisz bilety autokarowe online z Lublina do Portsmouth.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Bilety online na autobus z Lublina do Portsmouth

Na linię autobusową z Lublina do Portsmouth kupisz bilety firm: Agat, Eurolines Polska, Eurolines Switzerland, euroTicket, Infobus i Voyager.

Pokaż bilety Agat z Lublina do PortsmouthPokaż bilety Eurolines Polska z Lublina do PortsmouthPokaż bilety Eurolines Switzerland z Lublina do PortsmouthPokaż bilety euroTicket z Lublina do PortsmouthPokaż bilety Infobus z Lublina do PortsmouthPokaż bilety Voyager z Lublina do Portsmouth

Rozkłady jazdy bus z Lublina do Portsmouth

Linia autobusowa Lublin - Portsmouth obsługiwana jest przez firmy: Eurolines Polska, Agat, Gron Tour, Justyna Bernat, Super Busy lub Batroline.

Pokaż rozkłady jazdy Eurolines Polska z Lublina do PortsmouthPokaż rozkłady jazdy Agat z Lublina do Portsmouth

Jeśli interesują Ci​ę​ również inne połączenia z Lublina do miast w Wielkiej Brytanii, przejdź do strony Lublin - Wielka Brytania. W serwisie możliwy jest również zakup biletów na połączenie powrotne z Portsmouth do Lublina lub połączenia powrotne z Portsmouth do innego miasta w Polsce.

Sprawdź wiadomości o połączeniach i biletach na autobus dla Lublina oraz dla Portsmouth. Skorzystaj z FAQ.

Skorzystaj z naszej oferty i wybierz dogodne dla siebie połączenie z możliwością zakupu biletu autokarowego online po najniższych cenach.

Eurolines Polska

.AT01 Polska - Southampton

ważny od 2016-10-15

Zobacz rozkład Kup bilet

Agat

.AT01 Polska - Southampton

ważny od 2017-01-31

Zobacz rozkład Kup bilet

Agat

AT01 Ukraine - Poland - Southampton

Odjazdy: Wtored Środa Czwartek Sobota

Źródło: Infobus

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Czerkasy
Bus Station (new), 166A Smilyanska str.+-107:00
Czerkasy
Railway Station, 1 Krupskoi str.+-107:15
Kijów
Bus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)+-111:00
Żytomierz
Bus Station, 93 Kievskaya str.+-113:10
Równe
Bus Station, 40 Kiyevska str.+-116:20
Łuck
Bus Station, 39 Konyakina str.+-117:45
Lublin
Bus station, Al. Tysiąclecia+-122:35
Lublin
Bus station, Al. Tysiąclecia08:30
Puławy
Bus Station, st. Lubelska 909:30
Radom
Bus Station, st. Prażmowskiego 1210:45
Skarżysko-Kamienna
International bus stop №6 near railway station11:30
Kielce
Bus station12:15
Jędrzejów
Rynek, przystanek MPK/PKS12:45
Katowice
Bus Station, 8 Piotra Skargi str.15:30
Chorzów
Gas station, between Ford and Toyota showrooms 16:00
Bytom
Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 116:30
Zabrze
Pl. Warszawski16:45
Gliwice
Bus Station, 8 Pionierów str.17:00
Strzelce Opolskie
Hotel "Leśny"17:30
Opole
Zajazd U Dziadka, 55 Strzelecka str.18:00
Wrocław
Temporary bus station, 13 Joannitów str.19:45
Legnica
Bus station, Dworcowa str.21:00
Żary
Parking Kufland obok Dw.PKS22:15
Antwerpia
Rue Gerard le Grellelaan, 10 (Hotel Crowne Plaza)+108:45
Maidstone
Maidstone East Railway Station ( Stop O )+112:45
Londyn
Victoria Green Line Station+113:45
Guildford
Egerton Road naprzeciwko Tesco+115:15
Portsmouth
The Hard Interchange+116:15
Southampton
Zatoka na West Park Road, obok parkingu wielopoziomowego+117:05

Kup bilet

Agat

AT01 Ukraine - Poland - Southampton (Super Promocja)

Odjazdy: Wtored Sobota

Źródło: Infobus

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Czerkasy
Bus Station (new), 166A Smilyanska str.+-107:00
Czerkasy
Railway Station, 1 Krupskoi str.+-107:15
Kijów
Bus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)+-111:00
Żytomierz
Bus Station, 93 Kievskaya str.+-113:10
Równe
Bus Station, 40 Kiyevska str.+-116:20
Łuck
Bus Station, 39 Konyakina str.+-117:45
Lublin
Bus station, Al. Tysiąclecia+-122:35
Lublin
Bus station, Al. Tysiąclecia08:30
Puławy
Bus Station, st. Lubelska 909:30
Radom
Bus Station, st. Prażmowskiego 1210:45
Skarżysko-Kamienna
International bus stop №6 near railway station11:30
Kielce
Bus station12:15
Jędrzejów
Rynek, przystanek MPK/PKS12:45
Katowice
Bus Station, 1 Piotra Skargi str., stan. 915:30
Chorzów
Gas station, between Ford and Toyota showrooms 16:00
Bytom
Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 116:30
Zabrze
Pl. Warszawski16:45
Gliwice
Bus Station, 8 Pionierów str.17:00
Strzelce Opolskie
Hotel "Leśny"17:30
Opole
Zajazd U Dziadka, 55 Strzelecka str.18:00
Wrocław
Temporary bus station, 13 Joannitów str.19:45
Legnica
Bus station, Dworcowa str.21:00
Żary
Parking Kufland obok Dw.PKS22:15
Antwerpia
Rue Gerard le Grellelaan, 10 (Hotel Crowne Plaza)+108:45
Maidstone
Maidstone East Railway Station ( Stop O )+112:45
Londyn
Victoria Green Line Station+113:45
Guildford
Egerton Road naprzeciwko Tesco+115:15
Portsmouth
The Hard Interchange+116:15
Southampton
Zatoka na West Park Road, obok parkingu wielopoziomowego+117:05

Kup bilet

Gron Tour

Polska - Anglia

Zobacz rozkład

Justyna Bernat

Polska - Anglia

Zobacz rozkład

Super Busy

Polska - Anglia

Zobacz rozkład

Batroline

Polska - Anglia

Zobacz rozkład