Autobusy
Mediolan
»
Lublin

16 rozkładów jazdy na autobus i bus z Mediolanu do Lublina7 przewoźników • Oferty Voyager, Infobus, euroTicket, Eurolines Switzerland i Busfor • Bilety online

Ceny biletów

Serwis busy.info.pl oferuje podróżnym bilety z Mediolanu do Lublina.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Bilety online na autobus z Mediolanu do Lublina

Na trasę z Mediolanu do Lublina kupisz bilety przewoźników: Agat, Busfor, Eurolines Polska, Eurolines Switzerland, euroTicket, Infobus, Intercars Basque i Voyager.

Pokaż bilety Agat z Mediolanu do LublinaPokaż bilety Busfor z Mediolanu do LublinaPokaż bilety Eurolines Polska z Mediolanu do LublinaPokaż bilety Eurolines Switzerland z Mediolanu do LublinaPokaż bilety euroTicket z Mediolanu do LublinaPokaż bilety Infobus z Mediolanu do LublinaPokaż bilety Intercars Basque z Mediolanu do LublinaPokaż bilety Voyager z Mediolanu do Lublina

Rozkłady jazdy bus z Mediolanu do Lublina

Na linii Mediolan - Lublin możesz podróżować z firmami: Eurolines Polska, Intercars Basque, Agat, Multiwan Bus Europa, Woś, Buscar lub Rafał Nowacki.

Pokaż rozkłady jazdy Eurolines Polska z Mediolanu do LublinaPokaż rozkłady jazdy Intercars Basque z Mediolanu do LublinaPokaż rozkłady jazdy Agat z Mediolanu do LublinaPokaż rozkłady jazdy Woś z Mediolanu do Lublina

Połączenia autokarowe z Mediolanu do innych miast w Polsce znajdziesz na stronie Mediolan - Polska. Zobacz rozkłady jazdy oraz bilety autobusowe na powrót z Lublina do Mediolanu lub z Lublina do innego miasta w Włoszech.

Przeczytaj co napisaliśmy o liniach autokarowych, przewoźnikach i biletach dla podróżujących z Mediolanu do Lublina na stronach wiadomości dla Mediolanu oraz dla Lublina. Skorzystaj z FAQ.

Skorzystaj z oferty naszego serwisu i wygody zakupu biletu autobusowego online.

