Autobusy
Chojnice
»
Berno

Rozkład jazdy na autobus i bus z Chojnic do Berna4 przewoźników • Oferty Voyager, Infobus, Eurolines Switzerland i Busfor • Bilety online od 249 PLN / 60 EUR

Ceny biletów od 249 PLN / 60 EUR

Serwis oferuje zakup biletów na autobus z Chojnic do Berna.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz również sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Dworzec PKP → Car - Terminal Neufeld
249 PLN / 60 EUR
Chojnice → Bern
311 PLN / 74 EUR

Pokaż bilety na autobus z Chojnic do Berna

Bilety online na autobus z Chojnic do Berna

Na linię z Chojnic do Berna kupisz bilety przewoźników: Busfor, Eurolines Switzerland, Infobus i Voyager.

Pokaż bilety Busfor z Chojnic do BernaPokaż bilety Eurolines Switzerland z Chojnic do BernaPokaż bilety Infobus z Chojnic do BernaPokaż bilety Voyager z Chojnic do Berna

Sindbad
249 PLN / 60 EUR
Eurolines Switzerland
311 PLN / 74 EUR

Pokaż bilety na autokar z Chojnic do Berna

Rozkłady jazdy bus z Chojnic do Berna

Na linii Chojnice - Berno możesz podróżować z firmą Śliwa Bus.

Połączenia autokarowe z Chojnic do innych miast w Szwajcarii znajdziesz na stronie Chojnice - Szwajcaria. W serwisie możliwy jest również zakup biletów na połączenie powrotne z Berna do Chojnic lub połączenia powrotne z Berna do innego miasta w Polsce.

Informujemy w naszym serwisie o zmianach w rozkładach jazdy, promocjach i zniżkach dla połączeń z Chojnic do Berna. Zobacz najnowsze wiadomości dla Chojnic oraz dla Berna. Polecamy skorzystanie z FAQ.

Skorzystaj z szerokiej oferty biletów przedstawionej w naszym serwisie.

Śliwa Bus

Polska - Szwajcaria - Niemcy - Francja