Zmiany w rozkładzie jazdy do Grecji

Nowe godziny wyjazdów "Adamis Tours" w lutym 2016 z Polski.

Utworzono: 26/1/2016

Nowy rozkład jazdy

Przewoźnik autokarowy: "Adamis Tours"
Zmiany w rozkładzie jazdy w lutym 2016 na linii z Polski do Grecji.

Bilety autokarowe online z Grecji i do Grecji

W miesiącu lutym 2016 wyjazdy z Polski do Grecji będą się odbywały z wtorku na środę
Obowiązują też nowe godziny wyjazdu:

Wtorek
21:00 Warszawa
22:45 Radom
23:35 Kielce
23:45 Ostrowiec Świętokrzyski

Bilety autokarowe online z Grecji i do Grecji

Środa
01:30 Sandomierz
00:50 Tarnobrzeg
01:15 Stalowa Wola
01:30 Nisko
02:30 Rzeszów
22:20 Katowice
23:40 Kraków
01:00 Tarnów
01:50 Nowy Sącz
02:25 Gorlice
03:10 Jasło
04:00 Krosno
7:00 Koszyce (Słowacja)
11:00 Budapeszt (Węgry)
15:00 Novi Sad (Serbia)
16:15 Belgrad (Serbia)
19:20 Nis (Serbia)
23:00 Skopje (Macedonia)

Bilety autokarowe online z Grecji i do Grecji

Czwartek – przyjazd do Grecji
03:00 Saloniki (Grecja)
04:15 Katerini
05:10 Larissa
06:00 Lamia
09:30 Ateny

źródło: newsletter euroTicket

Bilety autokarowe online z Grecji i do Grecji

Miejscowości

Ateny / Αθήνα
Gorlice
Jasło
Katerini / Κατερίνη
Katowice / Katowicy
Kielce
Kraków
Krosno
Lamia / Λαμία
Larisa / Λάρισα
Nowy Sącz
Ostrowiec Świętokrzyski
Radom
Rzeszów
Saloniki / Θεσσαλονίκη
Sandomierz
Stalowa Wola
Tarnobrzeg
Tarnów
Warszawa

Firmy

Adamis Tours

Państwa

Grecja / Ελλάδα
Polska

{{iN}} / {{iT}}

Bilety na autobus

z Gorlic do Lamii

z Jasła do Aten

z Katowic do Larisy

z Kielc do Salonik

z Krakowa do Lamii

z Krosna do Aten od 349 PLN / 81 EUR

z Nowego Sącza do Lamii

z Ostrowca Świętokrzyskiego do Katerini

z Radomia do Salonik

z Rzeszowa do Larisy

z Sandomierza do Katerini

z Stalowej Woli do Larisy

z Tarnobrzega do Katerini

z Tarnowa do Aten od 400 PLN / 95 EUR

z Warszawy do Salonik