Autobusy
Płock
»
Iwano-Frankiwsk

3 rozkłady jazdy na autobus i bus z Płocka do Iwano-Frankiwska3 przewoźników • Oferty Voyager, Infobus i euroTicket • Bilety online

Ceny biletów

Udostępniamy możliwość zakupu biletów na autobus z Płocka do Iwano-Frankiwska.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Bilety online na autobus z Płocka do Iwano-Frankiwska

Na połączenie z Płocka do Iwano-Frankiwska kupisz bilety firm: euroTicket, Infobus, Intercars Basque, PKS Ostrowiec Świętokrzyski i Voyager.

Pokaż bilety euroTicket z Płocka do Iwano-FrankiwskaPokaż bilety Infobus z Płocka do Iwano-FrankiwskaPokaż bilety Intercars Basque z Płocka do Iwano-FrankiwskaPokaż bilety PKS Ostrowiec Świętokrzyski z Płocka do Iwano-FrankiwskaPokaż bilety Voyager z Płocka do Iwano-Frankiwska

Rozkłady jazdy bus z Płocka do Iwano-Frankiwska

Linia Płock - Iwano-Frankiwsk obsługiwana jest przez przewoźników: Intercars Basque, PKS Ostrowiec Świętokrzyski lub Polski Bus.

Pokaż rozkłady jazdy Intercars Basque z Płocka do Iwano-FrankiwskaPokaż rozkłady jazdy PKS Ostrowiec Świętokrzyski z Płocka do Iwano-FrankiwskaPokaż rozkłady jazdy Polski Bus z Płocka do Iwano-Frankiwska

Jeśli interesują Ci​ę​ również inne połączenia z Płocka do miast w Ukrainie, przejdź do strony Płock - Ukraina. Skorzystaj z opcji zakupu autobusowego biletu powrotnego z Iwano-Frankiwska do Płocka lub innych miejscowości w Polsce.

Więcej na temat rozkładów jazdy, cen biletów oraz zniżek dla połączeń autobusowych z Płocka do Iwano-Frankiwska dowiesz się w FAQ, komunikatach dla Płocka oraz komunikatach dla Iwano-Frankiwska.

Wybierz połączenie i sprawdź aktualne promocje i zniżki na bilety.

Intercars Basque

Szczecin - Gdynia - Czerniowce

ważny od 2016-10-19

Zobacz rozkład Kup bilet

PKS Ostrowiec Świętokrzyski

Gdynia - Czerniowce

ważny od 2016-10-20

Zobacz rozkład Kup bilet

Polski Bus

U1 Szczecin - Czerniowce

Zobacz rozkład