Autobusy
Lublin
»
Rimini

7 rozkładów jazdy na autobus i bus z Lublina do Rimini6 przewoźników • Oferty Voyager, Infobus, euroTicket, Eurolines Switzerland i Busfor • Bilety online od 209 PLN / 49 EUR

Ceny biletów od 209 PLN / 49 EUR

W naszym serwisie dostępne są autokarowe bilety online z Lublina do Rimini.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz również sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

dworzec PKS, al. Tysiąclecia → Piazzale adiacente via Fada (numer 49)Centro Studi
209 PLN / 50 EUR

Pokaż bilety na autobus z Lublina do Rimini

Bilety online na autobus z Lublina do Rimini

Na autobusy z Lublina do Rimini kupisz bilety firm: Agat, Busfor, Eurolines Polska, Eurolines Switzerland, Eurores, euroTicket, Infobus, Miś i Voyager.

Pokaż bilety Agat z Lublina do RiminiPokaż bilety Busfor z Lublina do RiminiPokaż bilety Eurolines Polska z Lublina do RiminiPokaż bilety Eurolines Switzerland z Lublina do RiminiPokaż bilety Eurores z Lublina do RiminiPokaż bilety euroTicket z Lublina do RiminiPokaż bilety Infobus z Lublina do RiminiPokaż bilety Miś z Lublina do RiminiPokaż bilety Voyager z Lublina do Rimini

Sindbad Interbus
209 PLN / 50 EUR
Sindbad
249 PLN / 59 EUR

Pokaż bilety na autokar z Lublina do Rimini

Rozkłady jazdy bus z Lublina do Rimini

Na linii Lublin - Rimini możesz podróżować z firmami: Eurolines Polska, Eurores, Agat, Miś, Multiwan Bus Europa lub Woś.

Pokaż rozkłady jazdy Eurolines Polska z Lublina do RiminiPokaż rozkłady jazdy Eurores z Lublina do RiminiPokaż rozkłady jazdy Agat z Lublina do RiminiPokaż rozkłady jazdy Miś z Lublina do RiminiPokaż rozkłady jazdy Woś z Lublina do Rimini

Oferujemy również połączenia z Lublina do innych miejscowości w Włoszech. Skorzystaj z opcji zakupu autobusowego biletu powrotnego z Rimini do Lublina lub innych miejscowości w Polsce.

Więcej informacji na temat podróży autobusem znajdziesz w FAQ oraz komunikatach bus dla Lublina.

Skorzystaj z naszej oferty i wybierz dogodne dla siebie połączenie z możliwością zakupu biletu autokarowego online po najniższych cenach.

.A03 Polska - Lecce

ważny od 2017-01-14

.A03 Polska - Lecce

był ważny od 2016-12-03 do 2017-01-13

ERS Polska-Włochy

ważny od 2016-12-15

.A03 Polska - Lecce

ważny od 2017-02-03

MIS Polska - Włochy

ważny od 2016-11-14

Multiwan Bus Europa

Polska - Włochy

Woś

Polska - Włochy