Autobusy
Memmingen
»
Lublin

18 rozkładów jazdy na autobus i bus z Memmingen do Lublina12 przewoźników • Oferty Voyager, Infobus, euroTicket, Eurolines Switzerland i Busfor • Bilety online

Ceny biletów

W naszym serwisie dostępne są autokarowe bilety online z Memmingen do Lublina.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Bilety online na autobus z Memmingen do Lublina

Na linię z Memmingen do Lublina kupisz bilety przewoźników: Agat, Busfor, Eurolines Polska, Eurolines Switzerland, euroTicket, Infobus, Intercars Basque i Voyager.

Pokaż bilety Agat z Memmingen do LublinaPokaż bilety Busfor z Memmingen do LublinaPokaż bilety Eurolines Polska z Memmingen do LublinaPokaż bilety Eurolines Switzerland z Memmingen do LublinaPokaż bilety euroTicket z Memmingen do LublinaPokaż bilety Infobus z Memmingen do LublinaPokaż bilety Intercars Basque z Memmingen do LublinaPokaż bilety Voyager z Memmingen do Lublina

Rozkłady jazdy bus z Memmingen do Lublina

Na trasie Memmingen - Lublin kursują autokary przewoźników: Eurolines Polska, Intercars Basque, Agat, Autoexpress Poland, Efect Bus, Rktrans, In Trans, Prestige Bus, Mega Tur, M Trans, Gron Tour lub Fast Bus.

Pokaż rozkłady jazdy Eurolines Polska z Memmingen do LublinaPokaż rozkłady jazdy Intercars Basque z Memmingen do LublinaPokaż rozkłady jazdy Agat z Memmingen do LublinaPokaż rozkłady jazdy Efect Bus z Memmingen do LublinaPokaż rozkłady jazdy Rktrans z Memmingen do LublinaPokaż rozkłady jazdy Mega Tur z Memmingen do LublinaPokaż rozkłady jazdy M Trans z Memmingen do Lublina

Jeśli interesują Ci​ę​ również inne połączenia z Memmingen do miast w Polsce, przejdź do strony Memmingen - Polska. W naszym serwisie dostępne są również bilety autokarowe z Lublina do Memmingen lub z Lublina do innych miast w Niemczech.

W naszym serwisie zamieszczamy informacje o biletach, przewoźnikach, promocjach i zniżkach oraz połączeniach z Memmingen do Lublina. Przeczytaj najnowsze wiadomości dla Memmingen oraz dla Lublina. Zapraszamy do skorzystania z FAQ.

Wybierz połączenie i sprawdź aktualne promocje i zniżki na bilety.

