Autobusy
Brno
»
Lublin

6 rozkładów jazdy na autobus i bus z Brna do Lublina2 przewoźników • Oferty Infobus i euroTicket • Bilety online od 191 PLN / 45 EUR

Ceny biletów od 191 PLN / 45 EUR

Oferujemy bilety autobusowe na trasę z Brna do Lublina.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz również sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

DA ul. Benesova na przeciwko hotelu Grand → Dworzec PKS, st. 0
191 PLN / 45 EUR
Bus Station, Benešova str., opposite the Grand Hotel → Bus station, Al. Tysiąclecia
193 PLN / 45 EUR

Bilety online na autobus z Brna do Lublina

Na trasę z Brna do Lublina kupisz bilety firm: Agat, Eurolines Polska, euroTicket i Infobus.

Pokaż bilety Agat z Brna do LublinaPokaż bilety Eurolines Polska z Brna do LublinaPokaż bilety euroTicket z Brna do LublinaPokaż bilety Infobus z Brna do Lublina

Agat
191 PLN / 45 EUR
Eurolines Polska
191 PLN / 45 EUR

Rozkłady jazdy bus z Brna do Lublina

Linia Brno - Lublin obsługiwana jest przez przewoźników: Eurolines Polska lub Agat.

Pokaż rozkłady jazdy Eurolines Polska z Brna do LublinaPokaż rozkłady jazdy Agat z Brna do Lublina

Więcej połączeń autobusowych z Brna do pozostałych miast w Polsce znajdziesz na stronie Brno - Polska. W naszym serwisie dostępne są również bilety autokarowe z Lublina do Brna lub z Lublina do innych miast w Czechach.

Przeczytaj co napisaliśmy o liniach autokarowych, przewoźnikach i biletach dla podróżujących z Brna do Lublina na stronach wiadomości dla Brna oraz dla Lublina. Skorzystaj z FAQ.

Skorzystaj z możliwości zakupu taniego biletu online.

Eurolines Polska

.A05 Polska - Sycylia Express

ważny od 2017-01-14

Zobacz rozkład Kup bilet

Eurolines Polska

.A05 Polska - Sycylia Express

był ważny od 2016-12-01 do 2017-01-13

Zobacz rozkład Kup bilet

Agat

A05 Palermo - Poland - Ukraine

Odjazdy: Poniedziałek Czwartek Piątek Niedziela

Źródło: Infobus

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Katania
Railway station, stop AGAT20:00
Mesyna
Railway station21:30
Villa San Giovanni
Railway station22:30
Reggio di Calabria
Lido Stacja Paliw Q823:00
Vibo Valentia
Terminal Bus scuola di Polizia+100:15
Lamezia Terme
Railway station+100:45
Cosenza
Railway station, Vagliolise+101:45
Salerno
Piazza Concordia+105:00
Neapol
Parcheggio Metropark via Corso Arnaldo Lucci+106:00
Caserta
Railway Station, Piazza Garibaldi+106:30
Rzym
Autostazione Tiburtina+110:00
Arezzo
11 Via Bernardo Rossellino+111:30
Florencja
Piazzale Montelungo, przystanek autobusowy+113:30
Bolonia
Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6+115:30
Ferrara
Railway station, Viale Casellina+116:30
Padwa
Parking Via Sarpi Fra 'Paolo 9 out against H. Al Cason+117:15
Udine
Autostaz. Viale Europa Unita+119:45
Villach
Hauptbahnhof+121:15
Wiedeń
ÖBB Postbus, Südtiroler Platz, s. B4+202:00
Brno
Bus Station, Benešova str., opposite the Grand Hotel+204:00
Cieszyn
Gas station, ARGE, Graniczna str.+206:30
Bielsko-Biała
Bus station, dolna płyta, Warszawska str.+207:30
Pszczyna
Bus Station+207:50
Tychy
Hotel “Tychy”+208:10
Chorzów
Gas station, between Ford and Toyota showrooms +208:30
Katowice
Bus station, 1 Piotra Skargi str.+208:45
Jędrzejów
Rynek, przystanek MPK/PKS+211:15
Kielce
Bus station+212:00
Skarżysko-Kamienna
International bus stop №6 near railway station+212:30
Radom
Bus Station, st. Prażmowskiego 12+213:15
Puławy
Bus Station, st. Lubelska 9+214:15
Lublin
Bus station, Al. Tysiąclecia+215:15
Chełm
Bus station+216:30
Kowel
Railway station, 1A Veteranov str. +300:20
Sarny
Gas station "OKKO", 4B Varshavska str.+302:30
Korosteń
Gas station "Faktor", crossroads+305:00
Kijów
Bus Station, "Centralniy", 1 Prospekt Nauki / 3 Moskovskaja sq. +307:35
Połtawa
Bus Station, 7 Velikotirnovskaya str.+313:00
Charków
Bus Station, 22 Gagarina av.+315:10

