Autobusy
Lublin
»
Czernihów

2 rozkłady jazdy na autobus i bus z Lublina do Czernihowa3 przewoźników • Oferty Voyager, Infobus i Busfor • Bilety online

Ceny biletów

Serwis busy.info.pl oferuje podróżnym bilety z Lublina do Czernihowa.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Bilety online na autobus z Lublina do Czernihowa

Na połączenie z Lublina do Czernihowa kupisz bilety firm: Busfor, Infobus, Kamino Trans i Voyager.

Pokaż bilety Busfor z Lublina do CzernihowaPokaż bilety Infobus z Lublina do CzernihowaPokaż bilety Voyager z Lublina do Czernihowa

Rozkłady jazdy bus z Lublina do Czernihowa

Linia Lublin - Czernihów obsługiwana jest przez przewoźnika Kamino Trans.

Sprawdź inne połączenia z Lublina do pozostałych miejscowości w Ukrainie na stronie Lublin - Ukraina. Skorzystaj z opcji zakupu autobusowego biletu powrotnego z Czernihowa do Lublina lub innych miejscowości w Polsce.

Jeśli jesteś zainteresowany/a informacjami na temat zmian w rozkładach jazdy, cenami biletów, zniżkami na trasę z Lublina do Czernihowa przejdź do FAQ, komunikatów dla Lublina oraz komunikatów dla Czernihowa.

Serwis busy.info.pl to gwarancja szerokiego wyboru oraz najniższych cen.

Kamino Trans

Czernihów-Gdynia

ważny od 2017-01-09

Zobacz rozkład Kup bilet

Kamino Trans

Czernihów-Gdynia

był ważny od 2016-10-17 do 2017-01-08

Zobacz rozkład Kup bilet