Autobusy
Lublin
»
Marsylia

Rozkład jazdy na autobus i bus z Lublina do Marsylii5 przewoźników • Oferty Voyager, Infobus, euroTicket, Eurolines Switzerland i Eurolines France • Bilety online od 500 PLN / 118 EUR

Ceny biletów od 500 PLN / 118 EUR

W naszym serwisie dostępne są autokarowe bilety online z Lublina do Marsylii.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz również sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

dworzec PKS, al. Tysiąclecia → Gare des Autocars de Marseille, stan 1 lub .2
500 PLN / 118 EUR

Bilety online na autobus z Lublina do Marsylii

Na trasę z Lublina do Marsylii kupisz bilety przewoźników: Eurolines France, Eurolines Switzerland, euroTicket, Infobus, Intercars Basque i Voyager.

Pokaż bilety Eurolines France z Lublina do MarsyliiPokaż bilety Eurolines Switzerland z Lublina do MarsyliiPokaż bilety euroTicket z Lublina do MarsyliiPokaż bilety Infobus z Lublina do MarsyliiPokaż bilety Intercars Basque z Lublina do MarsyliiPokaż bilety Voyager z Lublina do Marsylii

Sindbad
500 PLN / 118 EUR
Sindbad Interbus
500 PLN / 118 EUR

Rozkłady jazdy bus z Lublina do Marsylii

Linia Lublin - Marsylia obsługiwana jest przez przewoźnika Intercars Basque.

Pokaż rozkłady jazdy Intercars Basque z Lublina do Marsylii

Do innych miejscowości w Francji połączenia z Lublina dostępne są na stronie Lublin - Francja. W serwisie możliwy jest również zakup biletów na połączenie powrotne z Marsylii do Lublina lub połączenia powrotne z Marsylii do innego miasta w Polsce.

W naszym serwisie zamieszczamy informacje o biletach, przewoźnikach, promocjach i zniżkach oraz połączeniach z Lublina do Marsylii. Przeczytaj najnowsze wiadomości dla Lublina oraz dla Marsylii. Zapraszamy do skorzystania z FAQ.

Wybierz połączenie i sprawdź aktualne promocje i zniżki na bilety.

Intercars Basque

Polska - Barcelona I800/I801/I802/I803/I804/I805

ważny od 2016-12-01

Zobacz rozkład Kup bilet