Autobusy
Stargard Szczeciński
»
Kijów

2 rozkłady jazdy na autobus i bus z Stargardu Szczecińskiego do Kijowa4 przewoźników • Oferty Voyager, Infobus, euroTicket i Eurolines Switzerland • Bilety online od 190 PLN / 45 EUR

Ceny biletów od 190 PLN / 45 EUR

Na tej stronie możesz zakupić bilety na autobus z Stargardu Szczecińskiego do Kijowa.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz również sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Pokaż bilety na autobus z Stargardu Szczecińskiego do Kijowa

Bilety online na autobus z Stargardu Szczecińskiego do Kijowa

Na autobusy z Stargardu Szczecińskiego do Kijowa kupisz bilety firm: Eurolines Switzerland, euroTicket, Infobus, Roma Bus Plus i Voyager.

Pokaż bilety Eurolines Switzerland z Stargardu Szczecińskiego do KijowaPokaż bilety euroTicket z Stargardu Szczecińskiego do KijowaPokaż bilety Infobus z Stargardu Szczecińskiego do KijowaPokaż bilety Roma Bus Plus z Stargardu Szczecińskiego do KijowaPokaż bilety Voyager z Stargardu Szczecińskiego do Kijowa

Pokaż bilety na autokar z Stargardu Szczecińskiego do Kijowa

Rozkłady jazdy bus z Stargardu Szczecińskiego do Kijowa

Linia autobusowa Stargard Szczeciński - Kijów obsługiwana jest przez firmę Roma Bus Plus.

Pokaż rozkłady jazdy Roma Bus Plus z Stargardu Szczecińskiego do Kijowa

Jeśli interesują Ci​ę​ również inne połączenia z Stargardu Szczecińskiego do miast w Ukrainie, przejdź do strony Stargard Szczeciński - Ukraina. Skorzystaj z opcji zakupu autobusowego biletu powrotnego z Kijowa do Stargardu Szczecińskiego lub innych miejscowości w Polsce.

Przeczytaj co napisaliśmy o liniach autokarowych, przewoźnikach i biletach dla podróżujących z Stargardu Szczecińskiego do Kijowa na stronach wiadomości dla Stargardu Szczecińskiego oraz dla Kijowa. Skorzystaj z FAQ.

Skorzystaj z szerokiej oferty biletów przedstawionej w naszym serwisie.

ROM Złocieniec - Kijów

ważny od 2016-12-31

ROM Złocieniec - Kijów

był ważny od 2016-12-04 do 2017-01-29