Autobusy
Bochnia
»
Girona

2 rozkłady jazdy na autobus i bus z Bochni do Girony3 przewoźników • Oferty Voyager, euroTicket i Eurolines Switzerland • Bilety online

Ceny biletów

Na tej stronie możesz zakupić bilety na autobus z Bochni do Girony.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Bilety online na autobus z Bochni do Girony

Na linię autobusową z Bochni do Girony kupisz bilety firm: Eurolines Switzerland, euroTicket, Intercars Basque i Voyager.

Pokaż bilety Eurolines Switzerland z Bochni do GironyPokaż bilety euroTicket z Bochni do GironyPokaż bilety Intercars Basque z Bochni do GironyPokaż bilety Voyager z Bochni do Girony

Rozkłady jazdy bus z Bochni do Girony

Na trasie Bochnia - Girona dojedziesz z przewoźnikami: Intercars Basque lub Transport Jacek.

Pokaż rozkłady jazdy Intercars Basque z Bochni do GironyPokaż rozkłady jazdy Transport Jacek z Bochni do Girony

Więcej połączeń autobusowych z Bochni do pozostałych miast w Hiszpanii znajdziesz na stronie Bochnia - Hiszpania. W serwisie możliwy jest również zakup biletów na połączenie powrotne z Girony do Bochni lub połączenia powrotne z Girony do innego miasta w Polsce.

Jeśli jesteś zainteresowany/a informacjami na temat zmian w rozkładach jazdy, cenami biletów, zniżkami na trasę z Bochni do Girony przejdź do FAQ, komunikatów dla Bochni oraz komunikatów dla Girony.

Wybierz połączenie i sprawdź aktualne promocje i zniżki na bilety.

Intercars Basque

Polska - Barcelona I800/I801/I802/I803/I804/I805

ważny od 2016-12-01

Zobacz rozkład Kup bilet

Transport Jacek

Polska - Niemcy - Francja - Hiszpania

Zobacz rozkład