Autobusy
Lublin
»
Czernihów

2 rozkłady jazdy na autobus i bus z Lublina do Czernihowa3 przewoźników • Oferty Voyager, Infobus i euroTicket • Bilety online

Ceny biletów

Na tej stronie możesz zakupić bilety na autobus z Lublina do Czernihowa.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Pokaż bilety na autobus z Lublina do Czernihowa

Bilety online na autobus z Lublina do Czernihowa

Na trasę z Lublina do Czernihowa kupisz bilety przewoźników: euroTicket, Infobus, Kamino Trans, Visitor, Voyager i Yokato.

Pokaż bilety euroTicket z Lublina do CzernihowaPokaż bilety Infobus z Lublina do CzernihowaPokaż bilety Visitor z Lublina do CzernihowaPokaż bilety Voyager z Lublina do CzernihowaPokaż bilety Yokato z Lublina do Czernihowa

Pokaż bilety na autokar z Lublina do Czernihowa

Rozkłady jazdy bus z Lublina do Czernihowa

Relacja Lublin - Czernihów jest obsługiwana przez firmę Kamino Trans.

Do innych miejscowości w Ukrainie połączenia z Lublina dostępne są na stronie Lublin - Ukraina. Sprawdź ofertę połączeń powrotnych i biletów autokarowych online z Czernihowa do Lublina lub z Czernihowa do innych miejscowości w Polsce.

Sprawdź wiadomości o połączeniach i biletach na autobus dla Lublina oraz dla Czernihowa. Skorzystaj z FAQ.

Sprawdź naszą ofertę połączeń autokarowych i kup tani bilet autokarowy online.

Czernihów-Gdynia

ważny od 2017-01-09

Czernihów-Gdynia

był ważny od 2016-10-17 do 2017-01-08