Czy mogę przewieźć rower, narty lub wózek dziecięcy?

Jeśli chcesz zabrać w podróż narty, rower, wózek dla dziecka lub inny bagaż o niestandardowych rozmiarach skontaktuj się z biurem przewoźnika i zgłoś potrzebę przewiezienia takiego bagażu. Bagaże dodatkowe o niestandardowych gabarytach są przewożone w miarę wolnego miejsca w luku bagażowym.

Podróż z bagażem niestandardowym

O możliwości przewozu bagażu o wymiarach niestandardowych decyduje biuro przewoźnika lub załoga autokaru. Jeśli planujesz zabrać ze sobą rower, narty, wózek dziecięcy lub inny większy bagaż skontaktuj się z biurem przewoźnika i zgłosić potrzebę przewiezienia takiej rzeczy.

Przewoźnicy dopuszczają przewóz bagażu o większych gabarytach w miarę wolnego miejsca w luku bagażowym. Bagaż taki powinien być odpowiednio zabezpieczony. Obsługa autokaru może odmówić przyjęcia bagażu jeśli nie był wcześniej zgłoszony lub ze względu na brak miejsca w luku.

Na liniach niektórych przewoźników Pasażer, który jest osobą niepełnosprawną ma prawo do przewozu w cenie biletu wózka inwalidzkiego.

Szczegółowe warunki przewozu bagażu i koszt takiej usługi sprawdź kontaktując się z biurem przewoźnika i zapoznając się z jego Regulaminem.

Skontaktuj się z nami