Autobusy
Bochnia
»
Kassel

11 rozkładów jazdy na autobus i bus z Bochni do Kassel11 przewoźników • Oferty Voyager, Infobus, Eurolines Switzerland i Busfor • Bilety online od 180 PLN / 43 EUR

Ceny biletów od 180 PLN / 43 EUR

W naszym serwisie oferujemy bilety na autobus z Bochni do Kassel.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz również sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

pl. Pułaskiego - przystanek MPK → Bf Wilhelmshöhe
180 PLN / 43 EUR

Pokaż bilety na autobus z Bochni do Kassel

Bilety online na autobus z Bochni do Kassel

Na linię z Bochni do Kassel kupisz bilety przewoźników: Busfor, Eurolines Polska, Eurolines Switzerland, Infobus i Voyager.

Pokaż bilety Busfor z Bochni do KasselPokaż bilety Eurolines Polska z Bochni do KasselPokaż bilety Eurolines Switzerland z Bochni do KasselPokaż bilety Infobus z Bochni do KasselPokaż bilety Voyager z Bochni do Kassel

Sindbad Interbus
180 PLN / 43 EUR
Sindbad
220 PLN / 52 EUR

Pokaż bilety na autokar z Bochni do Kassel

Rozkłady jazdy bus z Bochni do Kassel

Linia autokarowa Bochnia - Kassel obsługiwana jest przez przewoźników: Eurolines Polska, Efect Bus, Transporcik, po Europie, Luxada, Prestige Bus, M Trans, iBus, BK Tour, Grego Bus lub Tani Bus EU.

Pokaż rozkłady jazdy Eurolines Polska z Bochni do KasselPokaż rozkłady jazdy Efect Bus z Bochni do KasselPokaż rozkłady jazdy M Trans z Bochni do Kassel

Połączenia autokarowe z Bochni do innych miast w Niemczech znajdziesz na stronie Bochnia - Niemcy. Skorzystaj z opcji zakupu autobusowego biletu powrotnego z Kassel do Bochni lub innych miejscowości w Polsce.

Informujemy w naszym serwisie o zmianach w rozkładach jazdy, promocjach i zniżkach dla połączeń z Bochni do Kassel. Zobacz najnowsze wiadomości dla Bochni oraz dla Kassel. Polecamy skorzystanie z FAQ.

Skorzystaj z szerokiej oferty biletów przedstawionej w naszym serwisie.

.N02/P01 Polska - Niemcy

ważny od 2016-11-21

Efect Bus

Polska - Niemcy - Holandia - Belgia - Szwajcaria

Transporcik

Polska - Niemcy - Holandia - Belgia

po Europie

Polska - Niemcy - Holandia - Belgia

Luxada

Polska - Niemcy - Holandia

Prestige Bus

Polska - Niemcy - Holandia - Belgia

M Trans

Polska - Niemcy - Holandia - Belgia

iBus

Polska - Niemcy - Holandia

BK Tour

Polska - Niemcy - Holandia

Grego Bus

Polska - Niemcy - Holandia - Belgia

Tani Bus EU

Polska - Niemcy - Holandia - Belgia