Autobusy
Chełm
»
Bazylea

5 rozkładów jazdy na autobus i bus z Chełma do Bazylei5 przewoźników • Oferty Voyager, Infobus, euroTicket, Eurolines Switzerland i Busfor • Bilety online

Ceny biletów

Serwis busy.info.pl oferuje podróżnym bilety z Chełma do Bazylei.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Pokaż bilety na autobus z Chełma do Bazylei

Bilety online na autobus z Chełma do Bazylei

Na autobusy z Chełma do Bazylei kupisz bilety firm: Agat, Busfor, Eurolines Polska, Eurolines Switzerland, euroTicket, Infobus i Voyager.

Pokaż bilety Agat z Chełma do BazyleiPokaż bilety Busfor z Chełma do BazyleiPokaż bilety Eurolines Polska z Chełma do BazyleiPokaż bilety Eurolines Switzerland z Chełma do BazyleiPokaż bilety euroTicket z Chełma do BazyleiPokaż bilety Infobus z Chełma do Bazylei

Pokaż bilety na autokar z Chełma do Bazylei

Rozkłady jazdy bus z Chełma do Bazylei

Na trasie Chełm - Bazylea dojedziesz z przewoźnikami: Eurolines Polska lub Agat.

Pokaż rozkłady jazdy Eurolines Polska z Chełma do BazyleiPokaż rozkłady jazdy Agat z Chełma do Bazylei

Jeśli interesują Ci​ę​ również inne połączenia z Chełma do miast w Szwajcarii, przejdź do strony Chełm - Szwajcaria. Skorzystaj z opcji zakupu autobusowego biletu powrotnego z Bazylei do Chełma lub innych miejscowości w Polsce.

Informacje na temat połączeń z Chełma do Bazylei, cen biletów, zniżek, modyfikacji rozkładów jazdy dostępne są w FAQ, komunikatach dla Chełma oraz komunikatach dla Bazylei.

W naszym serwisie sprawdzisz interesujące Cię połączenia i kupisz tanie bilety na autobus.

.N02/P01 Polska - Niemcy

ważny od 2016-11-21

.S01 Polska - Szwajcaria

ważny od 2016-11-21

.N02/P01 Polska - Niemcy

ważny od 2017-01-31

.S01 Polska - Szwajcaria

ważny od 2017-01-31

.S02 Polska - Szwajcaria

ważny od 2017-02-03