Eurolines Polska

.A04 Polska - Torino

ważny od 2016-11-21

Zobacz rozkład Kup bilet

Eurolines Polska

.NASW-01 Polska - Niemcy - Austria - Szwajcaria - Włochy

ważny od 2016-11-21

Zobacz rozkład Kup bilet

Intercars Basque

Polska - Barcelona I800/I801/I802/I803/I804/I805

ważny od 2016-12-01

Zobacz rozkład Kup bilet

Agat

.A04 Polska - Torino

ważny od 2017-02-08

Zobacz rozkład Kup bilet

Agat

.NASW-01 Polska - Niemcy - Austria - Szwajcaria - Włochy

ważny od 2017-10-02

Zobacz rozkład Kup bilet

Agat

.NASW-01 Polska - Niemcy - Austria - Szwajcaria - Włochy

był ważny od 2017-02-03 do 2017-02-16

Zobacz rozkład Kup bilet

Agat

.NASW-01 Polska - Niemcy - Austria - Szwajcaria - Włochy

był ważny od 2017-06-16 do 2017-10-01

Zobacz rozkład Kup bilet

Agat

.NASW-01 Polska - Niemcy - Austria - Szwajcaria - Włochy

był ważny od 2017-02-17 do 2017-06-15

Zobacz rozkład Kup bilet

Agat

A04 Torino - Poland - Ukraine

Odjazdy: Poniedziałek Czwartek Piątek Niedziela

Źródło: Infobus

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Turyn
Autostazione Corso Vittorio Emanuele 13108:30
Mediolan
Terminal Bus Milano - Lampugnano, Via G.Natta10:30
Bergamo
Piazza Marconi - obok stan. 011:30
Brescia
Autostazione Ciba Via Solferino12:30
Werona
Via Cardinale, przystanek Bus Linee plac za kościołem13:30
Trydent
Lungadige Monte Grappa 1815:00
Bolzano
Bus stop, Turistici, via Alto Adige16:00
Innsbruck
Bus stop, OlympiaWorld17:45
Monachium
Bus Station, "Hackerbrücke"20:00
Norymberga
ZOB, Bahnhofstr./ Käte-Strobel-Str., ADCOM Center22:30
Jędrzychowice
Gas station Shell, 98b Jedrzychowice str.+102:30
Bolesławiec
Gas station "Lotos", 16 Zgorzelecka str.+103:30
Legnica
Bus station, Dworcowa str.+104:15
Wrocław
Bus Station, 1/11 Sucha str.+105:30
Opole
Zajazd U Dziadka, 55 Strzelecka str.+106:45
Strzelce Opolskie
Hotel "Leśny"+107:15
Gliwice
Bus Station, 8 Pionierów str.+107:45
Zabrze
Pl. Warszawski+108:00
Bytom
Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1+108:15
Chorzów
Gas station, between Ford and Toyota showrooms +108:30
Katowice
Bus station, 1 Piotra Skargi str.+108:45
Jędrzejów
Rynek, przystanek MPK/PKS+111:15
Kielce
Bus station+112:00
Skarżysko-Kamienna
International bus stop №6 near railway station+112:30
Radom
Bus Station, st. Prażmowskiego 12+113:15
Puławy
Bus Station, st. Lubelska 9+114:15
Lublin
Bus station, Al. Tysiąclecia+115:15
Chełm
Bus station+116:30
Kowel
Railway station, 1A Veteranov str. +200:20
Sarny
Gas station "OKKO", 4B Varshavska str.+202:30
Korosteń
Gas station "Faktor", crossroads+205:00
Kijów
Bus Station, "Centralniy", 1 Prospekt Nauki / 3 Moskovskaja sq. +207:35
Połtawa
Bus Station, 7 Velikotirnovskaya str.+213:00
Charków
Bus Station, 22 Gagarina av.+215:10

Kup bilet

Agat

A04 Torino - Poland - Ukraine (Super Promocja)

Odjazdy: Czwartek Niedziela

Źródło: Infobus

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Turyn
Autostazione Corso Vittorio Emanuele 13108:30
Mediolan
Terminal Bus Milano - Lampugnano, Via G.Natta10:30
Bergamo
Piazza Marconi - obok stan. 011:30
Brescia
Autostazione Ciba Via Solferino12:30
Werona
Via Cardinale, przystanek Bus Linee plac za kościołem13:30
Trydent
Lungadige Monte Grappa 1815:00
Bolzano
Bus stop, Turistici, via Alto Adige16:00
Innsbruck
Bus stop, OlympiaWorld17:45
Monachium
Bus Station, "Hackerbrücke"20:00
Norymberga
ZOB, Bahnhofstr./ Käte-Strobel-Str., ADCOM Center22:30
Jędrzychowice
Gas station Shell, 98b Jedrzychowice str.+102:30
Bolesławiec
Gas station "Lotos", 16 Zgorzelecka str.+103:30
Legnica
Bus station, Dworcowa str.+104:15
Wrocław
Bus Station, 1/11 Sucha str.+105:30
Opole
Zajazd U Dziadka, 55 Strzelecka str.+106:45
Strzelce Opolskie
Hotel "Leśny"+107:15
Gliwice
Bus Station, 8 Pionierów str.+107:45
Zabrze
Pl. Warszawski+108:00
Bytom
Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1+108:15
Chorzów
Gas station, between Ford and Toyota showrooms +108:30
Katowice
Bus station, 1 Piotra Skargi str.+108:45
Jędrzejów
Rynek, przystanek MPK/PKS+111:15
Kielce
Bus station+112:00
Skarżysko-Kamienna
International bus stop №6 near railway station+112:30
Radom
Bus Station, st. Prażmowskiego 12+113:15
Puławy
Bus Station, st. Lubelska 9+114:15
Lublin
Bus station, Al. Tysiąclecia+115:15
Chełm
Bus station+116:30
Kowel
Railway station, 1A Veteranov str. +200:20
Sarny
Gas station "OKKO", 4B Varshavska str.+202:30
Korosteń
Gas station "Faktor", crossroads+205:00
Kijów
Bus Station, "Centralniy", 1 Prospekt Nauki / 3 Moskovskaja sq. +207:35
Połtawa
Bus Station, 7 Velikotirnovskaya str.+213:00
Charków
Bus Station, 22 Gagarina av.+215:10

