Autobusy
Pszczyna
»
Katowice

6 rozkładów jazdy na autobus i bus z Pszczyny do Katowic3 przewoźników

Rozkłady jazdy bus z Pszczyny do Katowic

Relacja Pszczyna - Katowice jest obsługiwana przez firmy: Agat, Bryl & Wójcik lub PKS Pszczyna.

Pokaż rozkłady jazdy Agat z Pszczyny do KatowicPokaż rozkłady jazdy Bryl & Wójcik z Pszczyny do Katowic

Oferujemy także połączenia autokarowe z Pszczyny do innych miast w Polsce na stronie Pszczyna - Polska. Sprawdź ofertę połączeń powrotnych i biletów autokarowych online z Katowic do Pszczyny lub z Katowic do innych miejscowości w Polsce.

Jeśli jesteś zainteresowany/a informacjami na temat zmian w rozkładach jazdy, cenami biletów, zniżkami na trasę z Pszczyny do Katowic przejdź do FAQ, komunikatów dla Pszczyny oraz komunikatów dla Katowic.

Skorzystaj z szerokiej oferty biletów przedstawionej w naszym serwisie.

Agat

N/A/S/W Milano - Poland (Super Promocja)

Odjazdy: Niedziela

Źródło: Infobus

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Mediolan
Terminal Bus Milano - Lampugnano, Via G.Natta08:30
Como
Railway station, San Giovanni09:15
Lugano
FFS PTE. Tresa10:00
Bellinzona
Parking autobusowy obok hotelu Union10:30
Lucerna
Parking Bus Inselipark13:30
Zurych
Carparkplatz am Shilquai14:30
Winterthur
Stop, Parkhaus ARCH15:00
Sankt Gallen
Lagerstrasse16:00
Bregencja
Busbf. / Hbf. stanowisko C17:00
Lindau
Bushaltestelle opposite Lindau Park, Bregenzer Str. 5217:30
Memmingen
Hauptbahnhof, Bahnhofstr. 318:30
Monachium
Bus Station, "Hackerbrücke"20:00
Salzburg
P+R Süd22:00
Linz
Industriezeile 80, przystanek bus po prawej stronie za stacją BP23:45
Sankt Pölten
Zatoka przyst. Mariazellerstr. 180 na prze. Bahnhof+101:15
Brno
Bus Station, Benešova str., opposite the Grand Hotel+104:00
Cieszyn
Gas station, ARGE, Graniczna str.+106:30
Bielsko-Biała
Bus station, dolna płyta, Warszawska str.+107:30
Pszczyna
Parking near hotel "Imperium", 54 Bielska str.+107:50
Tychy
Hotel “Tychy”+108:10
Chorzów
Gas station, between Ford and Toyota showrooms +108:30
Katowice
Bus station, 1 Piotra Skargi str.+108:45

Bryl & Wójcik

Katowice » Zakopane

Zobacz rozkład

PKS Pszczyna

Linia wakacyjna Bielsko Biała » Mrzeżyno

Zobacz rozkład

PKS Pszczyna

Linia wakacyjna Bielsko-Biała » Giżycko

Zobacz rozkład

PKS Pszczyna

Odjazdy Dworzec Autobusowy PKS Pszczyna

Zobacz rozkład

PKS Pszczyna

Odjazdy Pszczyna ul. Sokoła

ważny od 2016-02-05

Zobacz rozkład