Autobusy
Szczecin
»
Chersoń

2 rozkłady jazdy na autobus i bus z Szczecina do Chersonia4 przewoźników • Oferty euroTicket, Voyager, Infobus i Busfor • Bilety online od 175 PLN / 41 EUR

Ceny biletów od 175 PLN / 41 EUR

Na tej stronie możesz zakupić bilety na autobus z Szczecina do Chersonia.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz również sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Szczecin » Chersoń
175 PLN / 41 EUR

Bilety online na autobus z Szczecina do Chersonia

Na linię autobusową z Szczecina do Chersonia kupisz bilety firm: Busfor, Busfor, euroTicket, Infobus, Odri i Voyager.

Pokaż bilety euroTicket z Szczecina do ChersoniaPokaż bilety Infobus z Szczecina do ChersoniaPokaż bilety Odri z Szczecina do Chersonia

Rozkłady jazdy bus z Szczecina do Chersonia

Na trasie Szczecin - Chersoń kursują autokary przewoźnika Odri.

Pokaż rozkłady jazdy Odri z Szczecina do Chersonia

Sprawdź inne połączenia z Szczecina do pozostałych miejscowości w Ukrainie na stronie Szczecin - Ukraina. W serwisie możliwy jest również zakup biletów na połączenie powrotne z Chersonia do Szczecina lub połączenia powrotne z Chersonia do innego miasta w Polsce.

Jeśli jesteś zainteresowany/a informacjami na temat zmian w rozkładach jazdy, cenami biletów, zniżkami na trasę z Szczecina do Chersonia przejdź do FAQ, komunikatów dla Szczecina oraz komunikatów dla Chersonia.

Serwis busy.info.pl to gwarancja szerokiego wyboru oraz najniższych cen.

Odri

CHS Cherson - Szczecin

ważny od 2017-03-22

Zobacz rozkład Kup bilet

Odri

CHS Cherson - Szczecin

był ważny od 2017-01-23 do 2017-03-21

Zobacz rozkład Kup bilet