Zmiany w rozkładzie jazdy do Grecji

Nowe godziny wyjazdów "Adamis Tours" w lutym 2016 z Polski.

Utworzono: 26/1/2016

Nowy rozkład jazdy

Przewoźnik autokarowy: "Adamis Tours"
Zmiany w rozkładzie jazdy w lutym 2016 na linii z Polski do Grecji.

Bilety autokarowe online z Grecji i do Grecji

W miesiącu lutym 2016 wyjazdy z Polski do Grecji będą się odbywały z wtorku na środę
Obowiązują też nowe godziny wyjazdu:

Wtorek
21:00 Warszawa
22:45 Radom
23:35 Kielce
23:45 Ostrowiec Świętokrzyski

Bilety autokarowe online z Grecji i do Grecji

Środa
01:30 Sandomierz
00:50 Tarnobrzeg
01:15 Stalowa Wola
01:30 Nisko
02:30 Rzeszów
22:20 Katowice
23:40 Kraków
01:00 Tarnów
01:50 Nowy Sącz
02:25 Gorlice
03:10 Jasło
04:00 Krosno
7:00 Koszyce (Słowacja)
11:00 Budapeszt (Węgry)
15:00 Novi Sad (Serbia)
16:15 Belgrad (Serbia)
19:20 Nis (Serbia)
23:00 Skopje (Macedonia)

Bilety autokarowe online z Grecji i do Grecji

Czwartek – przyjazd do Grecji
03:00 Saloniki (Grecja)
04:15 Katerini
05:10 Larissa
06:00 Lamia
09:30 Ateny

źródło: newsletter euroTicket

Bilety autokarowe online z Grecji i do Grecji

Miejscowości

Ateny Αθήνα
Gorlice
Jasło
Katerini Κατερίνη
Katowice Katowicy
Kielce
Kraków
Krosno
Lamia Λαμία
Larisa Λάρισα
Nowy Sącz
Ostrowiec Świętokrzyski
Radom
Rzeszów
Saloniki Θεσσαλονίκη
Sandomierz
Stalowa Wola
Tarnobrzeg
Tarnów
Warszawa

Firmy

Adamis Tours

Państwa

Grecja Ελλάδα
Polska

{{iN}} / {{iT}}

Bilety na autobus

Gorlice » Lamia

Jasło » Ateny

Katowice » Larisa

Kielce » Saloniki

Kraków » Lamia

Krosno » Ateny

Nowy Sącz » Lamia

Ostrowiec Świętokrzyski » Katerini

Radom » Saloniki

Rzeszów » Larisa

Sandomierz » Katerini

Stalowa Wola » Larisa

Tarnobrzeg » Katerini

Tarnów » Ateny

Warszawa » Saloniki