Autobusy
Szczecin
»
Zurych

Rozkład jazdy na autobus i bus z Szczecina do Zurychu3 przewoźników • Oferty Voyager, Infobus i Eurolines Switzerland • Bilety online

Ceny biletów

Udostępniamy możliwość zakupu biletów na autobus z Szczecina do Zurychu.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Rozkłady jazdy bus z Szczecina do Zurychu

Linia Szczecin - Zurych obsługiwana jest przez przewoźnika Śliwa Bus.

Więcej połączeń autobusowych z Szczecina do pozostałych miast w Szwajcarii znajdziesz na stronie Szczecin - Szwajcaria. W serwisie możliwy jest również zakup biletów na połączenie powrotne z Zurychu do Szczecina lub połączenia powrotne z Zurychu do innego miasta w Polsce.

Więcej informacji na temat podróży autobusem znajdziesz w FAQ, komunikatach bus dla Szczecina oraz komunikatach dla Zurychu.

Skorzystaj z oferty naszego serwisu i wygody zakupu biletu autobusowego online.

Śliwa Bus

Polska - Szwajcaria - Niemcy - Francja

Zobacz rozkład

Tagi

ŠtětínStettinSzczecinStettinoŠčecinasŠcecinaЩецинŠčečinŠtetínCurychZürichZúrichZurichZurigoCiurichasCīriheZurychЦюрихZürih