Autobusy
Gdynia
»
Kijów

3 rozkłady jazdy na autobus i bus z Gdyni do Kijowa4 przewoźników • Oferty Voyager, Infobus, euroTicket i Busfor • Bilety online od 116 PLN / 28 EUR

Ceny biletów od 116 PLN / 28 EUR

Oferujemy bilety autobusowe na trasę z Gdyni do Kijowa.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz również sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Pokaż bilety na autobus z Gdyni do Kijowa

Bilety online na autobus z Gdyni do Kijowa

Na linię autobusową z Gdyni do Kijowa kupisz bilety firm: Ковельське АТП, Стецик, Busfor, Eurobus Sindbad, euroTicket, Infobus, Intercars Basque, Kamino Trans, Voyager i Yokato.

Pokaż bilety Busfor z Gdyni do KijowaPokaż bilety Eurobus Sindbad z Gdyni do KijowaPokaż bilety euroTicket z Gdyni do KijowaPokaż bilety Infobus z Gdyni do KijowaPokaż bilety Intercars Basque z Gdyni do KijowaPokaż bilety Voyager z Gdyni do KijowaPokaż bilety Yokato z Gdyni do Kijowa

Pokaż bilety na autokar z Gdyni do Kijowa

Rozkłady jazdy bus z Gdyni do Kijowa

Linia Gdynia - Kijów obsługiwana jest przez przewoźników: Kamino Trans lub Intercars Basque.

Pokaż rozkłady jazdy Intercars Basque z Gdyni do Kijowa

Jeśli interesują Ci​ę​ również inne połączenia z Gdyni do miast w Ukrainie, przejdź do strony Gdynia - Ukraina. W serwisie możliwy jest również zakup biletów na połączenie powrotne z Kijowa do Gdyni lub połączenia powrotne z Kijowa do innego miasta w Polsce.

Przeczytaj co napisaliśmy o liniach autokarowych, przewoźnikach i biletach dla podróżujących z Gdyni do Kijowa na stronach wiadomości dla Gdyni oraz dla Kijowa. Skorzystaj z FAQ.

Sprawdź naszą ofertę połączeń autokarowych i kup tani bilet autokarowy online.

Czernihów-Gdynia

ważny od 2017-01-09

Czernihów-Gdynia

był ważny od 2016-10-17 do 2017-01-08

Szczecin - Gdynia - Charkow

ważny od 2016-10-19