Eurolines Polska

.NASW-01 Polska - Niemcy - Austria - Szwajcaria - Włochy

ważny od 2016-11-21

Zobacz rozkład Kup bilet

Intercars Basque

Polska - Barcelona I800/I801/I802/I803/I804/I805

ważny od 2016-12-01

Zobacz rozkład Kup bilet

Agat

.NASW-01 Polska - Niemcy - Austria - Szwajcaria - Włochy

ważny od 2017-10-02

Zobacz rozkład Kup bilet

Agat

.NASW-01 Polska - Niemcy - Austria - Szwajcaria - Włochy

był ważny od 2017-02-03 do 2017-02-16

Zobacz rozkład Kup bilet

Agat

.NASW-01 Polska - Niemcy - Austria - Szwajcaria - Włochy

był ważny od 2017-06-16 do 2017-10-01

Zobacz rozkład Kup bilet

Agat

.NASW-01 Polska - Niemcy - Austria - Szwajcaria - Włochy

był ważny od 2017-02-17 do 2017-06-15

Zobacz rozkład Kup bilet

Agat

N/A/S/W Milano - Poland - Ukraine

Odjazdy: Czwartek Piątek Niedziela

Źródło: Infobus

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Mediolan
Terminal Bus Milano - Lampugnano, Via G.Natta08:30
Como
Railway station, San Giovanni09:15
Lugano
FFS PTE. Tresa10:00
Bellinzona
Parking autobusowy obok hotelu Union10:30
Lucerna
Parking Bus Inselipark13:30
Zurych
Carparkplatz am Shilquai14:30
Winterthur
Stop, Parkhaus ARCH15:00
Sankt Gallen
Lagerstrasse16:00
Bregencja
Busbf. / Hbf. stanowisko C17:00
Lindau
Bushaltestelle opposite Lindau Park, Bregenzer Str. 5217:30
Memmingen
Hauptbahnhof, Bahnhofstr. 318:30
Monachium
Bus Station, "Hackerbrücke"20:00
Salzburg
P+R Süd22:00
Linz
Industriezeile 80, przystanek bus po prawej stronie za stacją BP23:45
Sankt Pölten
Zatoka przyst. Mariazellerstr. 180 na prze. Bahnhof+101:15
Brno
Bus Station, Benešova str., opposite the Grand Hotel+104:00
Cieszyn
Gas station, ARGE, Graniczna str.+106:30
Bielsko-Biała
Bus station, dolna płyta, Warszawska str.+107:30
Pszczyna
Parking near hotel "Imperium", 54 Bielska str.+107:50
Tychy
Hotel “Tychy”+108:10
Chorzów
Gas station, between Ford and Toyota showrooms +108:30
Katowice
Bus station, 1 Piotra Skargi str.+108:45
Jędrzejów
Rynek, przystanek MPK/PKS+111:15
Kielce
Bus station+112:00
Skarżysko-Kamienna
International bus stop №6 near railway station+112:30
Radom
Bus Station, st. Prażmowskiego 12+113:15
Puławy
Bus Station, st. Lubelska 9+114:15
Lublin
Bus station, Al. Tysiąclecia+115:15
Chełm
Bus station+116:30
Kowel
Railway station, 1A Veteranov str. +200:20
Sarny
Gas station "OKKO", 4B Varshavska str.+202:30
Korosteń
Gas station "Faktor", crossroads+205:00
Kijów
Bus Station, "Centralniy", 1 Prospekt Nauki / 3 Moskovskaja sq. +207:35
Połtawa
Bus Station, 7 Velikotirnovskaya str.+213:00
Charków
Bus Station, 22 Gagarina av.+215:10

Kup bilet

Agat

N/A/S/W Milano - Poland - Ukraine (Super Promocja)

Odjazdy: Niedziela

Źródło: Infobus

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Mediolan
Terminal Bus Milano - Lampugnano, Via G.Natta08:30
Como
Railway station, San Giovanni09:15
Lugano
FFS PTE. Tresa10:00
Bellinzona
Parking autobusowy obok hotelu Union10:30
Lucerna
Parking Bus Inselipark13:30
Zurych
Carparkplatz am Shilquai14:30
Winterthur
Stop, Parkhaus ARCH15:00
Sankt Gallen
Lagerstrasse16:00
Bregencja
Busbf. / Hbf. stanowisko C17:00
Lindau
Bushaltestelle opposite Lindau Park, Bregenzer Str. 5217:30
Memmingen
Hauptbahnhof, Bahnhofstr. 318:30
Monachium
Bus Station, "Hackerbrücke"20:00
Salzburg
P+R Süd22:00
Linz
Industriezeile 80, przystanek bus po prawej stronie za stacją BP23:45
Sankt Pölten
Zatoka przyst. Mariazellerstr. 180 na prze. Bahnhof+101:15
Brno
Bus Station, Benešova str., opposite the Grand Hotel+104:00
Cieszyn
Gas station, ARGE, Graniczna str.+106:30
Bielsko-Biała
Bus station, dolna płyta, Warszawska str.+107:30
Pszczyna
Parking near hotel "Imperium", 54 Bielska str.+107:50
Tychy
Hotel “Tychy”+108:10
Chorzów
Gas station, between Ford and Toyota showrooms +108:30
Katowice
Bus station, 1 Piotra Skargi str.+108:45
Jędrzejów
Rynek, przystanek MPK/PKS+111:15
Kielce
Bus station+112:00
Skarżysko-Kamienna
International bus stop №6 near railway station+112:30
Radom
Bus Station, st. Prażmowskiego 12+113:15
Puławy
Bus Station, st. Lubelska 9+114:15
Lublin
Bus station, Al. Tysiąclecia+115:15
Chełm
Bus station+116:30
Kowel
Railway station, 1A Veteranov str. +200:20
Sarny
Gas station "OKKO", 4B Varshavska str.+202:30
Korosteń
Gas station "Faktor", crossroads+205:00
Kijów
Bus Station, "Centralniy", 1 Prospekt Nauki / 3 Moskovskaja sq. +207:35
Połtawa
Bus Station, 7 Velikotirnovskaya str.+213:00
Charków
Bus Station, 22 Gagarina av.+215:10

Kup bilet

Autoexpress Poland

Polska - Niemcy - Belgia - Holandia

Zobacz rozkład

Efect Bus

Polska - Niemcy - Holandia - Belgia - Szwajcaria

Zobacz rozkład

Rktrans

Polska - Niemcy - Holandia - Belgia

Zobacz rozkład

In Trans

Lublin » Kielce » Opole » Praga » Pilzno » Niemcy

Zobacz rozkład

In Trans

Lublin » Radom » Łódź » Wrocław » Niemcy

Zobacz rozkład

Prestige Bus

Polska - Niemcy - Holandia - Belgia

Zobacz rozkład

Mega Tur

Polska - Niemcy - Holandia - Belgia

Zobacz rozkład

M Trans

Polska - Niemcy - Holandia - Belgia

Zobacz rozkład

Gron Tour

Polska - Niemcy - Holandia - Belgia

Zobacz rozkład

Fast Bus

Polska - Niemcy - Holandia - Belgia

Zobacz rozkład