Autobusy
Cieszyn
»
Katowice

3 rozkłady jazdy na autobus i bus z Cieszyna do Katowic3 przewoźników

Rozkłady jazdy bus z Cieszyna do Katowic

Na linii Cieszyn - Katowice możesz podróżować z firmami: Agat, Wispol lub Bus Brothers .

Pokaż rozkłady jazdy Agat z Cieszyna do Katowic

Oferujemy także połączenia autokarowe z Cieszyna do innych miast w Polsce na stronie Cieszyn - Polska. W naszym serwisie znajdziesz także połączenia i bilety autokarowe z Katowic do Cieszyna lub z Katowic do innych miast w Polsce.

Sprawdź wiadomości o połączeniach i biletach na autobus dla Cieszyna oraz dla Katowic. Skorzystaj z FAQ.

Skorzystaj z szerokiej oferty biletów przedstawionej w naszym serwisie.

Agat

N/A/S/W Milano - Poland - Ukraine (Super Promocja)

Odjazdy: Niedziela

Źródło: Infobus

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Mediolan
Terminal Bus Milano - Lampugnano, Via G.Natta08:30
Como
Railway station, San Giovanni09:15
Lugano
FFS PTE. Tresa10:00
Bellinzona
Parking autobusowy obok hotelu Union10:30
Lucerna
Parking Bus Inselipark13:30
Zurych
Carparkplatz am Shilquai14:30
Winterthur
Stop, Parkhaus ARCH15:00
Sankt Gallen
Lagerstrasse16:00
Bregencja
Busbf. / Hbf. stanowisko C17:00
Lindau
Bushaltestelle opposite Lindau Park, Bregenzer Str. 5217:30
Memmingen
Hauptbahnhof, Bahnhofstr. 318:30
Monachium
Bus Station, "Hackerbrücke"20:00
Salzburg
P+R Süd22:00
Linz
Industriezeile 80, przystanek bus po prawej stronie za stacją BP23:45
Sankt Pölten
Zatoka przyst. Mariazellerstr. 180 na prze. Bahnhof+101:15
Brno
Bus Station, Benešova str., opposite the Grand Hotel+104:00
Cieszyn
Gas station, ARGE, Graniczna str.+106:30
Bielsko-Biała
Bus station, dolna płyta, Warszawska str.+107:30
Pszczyna
Parking near hotel "Imperium", 54 Bielska str.+107:50
Tychy
Hotel “Tychy”+108:10
Chorzów
Gas station, between Ford and Toyota showrooms +108:30
Katowice
Bus station, 1 Piotra Skargi str.+108:45
Jędrzejów
Rynek, przystanek MPK/PKS+111:15
Kielce
Bus station+112:00
Skarżysko-Kamienna
International bus stop №6 near railway station+112:30
Radom
Bus Station, st. Prażmowskiego 12+113:15
Puławy
Bus Station, st. Lubelska 9+114:15
Lublin
Bus station, Al. Tysiąclecia+115:15
Chełm
Bus station+116:30
Kowel
Railway station, 1A Veteranov str. +200:20
Sarny
Gas station "OKKO", 4B Varshavska str.+202:30
Korosteń
Gas station "Faktor", crossroads+205:00
Kijów
Bus Station, "Centralniy", 1 Prospekt Nauki / 3 Moskovskaja sq. +207:35
Połtawa
Bus Station, 7 Velikotirnovskaya str.+213:00
Charków
Bus Station, 22 Gagarina av.+215:10

Wispol

Cieszyn » Kołobrzeg

był ważny od 2017-06-01 do 2017-09-30

Zobacz rozkład

Bus Brothers

Katowice » Cieszyn

Zobacz rozkład