Autobusy
Tarnów
»
Iwano-Frankiwsk

4 rozkłady jazdy na autobus i bus z Tarnowa do Iwano-Frankiwska4 przewoźników • Oferty Infobus, euroTicket, Bilet UA i Busfor • Bilety online

Ceny biletów

W naszym serwisie oferujemy bilety na autobus z Tarnowa do Iwano-Frankiwska.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Pokaż bilety na autobus z Tarnowa do Iwano-Frankiwska

Bilety online na autobus z Tarnowa do Iwano-Frankiwska

Na trasę z Tarnowa do Iwano-Frankiwska kupisz bilety firm: Яцив, Bilet UA, Busfor, euroTicket, Infobus, Odri i Sultan Travel.

Pokaż bilety Bilet UA z Tarnowa do Iwano-FrankiwskaPokaż bilety Busfor z Tarnowa do Iwano-FrankiwskaPokaż bilety euroTicket z Tarnowa do Iwano-FrankiwskaPokaż bilety Infobus z Tarnowa do Iwano-FrankiwskaPokaż bilety Odri z Tarnowa do Iwano-FrankiwskaPokaż bilety Sultan Travel z Tarnowa do Iwano-Frankiwska

Pokaż bilety na autokar z Tarnowa do Iwano-Frankiwska

Rozkłady jazdy bus z Tarnowa do Iwano-Frankiwska

Linia autokarowa Tarnów - Iwano-Frankiwsk obsługiwana jest przez przewoźników: Odri, Sultan Travel lub Яцив.

Pokaż rozkłady jazdy Odri z Tarnowa do Iwano-FrankiwskaPokaż rozkłady jazdy Sultan Travel z Tarnowa do Iwano-Frankiwska

Więcej połączeń autobusowych z Tarnowa do pozostałych miast w Ukrainie znajdziesz na stronie Tarnów - Ukraina. Skorzystaj z opcji zakupu autobusowego biletu powrotnego z Iwano-Frankiwska do Tarnowa lub innych miejscowości w Polsce.

Informacje na temat połączeń z Tarnowa do Iwano-Frankiwska, cen biletów, zniżek, modyfikacji rozkładów jazdy dostępne są w FAQ, komunikatach dla Tarnowa oraz komunikatach dla Iwano-Frankiwska.

Wybierz połączenie i sprawdź aktualne promocje i zniżki na bilety.

VZ Winnica - Zielona Góra

ważny od 2017-01-23

VZ Zielona Góra - Winnica

ważny od 2017-01-23

Kraków-Czerniowce

był ważny od 2016-06-15 do 2017-01-01

Iwano-Frankowsk-Wrocław-Brno

ważny od 2016-08-25