Czy kupując bilet autobusowy przez internet przysługują zniżki i promocje?

Tak, jeśli przewoźnik udostępnił w swojej ofercie skorzystanie ze zniżek lub promocji i Kupujący należy do grupy, do której zniżka jest skierowana. Często zniżki i promocje oferowane przy zakupie biletu autokarowego online nie są dostępne w innej sprzedaży. Możliwość skorzystania z oferty tańszych biletów można sprawdzić po wybraniu połączenia lub w formularzu zakupu biletu.

Zniżki i promocje dla biletów online

Serwis busy.info.pl prezentuje ofertę przygotowaną i wprowadzoną do sprzedaży przez przewoźników. Jeśli przewoźnik udostępnił możliwość korzystanie ze zniżek lub promocji, Kupujący powinien sprawdzić czy spełnia wymogi przewidziane dla danej zniżki (np. objęty ulgą wiek, posiadanie Karty Stałego Klienta, legitymacji studenckiej itp.).

Do najczęściej oferowanych przez przewoźników zniżek, należą:

  • zniżki komercyjne dla grup wiekowych (dzieci, młodzież, seniorzy)
  • zniżki komercyjne dla uczniów, studentów, emerytów i rencistów
  • zniżki komercyjne dla posiadaczy Kart Stałego Klienta
  • ulgi ustawowe

Oferta biletów online najczęściej odzwierciedla stacjonarną ofertę sprzedażową, choć często zdarzają się bilety promocyjne, dostępne jedynie w ofercie online. Możliwość wybrania promocji, ulgi ustawowej lub zniżki komercyjnej można sprawdzić po wyborze połączenia lub w formularzu zakupu po wybraniu biletu.

Skontaktuj się z nami