Autobusy
Szczecin
»
Marsylia

Rozkład jazdy na autobus i bus z Szczecina do Marsylii3 przewoźników • Oferty Voyager, Infobus i Eurolines Switzerland • Bilety online

Ceny biletów

Oferujemy bilety autobusowe na trasę z Szczecina do Marsylii.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Pokaż bilety na autobus z Szczecina do Marsylii

Rozkłady jazdy bus z Szczecina do Marsylii

Połączenie Szczecin - Marsylia obsługiwane jest przez firmę Śliwa Bus.

Na stronie Szczecin - Francja oferujemy połączenia autokarowe z Szczecina do miejscowości w Francji. W naszym serwisie dostępne są również bilety autokarowe z Marsylii do Szczecina lub z Marsylii do innych miast w Polsce.

Sprawdź wiadomości o połączeniach i biletach na autobus dla Szczecina oraz dla Marsylii. Skorzystaj z FAQ.

Skorzystaj z naszej oferty i wybierz dogodne dla siebie połączenie z możliwością zakupu biletu autokarowego online po najniższych cenach.

Śliwa Bus

Polska - Szwajcaria - Niemcy - Francja

Zobacz rozkład

Lotniska

Hotele Trip Advisor

Szczecin

Marsylia

Tagi

ŠtětínStettinSzczecinStettinoŠčecinasŠcecinaЩецинŠčečinŠtetínMarseilleMarsellaMarsigliaMarselisMarseļaMarsyliaMarsiliaМарсельMarsilya