Autobusy
Bochnia
»
Kolonia

18 rozkładów jazdy na autobus i bus z Bochni do Kolonii13 przewoźników • Oferty Voyager, Infobus, euroTicket, Eurolines Switzerland i Busfor • Bilety online

Ceny biletów

W naszym serwisie dostępne są autokarowe bilety online z Bochni do Kolonii i z Bochni na Lotnisko Kolonia-Bonn.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Pokaż bilety na autobus z Bochni do Kolonii

Bilety online na autobus z Bochni do Kolonii

Na trasy z Bochni do Kolonii i z Bochni na Lotnisko Kolonia-Bonn kupisz bilety firm: Agat, Busfor, Eurolines Polska, Eurolines Switzerland, euroTicket, Globus, Infobus lub Voyager.

Pokaż bilety Agat z Bochni do KoloniiPokaż bilety Busfor z Bochni do KoloniiPokaż bilety Eurolines Polska z Bochni do KoloniiPokaż bilety Eurolines Switzerland z Bochni do KoloniiPokaż bilety euroTicket z Bochni do KoloniiPokaż bilety Globus z Bochni do KoloniiPokaż bilety Infobus z Bochni do KoloniiPokaż bilety Voyager z Bochni do Kolonii

Pokaż bilety na autokar z Bochni do Kolonii

Rozkłady jazdy bus z Bochni do Kolonii

Pokaż rozkłady jazdy Globus z Bochni do KoloniiPokaż rozkłady jazdy Agat z Bochni do KoloniiPokaż rozkłady jazdy Eurolines Polska z Bochni do KoloniiPokaż rozkłady jazdy Efect Bus z Bochni do KoloniiPokaż rozkłady jazdy M Trans z Bochni do Kolonii

W naszym serwisie znajdziesz również połączenia z Bochni dla innych miast w Niemczech na stronie Bochnia - Niemcy. Zobacz rozkłady jazdy oraz bilety autobusowe na powrót z Kolonii i Lotniska Kolonia-Bonn do Bochni lub z Kolonii i Lotniska Kolonia-Bonn do innego miasta w Polsce.

Informacje na temat połączeń z Bochni do Kolonii i Lotniska Kolonia-Bonn, cen biletów, zniżek, modyfikacji rozkładów jazdy dostępne są w FAQ, komunikatach dla Bochni oraz komunikatach dla Kolonii.

Serwis busy.info.pl to gwarancja szerokiego wyboru oraz najniższych cen.

NIEMCY-HOLANDIA: E-770 Polska-Niemcy-Holandia

ważny od 2016-01-25

FRANCJA: E-340 Polska - Francja

ważny od 2017-02-01

NIEMCY-HOLANDIA: E-770 Polska-Niemcy-Holandia

ważny od 2017-02-01

FRANCJA: E-340 Polska - Francja

ważny od 2017-02-01

NIEMCY-HOLANDIA: E-770 Polska-Niemcy-Holandia

ważny od 2017-02-01

FRANCJA: E-340 Polska - Francja

był ważny od 2016-11-01 do 2017-01-31

NIEMCY-HOLANDIA: E-770 Polska-Niemcy-Holandia

był ważny od 2016-12-01 do 2017-01-31

E-770 Poland - Germany - Netherlands

Odjazdy: Wtored Czwartek Piątek Sobota Niedziela

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Przemyśl
Bus Station, st. Stefana Czarnieckiego 408:55
Przemyśl
CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"09:00
Jarosław
Dworzec PKP stanowisko Wagabunda09:45
Przeworsk
Dworzec PKS10:00
Łańcut
Gas station Orlen10:15
Rzeszów
Dw. PKP, Plac Dworcowy11:00
Ropczyce
Bus Station, stan. B.P. Batory11:30
Dębica
Railway Station12:00
Pilzno
Parking near "TAURUS" bar12:15
Tarnów
Station MĄDEL ul. Mostowa 1412:30
Tarnów
Dw. PKS ul. Dworcowa 112:45
Brzesko
Bus Station,ul. Uczestników Ruchu Oporu13:30
Bochnia
Dw. PKP, ul. Poniatowskiego13:45
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 1814:30
Chrzanów
Gas station "Shell", ul. Trzebińska 7215:00
Katowice
Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 115:30
Chorzów
Station Mądeltrans, ul.H.Wieniawskiego, Chorzów-Batory15:45
Chorzów
Gas station, between Ford and Toyota showrooms 16:00
Bytom
Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 116:40
Zabrze
Pl. Warszawski16:50
Gliwice
Dw. PKS, ul. Pionierów 817:00
Strzelce Opolskie
hotel Leśny17:45
Opole
Zajazd U Dziadka, Strzelecka 5518:15
Wrocław
Temporary bus station, Joannitów str. 1320:00
Legnica
Nowodworska 30A21:15
Olszyna
Gas station Orlen, motorway exit Łęknica/Żary on Route 1222:15
Hanower
Bus Station, Rundestraße 12+103:30
Bielefeld
ZOB bei Hbf Brackwede+104:45
Bochum
Wittener Straße, under the railway bridge+107:15
Duisburg
Duisburg Central Train Station+108:00
Moers
Hbf- Südseite, Willy Brandt Platz+108:15
Krefeld
Hbf, Südseite+108:45
Lotnisko Kolonia-Bonn
Terminal 2, near 13 line of S-Bahn+110:00
Bonn
International Bus Parking, Rabinstr.+110:30

Źródło: Infobus

Efect Bus

Polska - Niemcy - Holandia - Belgia - Szwajcaria

Transporcik

Polska - Niemcy - Holandia - Belgia

po Europie

Polska - Niemcy - Holandia - Belgia

Prestige Bus

Polska - Niemcy - Holandia - Belgia

M Trans

Polska - Niemcy - Holandia - Belgia

BK Tour

Polska - Niemcy - Holandia

Tani Bus EU

Polska - Niemcy - Holandia - Belgia

Grego Bus

Polska - Niemcy - Holandia - Belgia

Przewozy Adam

Polska - Niemcy

iBus

Polska - Niemcy - Holandia