"Sindbad" & "Agat"

Współpraca w zakresie sprzedaży i wzajemnej obsługi połączeń z Polski do Niemiec, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Włoch i Grecji.

Utworzono: 17/4/2018

Sindbad Agat Autokary

Współpraca w zakresie przewozów autokarowych

Z dniem 23 kwietnia 2018 roku, przewoźnicy autokarowi "Agat" i "Sindbad" nawiązują ścisłą współpracę w zakresie sprzedaży i wzajemnej obsługi połączeń z Polski do Niemiec, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Włoch i Grecji.

Do dnia 22 kwietnia 2018 roku przewozy realizowane przez przewoźników odbywać się będą według dotychczas obowiązujących rozkładów jazdy.
Oferta obu przewoźników, na połączenia rozpoczynające się od dnia 23 kwietnia 2018 roku zostanie ujednolicona i dostępna w systemie sprzedaży biletów online Voyager.

Połączenia do Włoch (linia autobusowa na Sycylię) oraz do Grecji obsługiwane będą autokarami przewoźnika "Agat", według nowego rozkładu jazdy dostosowanego do godzin wyjazdu platformy "Sindbad".
Przewoźnik "Agat" obsługiwać będzie również codzienną linię antenową w Polsce na trasie Kraśnik » Gliwice » Kraśnik.
Pozostałe połączenia do Włoch, Wielkiej Brytanii i Szwajcarii realizowane dotychczas przez przewoźnika "Agat", zostają z dniem 23 kwietnia 2018 zastąpione ofertą przewoźnika "Sindbad".

Bilety przewoźnika "Agat" sprzedane do dnia 23 kwietnia 2018 roku zachowają swoją ważność, a klienci zostaną poinformowani o dokonanych zmianach w rozkładach jazdy.
Zakupione wcześniej bilety będą mogli wykorzystać na połączenia realizowane przez platformę "Sindbad"
Klienci posiadający Kartę Stałego Klienta "Agat" będą mieli możliwość wymiany na Kartę Stałego Klienta "Sindbad" wraz ze wszystkimi przywilejami, jakie wynikają z regulaminu KSK Sindbad Club.

Miejscowości

Ateny / Αθήνα
Chełm
Cosenza
Dzierżoniów
Katania / Catania
Katerini / Κατερίνη
Lamezia Terme
Lamia / Λαμία
Larisa / Λάρισα
Lublin
Mesyna / Messina
Opole
Puławy
Radom
Reggio Calabria
Saloniki / Θεσσαλονίκη
Świdnica
Turyn / Torino
Vibo Valentia
Villa San Giovanni
Wałbrzych
Wrocław

Firmy

Agat
Eurobus
Sindbad

Państwa

Grecja / Ελλάδα
Polska
Włochy / Italia

{{iN}} / {{iT}}

Bilety na autobus

z Chełma do Villa San Giovanni

z Lublina do Mesyny od 695 PLN

z Opola do Reggio Calabria

z Puław do Katanii

z Radomia do Katanii