Autobusy
Łańcut
»
Bochum

9 rozkładów jazdy na autobus i bus z Łańcuta do Bochum7 przewoźników • Oferty Infobus, euroTicket i Busfor • Bilety online

Ceny biletów

Oferujemy bilety autobusowe na trasę z Łańcuta do Bochum.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Bilety online na autobus z Łańcuta do Bochum

Na linię z Łańcuta do Bochum kupisz bilety firm: Agat, Busfor, Eurolines Polska, euroTicket, Globus i Infobus.

Pokaż bilety Agat z Łańcuta do BochumPokaż bilety Busfor z Łańcuta do BochumPokaż bilety Eurolines Polska z Łańcuta do BochumPokaż bilety euroTicket z Łańcuta do BochumPokaż bilety Globus z Łańcuta do BochumPokaż bilety Infobus z Łańcuta do Bochum

Rozkłady jazdy bus z Łańcuta do Bochum

Relacja Łańcut - Bochum jest obsługiwana przez firmy: Globus, Agat, Eurolines Polska, Efect Bus, Prestige Bus, M Trans lub Tani Bus EU.

Pokaż rozkłady jazdy Globus z Łańcuta do BochumPokaż rozkłady jazdy Agat z Łańcuta do BochumPokaż rozkłady jazdy Eurolines Polska z Łańcuta do BochumPokaż rozkłady jazdy Efect Bus z Łańcuta do BochumPokaż rozkłady jazdy M Trans z Łańcuta do Bochum

Więcej połączeń autobusowych z Łańcuta do pozostałych miast w Niemczech znajdziesz na stronie Łańcut - Niemcy. W naszym serwisie znajdziesz także połączenia i bilety autokarowe z Bochum do Łańcuta lub z Bochum do innych miast w Polsce.

Więcej informacji na temat podróży autobusem znajdziesz w FAQ, komunikatach bus dla Łańcuta oraz komunikatach dla Bochum.

Skorzystaj z naszej oferty i wybierz dogodne dla siebie połączenie z możliwością zakupu biletu autokarowego online po najniższych cenach.

Globus

NIEMCY-HOLANDIA: E-770 Polska-Niemcy-Holandia

ważny od 2016-01-25

Zobacz rozkład Kup bilet

Agat

NIEMCY-HOLANDIA: E-770 Polska-Niemcy-Holandia

ważny od 2017-02-01

Zobacz rozkład Kup bilet

Eurolines Polska

NIEMCY-HOLANDIA: E-770 Polska-Niemcy-Holandia

ważny od 2017-02-01

Zobacz rozkład Kup bilet

Eurolines Polska

NIEMCY-HOLANDIA: E-770 Polska-Niemcy-Holandia

był ważny od 2016-12-01 do 2017-01-31

Zobacz rozkład Kup bilet

Eurolines Polska

E-770 Poland - Germany - Netherlands

Odjazdy: Wtored Czwartek Piątek Sobota Niedziela

Źródło: Infobus

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Przemyśl
Bus Station, st. Stefana Czarnieckiego 408:55
Przemyśl
CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"09:00
Jarosław
Railway Station, stanowisko Wagabunda09:45
Przeworsk
Bus Station10:00
Łańcut
Gas station Orlen10:15
Rzeszów
Railway Station, Plac Dworcowy11:00
Ropczyce
Bus Station, stan. B.P. Batory11:30
Dębica
Railway Station12:00
Pilzno
Parking near "TAURUS" bar12:15
Tarnów
Station MĄDEL, 14 Mostowa str.12:30
Tarnów
Bus station, 1 Dworcowa str.12:45
Brzesko
Bus Station, Uczestników Ruchu Oporu str.13:30
Bochnia
Railway station, ul. Poniatowskiego13:45
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 1814:30
Chrzanów
Gas station "Shell", 72 Trzebińska str.15:00
Katowice
Bus station, 1 Piotra Skargi str.15:30
Chorzów
Station Mądeltrans,H.Wieniawskiego str., Chorzów-Batory15:45
Chorzów
Gas station, between Ford and Toyota showrooms 16:00
Bytom
Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 116:40
Zabrze
Pl. Warszawski16:50
Gliwice
Bus Station, 8 Pionierów str.17:00
Strzelce Opolskie
Hotel "Leśny"17:45
Opole
Zajazd U Dziadka, 55 Strzelecka str.18:15
Wrocław
Temporary bus station, 13 Joannitów str.20:00
Legnica
30A Nowodworska 21:15
Olszyna
Gas station Orlen, motorway exit Łęknica/Żary on Route 1222:15
Hanower
Bus Station, 12 Rundestraße +103:30
Bielefeld
ZOB bei Hbf Brackwede+104:45
Bochum
Wittener Straße, under the railway bridge+107:15
Duisburg
Duisburg Central Train Station+108:00
Moers
Hbf- Südseite, Willy Brandt Platz+108:15
Krefeld
Hbf, Südseite+108:45
Lotnisko Kolonia-Bonn
Terminal 2, near 13 line of S-Bahn+110:00
Bonn
International Bus Parking, Rabinstr.+110:30

Kup bilet

Efect Bus

Polska - Niemcy - Holandia - Belgia - Szwajcaria

Zobacz rozkład

Prestige Bus

Polska - Niemcy - Holandia - Belgia

Zobacz rozkład

M Trans

Polska - Niemcy - Holandia - Belgia

Zobacz rozkład

Tani Bus EU

Polska - Niemcy - Holandia - Belgia

Zobacz rozkład