Autobusy
Ostróda
»
Kijów

Rozkład jazdy na autobus i bus z Ostródy do Kijowa4 przewoźników • Oferty Infobus, euroTicket, Bilet UA i Busfor • Bilety online od 114 PLN / 27 EUR

Ceny biletów od 114 PLN / 27 EUR

Na tej stronie możesz zakupić bilety na autobus z Ostródy do Kijowa.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz również sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Pokaż bilety na autobus z Ostródy do Kijowa

Bilety online na autobus z Ostródy do Kijowa

Na połączenie z Ostródy do Kijowa kupisz bilety firm: Bilet UA, Busfor, euroTicket, Infobus i Intercars Basque.

Pokaż bilety Bilet UA z Ostródy do KijowaPokaż bilety Busfor z Ostródy do KijowaPokaż bilety euroTicket z Ostródy do KijowaPokaż bilety Infobus z Ostródy do KijowaPokaż bilety Intercars Basque z Ostródy do Kijowa

Pokaż bilety na autokar z Ostródy do Kijowa

Rozkłady jazdy bus z Ostródy do Kijowa

Połączenie Ostróda - Kijów obsługiwane jest przez firmę Intercars Basque.

Pokaż rozkłady jazdy Intercars Basque z Ostródy do Kijowa

Jeśli interesują Ci​ę​ również inne połączenia z Ostródy do miast w Ukrainie, przejdź do strony Ostróda - Ukraina. Skorzystaj z opcji zakupu autobusowego biletu powrotnego z Kijowa do Ostródy lub innych miejscowości w Polsce.

Więcej informacji na temat podróży autobusem znajdziesz w FAQ, komunikatach bus dla Ostródy oraz komunikatach dla Kijowa.

Wybierz połączenie i sprawdź aktualne promocje i zniżki na bilety.

Szczecin - Gdynia - Charkow

ważny od 2016-10-19