Autobusy
Bochnia
»
Lublana

2 rozkłady jazdy na autobus i bus z Bochni do Lublany4 przewoźników • Oferty Voyager, Infobus, euroTicket i Eurolines Switzerland • Bilety online

Ceny biletów

W naszym serwisie kupisz bilety autokarowe online z Bochni do Lublany.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Bilety online na autobus z Bochni do Lublany

Na trasę z Bochni do Lublany kupisz bilety firm: Eurolines Polska, Eurolines Switzerland, euroTicket, Infobus i Voyager.

Pokaż bilety Eurolines Polska z Bochni do LublanyPokaż bilety Eurolines Switzerland z Bochni do LublanyPokaż bilety euroTicket z Bochni do LublanyPokaż bilety Infobus z Bochni do LublanyPokaż bilety Voyager z Bochni do Lublany

Rozkłady jazdy bus z Bochni do Lublany

Przewoźnik, który realizuje połączenie autokarowe Bochnia - Lublana to Eurolines Polska.

Pokaż rozkłady jazdy Eurolines Polska z Bochni do Lublany

Na stronie Bochnia - Słowenia znajdziesz więcej połączeń do miast w Słowenii. Sprawdź ofertę połączeń powrotnych i biletów autokarowych online z Lublany do Bochni lub z Lublany do innych miejscowości w Polsce.

Więcej informacji na temat podróży autobusem znajdziesz w FAQ oraz komunikatach bus dla Bochni.

Wybierz połączenie i sprawdź aktualne promocje i zniżki na bilety.

Eurolines Polska

.A03 Polska - Lecce

ważny od 2017-01-14

Zobacz rozkład Kup bilet

Eurolines Polska

.A03 Polska - Lecce

był ważny od 2016-12-03 do 2017-01-13

Zobacz rozkład Kup bilet