Autobusy
Lublin
»
Genua

2 rozkłady jazdy na autobus i bus z Lublina do Genui4 przewoźników • Oferty Voyager, Infobus, euroTicket i Eurolines Switzerland • Bilety online

Ceny biletów

W naszym serwisie oferujemy bilety na autobus z Lublina do Genui.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Bilety online na autobus z Lublina do Genui

Na linię z Lublina do Genui kupisz bilety firm: Eurolines Switzerland, euroTicket, Infobus, Intercars Basque i Voyager.

Pokaż bilety Eurolines Switzerland z Lublina do GenuiPokaż bilety euroTicket z Lublina do GenuiPokaż bilety Infobus z Lublina do GenuiPokaż bilety Intercars Basque z Lublina do GenuiPokaż bilety Voyager z Lublina do Genui

Rozkłady jazdy bus z Lublina do Genui

Linia autobusowa Lublin - Genua obsługiwana jest przez firmy: Intercars Basque lub Buscar.

Pokaż rozkłady jazdy Intercars Basque z Lublina do Genui

Na stronie Lublin - Włochy znajdziesz więcej połączeń do miast w Włoszech. Zobacz rozkłady jazdy oraz bilety autobusowe na powrót z Genui do Lublina lub z Genui do innego miasta w Polsce.

Jeśli jesteś zainteresowany/a informacjami na temat zmian w rozkładach jazdy, cenami biletów, zniżkami na trasę z Lublina do Genui przejdź do FAQ, komunikatów dla Lublina oraz komunikatów dla Genui.

Serwis busy.info.pl to gwarancja szerokiego wyboru oraz najniższych cen.

Intercars Basque

Polska - Barcelona I800/I801/I802/I803/I804/I805

ważny od 2016-12-01

Zobacz rozkład Kup bilet

Buscar

Polska - Włochy

Zobacz rozkład