Autobusy
Chełm
»
Chmielnicki

4 rozkłady jazdy na autobus i bus z Chełma do Chmielnickiiego5 przewoźników • Oferty Voyager, Infobus, euroTicket, Bilet UA i Busfor • Bilety online od 70 PLN / 16 EUR

Ceny biletów od 70 PLN / 16 EUR

W naszym serwisie kupisz bilety autobusowe na linię Chełm - Chmielnicki.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz również sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Pokaż bilety na autobus z Chełma do Chmielnickiiego

Bilety online na autobus z Chełma do Chmielnickiiego

Na trasę z Chełma do Chmielnickiiego kupisz bilety firm: Bilet UA, Busfor, euroTicket, Infobus, Lux reisen Sobczak, Lux Reisen, Openline Turist i Voyager.

Pokaż bilety Bilet UA z Chełma do ChmielnickiiegoPokaż bilety Busfor z Chełma do ChmielnickiiegoPokaż bilety euroTicket z Chełma do ChmielnickiiegoPokaż bilety Infobus z Chełma do ChmielnickiiegoPokaż bilety Lux reisen Sobczak z Chełma do ChmielnickiiegoPokaż bilety Openline Turist z Chełma do Chmielnickiiego

Pokaż bilety na autokar z Chełma do Chmielnickiiego

Rozkłady jazdy bus z Chełma do Chmielnickiiego

Linia autokarowa Chełm - Chmielnicki obsługiwana jest przez przewoźników: Lux Reisen, Lux reisen Sobczak lub Openline Turist.

Pokaż rozkłady jazdy Lux reisen Sobczak z Chełma do ChmielnickiiegoPokaż rozkłady jazdy Openline Turist z Chełma do Chmielnickiiego

Do innych miejscowości w Ukrainie połączenia z Chełma dostępne są na stronie Chełm - Ukraina. W naszym serwisie dostępne są również bilety autokarowe z Chmielnickiiego do Chełma lub z Chmielnickiiego do innych miast w Polsce.

Przeczytaj co napisaliśmy o liniach autokarowych, przewoźnikach i biletach dla podróżujących z Chełma do Chmielnickiiego na stronach wiadomości dla Chełma oraz dla Chmielnickiiego. Skorzystaj z FAQ.

Skorzystaj z oferty naszego serwisu i wygody zakupu biletu autobusowego online.

Łódź-Kamieniec Podolski

ważny od 2016-12-07

LUX Sochaczew - Kamieniec Podolski

ważny od 2016-11-18

Odesa - Warszawa

ważny od 2016-12-19

Warszawa - Odessa

Odjazdy: Wtored Czwartek Piątek Niedziela

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Warszawa
Bus Station "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 14418:00
Lublin
Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia20:30
Chełm
dworzec PKS21:55
Równe
Bus Station, 40 Kiyevska str.+104:30
Chmielnicki
Bus Station, 23 Vinnytske shose str.+107:50
Winnica
Bus Station, 8 Kyivska str.+110:05
Humań
Bus Station, 1 Kievskaya str.+112:50
Odessa
Bus Station "Privokzalnaya", 1 Starosennaja str.+116:45

Źródło: Infobus