Autobusy
Świebodzin
»
Kijów

2 rozkłady jazdy na autobus i bus z Świebodzina do Kijowa5 przewoźników • Oferty Voyager, Infobus, euroTicket, Eurolines Switzerland i Busfor • Bilety online od 200 PLN / 46 EUR

Ceny biletów od 200 PLN / 46 EUR

Serwis busy.info.pl oferuje podróżnym bilety z Świebodzina do Kijowa.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz również sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Pokaż bilety na autobus z Świebodzina do Kijowa

Bilety online na autobus z Świebodzina do Kijowa

Na linię z Świebodzina do Kijowa kupisz bilety przewoźników: Львів Інтуртранс, Busfor, Eurobus Sindbad, Eurolines Switzerland, euroTicket, Infobus, Roma Bus Plus i Voyager.

Pokaż bilety Busfor z Świebodzina do KijowaPokaż bilety Eurobus Sindbad z Świebodzina do KijowaPokaż bilety Eurolines Switzerland z Świebodzina do KijowaPokaż bilety euroTicket z Świebodzina do KijowaPokaż bilety Infobus z Świebodzina do KijowaPokaż bilety Roma Bus Plus z Świebodzina do Kijowa

Pokaż bilety na autokar z Świebodzina do Kijowa

Rozkłady jazdy bus z Świebodzina do Kijowa

Linia autobusowa Świebodzin - Kijów obsługiwana jest przez firmę Roma Bus Plus.

Pokaż rozkłady jazdy Roma Bus Plus z Świebodzina do Kijowa

Oferujemy także połączenia autokarowe z Świebodzina do innych miast w Ukrainie na stronie Świebodzin - Ukraina. Zobacz rozkłady jazdy oraz bilety autobusowe na powrót z Kijowa do Świebodzina lub z Kijowa do innego miasta w Polsce.

Przejdź do FAQ lub wiadomości dotyczących połączeń autobusowych dla Świebodzina oraz dla Kijowa.

Sprawdź naszą ofertę połączeń autokarowych i kup tani bilet autokarowy online.

ROM Złocieniec - Kijów

ważny od 2016-12-31

ROM Złocieniec - Kijów

był ważny od 2016-12-04 do 2017-01-29