Autobusy
Barcelona
»
Katowice

2 rozkłady jazdy na autobus i bus z Barcelony do Katowic6 przewoźników • Oferty Voyager, Infobus, euroTicket, Eurolines Switzerland, Eurolines France i Busfor • Bilety online od 551 PLN / 131 EUR

Ceny biletów od 551 PLN / 131 EUR

Udostępniamy możliwość zakupu biletów na autobus z Barcelony do Katowic.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz również sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Estacio Del Nord, stan.10 → Dw. PKS, ul. P. Skargi
551 PLN / 131 EUR

Pokaż bilety na autobus z Barcelony do Katowic

Bilety online na autobus z Barcelony do Katowic

Na autobusy z Barcelony do Katowic kupisz bilety firm: Busfor, Eurolines Česko, Eurolines France, Eurolines Switzerland, euroTicket, Exportbus, Infobus, Intercars Basque, Intercars Europe, Sindbad Interbus, Sindbad i Voyager.

Pokaż bilety Busfor z Barcelony do KatowicPokaż bilety Eurolines Česko z Barcelony do KatowicPokaż bilety Eurolines France z Barcelony do KatowicPokaż bilety Eurolines Switzerland z Barcelony do KatowicPokaż bilety euroTicket z Barcelony do KatowicPokaż bilety Infobus z Barcelony do KatowicPokaż bilety Intercars Basque z Barcelony do KatowicPokaż bilety Intercars Europe z Barcelony do KatowicPokaż bilety Sindbad Interbus z Barcelony do KatowicPokaż bilety Sindbad z Barcelony do KatowicPokaż bilety Voyager z Barcelony do Katowic

Sindbad
551 PLN / 131 EUR
Sindbad Interbus
551 PLN / 131 EUR

Pokaż bilety na autokar z Barcelony do Katowic

Rozkłady jazdy bus z Barcelony do Katowic

Linia autobusowa Barcelona - Katowice obsługiwana jest przez firmy: Intercars Basque lub Transport Jacek.

Pokaż rozkłady jazdy Intercars Basque z Barcelony do KatowicPokaż rozkłady jazdy Transport Jacek z Barcelony do Katowic

Oferujemy także połączenia autokarowe z Barcelony do innych miast w Polsce na stronie Barcelona - Polska. Skorzystaj z opcji zakupu autobusowego biletu powrotnego z Katowic do Barcelony lub innych miejscowości w Hiszpanii.

Zapoznaj się z informacjami o połączeniach i biletach autokarowych dla Barcelony oraz dla Katowic. Skorzystaj z FAQ.

Znajdź interesujące Cię połączenie autokarowe i kup bilet na autobus.

Polska - Barcelona I800/I801/I802/I803/I804/I805

ważny od 2016-12-01

Transport Jacek

Polska - Niemcy - Francja - Hiszpania