Autobusy
Rzeszów
»
Odessa

6 rozkładów jazdy na autobus i bus z Rzeszowa do Odessy5 przewoźników • Oferty Voyager, Infobus, euroTicket i Eurolines Switzerland • Bilety online od 110 PLN / 26 EUR

Ceny biletów od 110 PLN / 26 EUR

W naszym serwisie kupisz bilety autobusowe na linię Rzeszów - Odessa.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz również sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Dw. Autobusowy, ul. Artura Grottera, 1 → Dw. Autobusowy, ul. Kołontajiwska, 58
110 PLN / 26 EUR
DW.PKP, przystanek Wagabunda → DW.PKS, ul. Kolontayiwska, 58
175 PLN / 41 EUR
Dworzec PKP, przystanek Wagabunda → Dworzec Autobusowy, ul. Kołontajewska 58
175 PLN / 41 EUR
Railway Station, Plac Dworcowy, Wagabunda, pl.Wagabunda → Central Bus Station, 58 Kolontayevskaya str.
175 PLN / 41 EUR

Bilety online na autobus z Rzeszowa do Odessy

Na linię z Rzeszowa do Odessy kupisz bilety przewoźników: Agat, Arman, Eurolines Switzerland, euroTicket, Infobus, Intercars Basque, Odri, Openline Turist i Voyager.

Pokaż bilety Agat z Rzeszowa do OdessyPokaż bilety Arman z Rzeszowa do OdessyPokaż bilety Eurolines Switzerland z Rzeszowa do OdessyPokaż bilety euroTicket z Rzeszowa do OdessyPokaż bilety Infobus z Rzeszowa do OdessyPokaż bilety Intercars Basque z Rzeszowa do OdessyPokaż bilety Odri z Rzeszowa do OdessyPokaż bilety Openline Turist z Rzeszowa do OdessyPokaż bilety Voyager z Rzeszowa do Odessy

Arman
110 PLN / 26 EUR
Lux Reisen
175 PLN / 41 EUR

Rozkłady jazdy bus z Rzeszowa do Odessy

Przewoźnicy, którzy realizują połączenie autokarowe Rzeszów - Odessa to: Odri, Intercars Basque, Openline Turist, Arman lub Agat.

Pokaż rozkłady jazdy Odri z Rzeszowa do OdessyPokaż rozkłady jazdy Intercars Basque z Rzeszowa do OdessyPokaż rozkłady jazdy Openline Turist z Rzeszowa do OdessyPokaż rozkłady jazdy Arman z Rzeszowa do OdessyPokaż rozkłady jazdy Agat z Rzeszowa do Odessy

Na stronie Rzeszów - Ukraina znajdziesz więcej połączeń do miast w Ukrainie. W serwisie możliwy jest również zakup biletów na połączenie powrotne z Odessy do Rzeszowa lub połączenia powrotne z Odessy do innego miasta w Polsce.

Informujemy w naszym serwisie o zmianach w rozkładach jazdy, promocjach i zniżkach dla połączeń z Rzeszowa do Odessy. Zobacz najnowsze wiadomości dla Rzeszowa oraz dla Odessy. Polecamy skorzystanie z FAQ.

Skorzystaj z szerokiej oferty biletów przedstawionej w naszym serwisie.

Odri

CHS Cherson - Szczecin

ważny od 2017-03-22

Zobacz rozkład Kup bilet

Odri

CHS Cherson - Szczecin

był ważny od 2017-01-23 do 2017-03-21

Zobacz rozkład Kup bilet

Intercars Basque

JORDAN: UKRAINA: E-109 Czechy - Polska - Ukraina

ważny od 2016-12-17

Zobacz rozkład Kup bilet

Openline Turist

Odesa - Praga

ważny od 2016-04-01

Zobacz rozkład Kup bilet

Arman

Cherson-Wrocław-Praha

ważny od 2017-03-20

Zobacz rozkład Kup bilet

Agat

EURO-LUKS Ukraina-Polska

ważny od 2015-08-04

Zobacz rozkład Kup bilet