Autobusy
Zielona Góra
»
Kijów

2 rozkłady jazdy na autobus i bus z Zielonej Góry do Kijowa5 przewoźników • Oferty Voyager, Infobus, euroTicket, Eurolines Switzerland i Bilet UA • Bilety online od 175 PLN / 41 EUR

Ceny biletów od 175 PLN / 41 EUR

W naszym serwisie kupisz bilety autobusowe na linię Zielona Góra - Kijów.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz również sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Dw. PKS ul. Dworcowa, 1 → ul. S. Petlury, 32
150 PLN / 36 EUR
Przystanek MZK ul. Generala Bema, 5 → ul. S. Petlury, 32
150 PLN / 36 EUR

Pokaż bilety na autobus z Zielonej Góry do Kijowa

Bilety online na autobus z Zielonej Góry do Kijowa

Na linię z Zielonej Góry do Kijowa kupisz bilety przewoźników: Львів Інтуртранс, Bilet UA, Eurobus Sindbad, Eurolines Switzerland, euroTicket, Infobus, Roma Bus Plus i Voyager.

Pokaż bilety Bilet UA z Zielonej Góry do KijowaPokaż bilety Eurobus Sindbad z Zielonej Góry do KijowaPokaż bilety Eurolines Switzerland z Zielonej Góry do KijowaPokaż bilety euroTicket z Zielonej Góry do KijowaPokaż bilety Infobus z Zielonej Góry do KijowaPokaż bilety Roma Bus Plus z Zielonej Góry do KijowaPokaż bilety Voyager z Zielonej Góry do Kijowa

Eurolines Polska
150 PLN / 36 EUR

Pokaż bilety na autokar z Zielonej Góry do Kijowa

Rozkłady jazdy bus z Zielonej Góry do Kijowa

Relacja Zielona Góra - Kijów jest obsługiwana przez firmę Roma Bus Plus.

Pokaż rozkłady jazdy Roma Bus Plus z Zielonej Góry do Kijowa

Więcej połączeń autobusowych z Zielonej Góry do pozostałych miast w Ukrainie znajdziesz na stronie Zielona Góra - Ukraina. W naszym serwisie znajdziesz także połączenia i bilety autokarowe z Kijowa do Zielonej Góry lub z Kijowa do innych miast w Polsce.

Więcej na temat rozkładów jazdy, cen biletów oraz zniżek dla połączeń autobusowych z Zielonej Góry do Kijowa dowiesz się w FAQ, komunikatach dla Zielonej Góry oraz komunikatach dla Kijowa.

Skorzystaj z naszej oferty i wybierz dogodne dla siebie połączenie z możliwością zakupu biletu autokarowego online po najniższych cenach.

ROM Złocieniec - Kijów

ważny od 2016-12-31

ROM Złocieniec - Kijów

był ważny od 2016-12-04 do 2017-01-29