Kup bilet

Agat

A05 Palermo - Poland - Ukraine (Super Promocja)

Odjazdy: Czwartek Niedziela

Źródło: Infobus

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Katania
Railway station, stop AGAT20:00
Mesyna
Railway station21:30
Villa San Giovanni
Railway station22:30
Reggio di Calabria
Lido Stacja Paliw Q823:00
Vibo Valentia
Terminal Bus scuola di Polizia+100:15
Lamezia Terme
Railway station+100:45
Cosenza
Railway station, Vagliolise+101:45
Salerno
Piazza Concordia+105:00
Neapol
Parcheggio Metropark via Corso Arnaldo Lucci+106:00
Caserta
Railway Station, Piazza Garibaldi+106:30
Rzym
Autostazione Tiburtina+110:00
Arezzo
11 Via Bernardo Rossellino+111:30
Florencja
Piazzale Montelungo, przystanek autobusowy+113:30
Bolonia
Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6+115:30
Ferrara
Railway station, Viale Casellina+116:30
Padwa
Parking Via Sarpi Fra 'Paolo 9 out against H. Al Cason+117:15
Udine
Autostaz. Viale Europa Unita+119:45
Villach
Hauptbahnhof+121:15
Wiedeń
ÖBB Postbus, Südtiroler Platz, s. B4+202:00
Brno
Bus Station, Benešova str., opposite the Grand Hotel+204:00
Cieszyn
Gas station, ARGE, Graniczna str.+206:30
Bielsko-Biała
Bus station, dolna płyta, Warszawska str.+207:30
Pszczyna
Bus Station+207:50
Tychy
Hotel “Tychy”+208:10
Chorzów
Gas station, between Ford and Toyota showrooms +208:30
Katowice
Bus station, 1 Piotra Skargi str.+208:45
Jędrzejów
Rynek, przystanek MPK/PKS+211:15
Kielce
Bus station+212:00
Skarżysko-Kamienna
International bus stop №6 near railway station+212:30
Radom
Bus Station, st. Prażmowskiego 12+213:15
Puławy
Bus Station, st. Lubelska 9+214:15
Lublin
Bus station, Al. Tysiąclecia+215:15
Chełm
Bus station+216:30
Kowel
Railway station, 1A Veteranov str. +300:20
Sarny
Gas station "OKKO", 4B Varshavska str.+302:30
Korosteń
Gas station "Faktor", crossroads+305:00
Kijów
Bus Station, "Centralniy", 1 Prospekt Nauki / 3 Moskovskaja sq. +307:35
Połtawa
Bus Station, 7 Velikotirnovskaya str.+313:00
Charków
Bus Station, 22 Gagarina av.+315:10

