Autobusy
Zielona Góra
»
Kijów

2 rozkłady jazdy na autobus i bus z Zielonej Góry do Kijowa6 przewoźników • Oferty Voyager, Infobus, euroTicket, Eurolines Switzerland, Bilet UA i Busfor • Bilety online od 125 PLN / 29 EUR

Ceny biletów od 125 PLN / 29 EUR

Serwis oferuje zakup biletów na autobus z Zielonej Góry do Kijowa.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz również sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Pokaż bilety na autobus z Zielonej Góry do Kijowa

Bilety online na autobus z Zielonej Góry do Kijowa

Na linię autobusową z Zielonej Góry do Kijowa kupisz bilety firm: Львів Інтуртранс, Bilet UA, Busfor, Eurobus Sindbad, Eurolines Switzerland, euroTicket, Infobus, Roma Bus Plus i Voyager.

Pokaż bilety Bilet UA z Zielonej Góry do KijowaPokaż bilety Busfor z Zielonej Góry do KijowaPokaż bilety Eurobus Sindbad z Zielonej Góry do KijowaPokaż bilety Eurolines Switzerland z Zielonej Góry do KijowaPokaż bilety euroTicket z Zielonej Góry do KijowaPokaż bilety Infobus z Zielonej Góry do KijowaPokaż bilety Roma Bus Plus z Zielonej Góry do Kijowa

Pokaż bilety na autokar z Zielonej Góry do Kijowa

Rozkłady jazdy bus z Zielonej Góry do Kijowa

Na linii Zielona Góra - Kijów możesz podróżować z firmą Roma Bus Plus.

Pokaż rozkłady jazdy Roma Bus Plus z Zielonej Góry do Kijowa

Do innych miejscowości w Ukrainie połączenia z Zielonej Góry dostępne są na stronie Zielona Góra - Ukraina. Zobacz rozkłady jazdy oraz bilety autobusowe na powrót z Kijowa do Zielonej Góry lub z Kijowa do innego miasta w Polsce.

Przejdź do FAQ lub wiadomości dotyczących połączeń autobusowych dla Zielonej Góry oraz dla Kijowa.

Skorzystaj z możliwości zakupu taniego biletu online.

ROM Złocieniec - Kijów

ważny od 2016-12-31

ROM Złocieniec - Kijów

był ważny od 2016-12-04 do 2017-01-29