Autobusy
Bochnia
»
Duisburg

11 rozkładów jazdy na autobus i bus z Bochni do Duisburga11 przewoźników • Oferty euroTicket, Voyager, Infobus i Eurolines Switzerland • Bilety online

Ceny biletów

Serwis oferuje zakup biletów na autobus z Bochni do Duisburga.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Bilety online na autobus z Bochni do Duisburga

Na połączenie z Bochni do Duisburga kupisz bilety firm: Eurolines Polska, Eurolines Switzerland, euroTicket, Globus, Infobus i Voyager.

Pokaż bilety Eurolines Polska z Bochni do DuisburgaPokaż bilety Eurolines Switzerland z Bochni do DuisburgaPokaż bilety euroTicket z Bochni do DuisburgaPokaż bilety Globus z Bochni do DuisburgaPokaż bilety Infobus z Bochni do Duisburga

Rozkłady jazdy bus z Bochni do Duisburga

Na trasie Bochnia - Duisburg kursują autokary przewoźników: Globus, Eurolines Polska, Efect Bus, Luxada, Prestige Bus, M Trans, Grego Bus, Speedy Gonzales, BK Tour, Tani Bus EU lub Przewozy Adam.

Pokaż rozkłady jazdy Globus z Bochni do DuisburgaPokaż rozkłady jazdy Eurolines Polska z Bochni do DuisburgaPokaż rozkłady jazdy Efect Bus z Bochni do DuisburgaPokaż rozkłady jazdy M Trans z Bochni do Duisburga

Sprawdź inne połączenia z Bochni do pozostałych miejscowości w Niemczech na stronie Bochnia - Niemcy. W serwisie możliwy jest również zakup biletów na połączenie powrotne z Duisburga do Bochni lub połączenia powrotne z Duisburga do innego miasta w Polsce.

Informacje na temat połączeń z Bochni do Duisburga, cen biletów, zniżek, modyfikacji rozkładów jazdy dostępne są w FAQ, komunikatach dla Bochni oraz komunikatach dla Duisburga.

Serwis busy.info.pl to gwarancja szerokiego wyboru oraz najniższych cen.

Globus

NIEMCY-HOLANDIA: E-770 Polska-Niemcy-Holandia

ważny od 2016-01-25

Zobacz rozkład Kup bilet

Eurolines Polska

E-770 Poland - Germany - Netherlands

Odjazdy: Wtored Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela

Źródło: Infobus

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Przemyśl
CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"08:55
Przemyśl
Bus Station, st. Stefana Czarnieckiego 409:00
Jarosław
Railway Station, stanowisko Wagabunda09:45
Przeworsk
Bus Station10:00
Łańcut
Gas station Orlen10:15
Rzeszów
Railway Station, Plac Dworcowy, Wagabunda11:00
Ropczyce
Bus Station, stan. B.P. Batory11:30
Dębica
Railway Station12:00
Pilzno
Parking near "TAURUS" bar12:15
Tarnów
Station MĄDEL, 14 Mostowa str.12:30
Tarnów
Bus station, 1 Dworcowa str.12:45
Brzesko
Bus Station, Uczestników Ruchu Oporu str.13:30
Bochnia
Railway station, ul. Poniatowskiego13:45
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 1814:30
Chrzanów
Gas station "Shell", 72 Trzebińska str.15:00
Katowice
Bus station, 1 Piotra Skargi str.15:30
Chorzów
Station Mądeltrans,H.Wieniawskiego str., Chorzów-Batory15:45
Chorzów
Gas station, between Ford and Toyota showrooms 16:00
Bytom
Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 116:40
Zabrze
Pl. Warszawski16:50
Gliwice
Bus Station, 8 Pionierów str.17:15
Strzelce Opolskie
Hotel "Leśny"17:45
Opole
parking przy ul. 1 Maja, róg ul. S. Dubois18:15
Wrocław
Bus Station, 1/11 Sucha str.20:00
Legnica
Stacja Paliw ORLEN, 238 Javorzynska21:15
Olszyna
Gas station Orlen, motorway exit Łęknica/Żary on Route 1222:15
Hanower
Bus Station, 12 Rundestraße +103:30
Bielefeld
ZOB bei Hbf Brackwede+104:45
Bochum
Wittener Straße, under the railway bridge+107:15
Duisburg
Duisburg Central Train Station+108:00
Moers
Busbahnhof,C.Vinzenzstrasse+108:15
Krefeld
Hbf- Südseite, Willy Brandt Platz+108:45
Bonn
Parking, Joseph Alle/Baunscheidstr.+110:30

Kup bilet

Efect Bus

Polska - Niemcy - Holandia - Belgia - Szwajcaria

Zobacz rozkład

Luxada

Polska - Niemcy - Holandia

Zobacz rozkład

Prestige Bus

Polska - Niemcy - Holandia - Belgia

Zobacz rozkład

M Trans

Polska - Niemcy - Holandia - Belgia

Zobacz rozkład

Grego Bus

Polska - Niemcy - Holandia - Belgia

Zobacz rozkład

Speedy Gonzales

Polska - Niemcy

Zobacz rozkład

BK Tour

Polska - Niemcy - Holandia

Zobacz rozkład

Tani Bus EU

Polska - Niemcy - Holandia - Belgia

Zobacz rozkład

Przewozy Adam

Polska - Niemcy

Zobacz rozkład