Autobusy
Szczecin
»
Chmielnicki

4 rozkłady jazdy na autobus i bus z Szczecina do Chmielnickiego4 przewoźników • Oferty Voyager, Infobus, euroTicket i Bilet UA • Bilety online

Ceny biletów

W naszym serwisie oferujemy bilety na autobus z Szczecina do Chmielnickiego.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Bilety online na autobus z Szczecina do Chmielnickiego

Na trasę z Szczecina do Chmielnickiego kupisz bilety przewoźników: Bilet UA, euroTicket, Infobus, Leon Pol Trans, Odri i Voyager.

Pokaż bilety Bilet UA z Szczecina do ChmielnickiegoPokaż bilety euroTicket z Szczecina do ChmielnickiegoPokaż bilety Infobus z Szczecina do ChmielnickiegoPokaż bilety Odri z Szczecina do ChmielnickiegoPokaż bilety Voyager z Szczecina do Chmielnickiego

Rozkłady jazdy bus z Szczecina do Chmielnickiego

Na trasie Szczecin - Chmielnicki dojedziesz z przewoźnikami: Odri lub Leon Pol Trans.

Pokaż rozkłady jazdy Odri z Szczecina do Chmielnickiego

Więcej połączeń autobusowych z Szczecina do pozostałych miast w Ukrainie znajdziesz na stronie Szczecin - Ukraina. Zobacz rozkłady jazdy oraz bilety autobusowe na powrót z Chmielnickiego do Szczecina lub z Chmielnickiego do innego miasta w Polsce.

Jeśli jesteś zainteresowany/a informacjami na temat zmian w rozkładach jazdy, cenami biletów, zniżkami na trasę z Szczecina do Chmielnickiego przejdź do FAQ, komunikatów dla Szczecina oraz komunikatów dla Chmielnickiego.

Skorzystaj z oferty naszego serwisu i wygody zakupu biletu autobusowego online.

Odri

CHS Cherson - Szczecin

ważny od 2017-03-22

Zobacz rozkład Kup bilet

Odri

CHS Cherson - Szczecin

był ważny od 2017-01-23 do 2017-03-21

Zobacz rozkład Kup bilet

Leon Pol Trans

Szczecin - Uman

ważny od 2017-01-15

Zobacz rozkład Kup bilet

Leon Pol Trans

Szczecin - Uman

był ważny od 2016-10-18 do 2017-01-14

Zobacz rozkład Kup bilet