Kup bilet

Agat

N/A/S/W Milano - Poland - Ukraine

Odjazdy: Czwartek Piątek Niedziela

Źródło: Infobus

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Mediolan
Terminal Bus Milano - Lampugnano, Via G.Natta08:30
Como
Railway station, San Giovanni09:15
Lugano
FFS PTE. Tresa10:00
Bellinzona
Parking autobusowy obok hotelu Union10:30
Lucerna
Parking Bus Inselipark13:30
Zurych
Carparkplatz am Shilquai14:30
Winterthur
Stop, Parkhaus ARCH15:00
Sankt Gallen
Lagerstrasse16:00
Bregencja
Busbf. / Hbf. stanowisko C17:00
Lindau
Bushaltestelle opposite Lindau Park, Bregenzer Str. 5217:30
Memmingen
Hauptbahnhof, Bahnhofstr. 318:30
Monachium
Bus Station, "Hackerbrücke"20:00
Salzburg
P+R Süd22:00
Linz
Industriezeile 80, przystanek bus po prawej stronie za stacją BP23:45
Sankt Pölten
Zatoka przyst. Mariazellerstr. 180 na prze. Bahnhof+101:15
Brno
Bus Station, Benešova str., opposite the Grand Hotel+104:00
Cieszyn
Gas station, ARGE, Graniczna str.+106:30
Bielsko-Biała
Bus station, dolna płyta, Warszawska str.+107:30
Pszczyna
Parking near hotel "Imperium", 54 Bielska str.+107:50
Tychy
Hotel “Tychy”+108:10
Chorzów
Gas station, between Ford and Toyota showrooms +108:30
Katowice
Bus station, 1 Piotra Skargi str.+108:45
Jędrzejów
Rynek, przystanek MPK/PKS+111:15
Kielce
Bus station+112:00
Skarżysko-Kamienna
International bus stop №6 near railway station+112:30
Radom
Bus Station, st. Prażmowskiego 12+113:15
Puławy
Bus Station, st. Lubelska 9+114:15
Lublin
Bus station, Al. Tysiąclecia+115:15
Chełm
Bus station+116:30
Kowel
Railway station, 1A Veteranov str. +200:20
Sarny
Gas station "OKKO", 4B Varshavska str.+202:30
Korosteń
Gas station "Faktor", crossroads+205:00
Kijów
Bus Station, "Centralniy", 1 Prospekt Nauki / 3 Moskovskaja sq. +207:35
Połtawa
Bus Station, 7 Velikotirnovskaya str.+213:00
Charków
Bus Station, 22 Gagarina av.+215:10

Kup bilet

Agat

N/A/S/W Milano - Poland - Ukraine (Super Promocja)

Odjazdy: Niedziela

Źródło: Infobus

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Mediolan
Terminal Bus Milano - Lampugnano, Via G.Natta08:30
Como
Railway station, San Giovanni09:15
Lugano
FFS PTE. Tresa10:00
Bellinzona
Parking autobusowy obok hotelu Union10:30
Lucerna
Parking Bus Inselipark13:30
Zurych
Carparkplatz am Shilquai14:30
Winterthur
Stop, Parkhaus ARCH15:00
Sankt Gallen
Lagerstrasse16:00
Bregencja
Busbf. / Hbf. stanowisko C17:00
Lindau
Bushaltestelle opposite Lindau Park, Bregenzer Str. 5217:30
Memmingen
Hauptbahnhof, Bahnhofstr. 318:30
Monachium
Bus Station, "Hackerbrücke"20:00
Salzburg
P+R Süd22:00
Linz
Industriezeile 80, przystanek bus po prawej stronie za stacją BP23:45
Sankt Pölten
Zatoka przyst. Mariazellerstr. 180 na prze. Bahnhof+101:15
Brno
Bus Station, Benešova str., opposite the Grand Hotel+104:00
Cieszyn
Gas station, ARGE, Graniczna str.+106:30
Bielsko-Biała
Bus station, dolna płyta, Warszawska str.+107:30
Pszczyna
Parking near hotel "Imperium", 54 Bielska str.+107:50
Tychy
Hotel “Tychy”+108:10
Chorzów
Gas station, between Ford and Toyota showrooms +108:30
Katowice
Bus station, 1 Piotra Skargi str.+108:45
Jędrzejów
Rynek, przystanek MPK/PKS+111:15
Kielce
Bus station+112:00
Skarżysko-Kamienna
International bus stop №6 near railway station+112:30
Radom
Bus Station, st. Prażmowskiego 12+113:15
Puławy
Bus Station, st. Lubelska 9+114:15
Lublin
Bus station, Al. Tysiąclecia+115:15
Chełm
Bus station+116:30
Kowel
Railway station, 1A Veteranov str. +200:20
Sarny
Gas station "OKKO", 4B Varshavska str.+202:30
Korosteń
Gas station "Faktor", crossroads+205:00
Kijów
Bus Station, "Centralniy", 1 Prospekt Nauki / 3 Moskovskaja sq. +207:35
Połtawa
Bus Station, 7 Velikotirnovskaya str.+213:00
Charków
Bus Station, 22 Gagarina av.+215:10

Kup bilet

Multiwan Bus Europa

Polska - Włochy

Zobacz rozkład

Woś

Polska - Włochy

Zobacz rozkład

Buscar

Polska - Włochy

Zobacz rozkład

Rafał Nowacki

Polska - Włochy

Zobacz rozkład