Autobusy
Lublin
»
Marsylia

Rozkład jazdy na autobus i bus z Lublina do Marsylii5 przewoźników • Oferty Voyager, Infobus, euroTicket, Eurolines Switzerland i Eurolines France • Bilety online od 509 PLN / 121 EUR

Ceny biletów od 509 PLN / 121 EUR

Udostępniamy możliwość zakupu biletów na autobus z Lublina do Marsylii.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz również sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

dworzec PKS, al. Tysiąclecia → Gare des Autocars de Marseille, stan 1 lub .2
509 PLN / 121 EUR

Pokaż bilety na autobus z Lublina do Marsylii

Bilety online na autobus z Lublina do Marsylii

Na linię z Lublina do Marsylii kupisz bilety przewoźników: Eurolines France, Eurolines Switzerland, euroTicket, Infobus, Intercars Basque i Voyager.

Pokaż bilety Eurolines France z Lublina do MarsyliiPokaż bilety Eurolines Switzerland z Lublina do MarsyliiPokaż bilety euroTicket z Lublina do MarsyliiPokaż bilety Infobus z Lublina do MarsyliiPokaż bilety Intercars Basque z Lublina do MarsyliiPokaż bilety Voyager z Lublina do Marsylii

Sindbad
509 PLN / 121 EUR
Sindbad Interbus
509 PLN / 121 EUR

Pokaż bilety na autokar z Lublina do Marsylii

Rozkłady jazdy bus z Lublina do Marsylii

Relacja Lublin - Marsylia jest obsługiwana przez firmę Intercars Basque.

Pokaż rozkłady jazdy Intercars Basque z Lublina do Marsylii

Sprawdź inne połączenia z Lublina do pozostałych miejscowości w Francji na stronie Lublin - Francja. Skorzystaj z opcji zakupu autobusowego biletu powrotnego z Marsylii do Lublina lub innych miejscowości w Polsce.

Więcej informacji na temat podróży autobusem znajdziesz w FAQ, komunikatach bus dla Lublina oraz komunikatach dla Marsylii.

Wybierz połączenie i sprawdź aktualne promocje i zniżki na bilety.

Polska - Barcelona I800/I801/I802/I803/I804/I805

ważny od 2016-12-01