Kup bilet

Agat

N/A/S/W Milano - Poland - Ukraine

Odjazdy: Czwartek Piątek Niedziela

Źródło: Infobus

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Mediolan
Terminal Bus Milano - Lampugnano, Via G.Natta08:30
Como
Railway station, San Giovanni09:15
Lugano
FFS PTE. Tresa10:00
Bellinzona
Parking autobusowy obok hotelu Union10:30
Lucerna
Parking Bus Inselipark13:30
Zurych
Carparkplatz am Shilquai14:30
Winterthur
Stop, Parkhaus ARCH15:00
Sankt Gallen
Lagerstrasse16:00
Bregencja
Busbf. / Hbf. stanowisko C17:00
Lindau
Bushaltestelle opposite Lindau Park, Bregenzer Str. 5217:30
Memmingen
Hauptbahnhof, Bahnhofstr. 318:30
Monachium
Bus Station, "Hackerbrücke"20:00
Salzburg
P+R Süd22:00
Linz
Industriezeile 80, przystanek bus po prawej stronie za stacją BP23:45
Sankt Pölten
Zatoka przyst. Mariazellerstr. 180 na prze. Bahnhof+101:15
Brno
Bus Station, Benešova str., opposite the Grand Hotel+104:00
Cieszyn
Gas station, ARGE, Graniczna str.+106:30
Bielsko-Biała
Bus station, dolna płyta, Warszawska str.+107:30
Pszczyna
Parking near hotel "Imperium", 54 Bielska str.+107:50
Tychy
Hotel “Tychy”+108:10
Chorzów
Gas station, between Ford and Toyota showrooms +108:30
Katowice
Bus station, 1 Piotra Skargi str.+108:45
Jędrzejów
Rynek, przystanek MPK/PKS+111:15
Kielce
Bus station+112:00
Skarżysko-Kamienna
International bus stop №6 near railway station+112:30
Radom
Bus Station, st. Prażmowskiego 12+113:15
Puławy
Bus Station, st. Lubelska 9+114:15
Lublin
Bus station, Al. Tysiąclecia+115:15
Chełm
Bus station+116:30
Kowel
Railway station, 1A Veteranov str. +200:20
Sarny
Gas station "OKKO", 4B Varshavska str.+202:30
Korosteń
Gas station "Faktor", crossroads+205:00
Kijów
Bus Station, "Centralniy", 1 Prospekt Nauki / 3 Moskovskaja sq. +207:35
Połtawa
Bus Station, 7 Velikotirnovskaya str.+213:00
Charków
Bus Station, 22 Gagarina av.+215:10

Kup bilet

Agat

N/A/S/W Milano - Poland - Ukraine (Super Promocja)

Odjazdy: Niedziela

Źródło: Infobus

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Mediolan
Terminal Bus Milano - Lampugnano, Via G.Natta08:30
Como
Railway station, San Giovanni09:15
Lugano
FFS PTE. Tresa10:00
Bellinzona
Parking autobusowy obok hotelu Union10:30
Lucerna
Parking Bus Inselipark13:30
Zurych
Carparkplatz am Shilquai14:30
Winterthur
Stop, Parkhaus ARCH15:00
Sankt Gallen
Lagerstrasse16:00
Bregencja
Busbf. / Hbf. stanowisko C17:00
Lindau
Bushaltestelle opposite Lindau Park, Bregenzer Str. 5217:30
Memmingen
Hauptbahnhof, Bahnhofstr. 318:30
Monachium
Bus Station, "Hackerbrücke"20:00
Salzburg
P+R Süd22:00
Linz
Industriezeile 80, przystanek bus po prawej stronie za stacją BP23:45
Sankt Pölten
Zatoka przyst. Mariazellerstr. 180 na prze. Bahnhof+101:15
Brno
Bus Station, Benešova str., opposite the Grand Hotel+104:00
Cieszyn
Gas station, ARGE, Graniczna str.+106:30
Bielsko-Biała
Bus station, dolna płyta, Warszawska str.+107:30
Pszczyna
Parking near hotel "Imperium", 54 Bielska str.+107:50
Tychy
Hotel “Tychy”+108:10
Chorzów
Gas station, between Ford and Toyota showrooms +108:30
Katowice
Bus station, 1 Piotra Skargi str.+108:45
Jędrzejów
Rynek, przystanek MPK/PKS+111:15
Kielce
Bus station+112:00
Skarżysko-Kamienna
International bus stop №6 near railway station+112:30
Radom
Bus Station, st. Prażmowskiego 12+113:15
Puławy
Bus Station, st. Lubelska 9+114:15
Lublin
Bus station, Al. Tysiąclecia+115:15
Chełm
Bus station+116:30
Kowel
Railway station, 1A Veteranov str. +200:20
Sarny
Gas station "OKKO", 4B Varshavska str.+202:30
Korosteń
Gas station "Faktor", crossroads+205:00
Kijów
Bus Station, "Centralniy", 1 Prospekt Nauki / 3 Moskovskaja sq. +207:35
Połtawa
Bus Station, 7 Velikotirnovskaya str.+213:00
Charków
Bus Station, 22 Gagarina av.+215:10

Kup bilet