Czy mogę wysiąść w innym miejscu niż przystanek autobusowy?

Regularne linie autokarowe realizują połączenia według rozkładu jazdy i mogą zatrzymywać się tylko na wyznaczonych przystankach autobusowych. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą przewozów nieregularnych z usługą "door to door", skorzystaj z naszej wyszukiwarki połączeń lub napisz do nas.

Wysiadanie w dowolnym miejscu na trasie

Przewóz regularnymi liniami autokarowymi jest realizowany według rozkładu jazdy, dlatego Pasażer może opuścić autobus tylko na wyznaczonych przystankach. Przewoźnik może zatrzymywać się tylko w miejscach wskazanych w licencji zezwalającej na obsługę danej linii.

Poza regularnymi liniami autokarowymi z możliwością zakupu biletu online prezentujemy w naszym serwisie również ofertę przewoźników busowych. Jeśli jesteś zainteresowany podróżą "door to door" możesz skorzystać z prezentowanej w naszym serwisie oferty przewoźników busowych, którzy często oferują taką usługę przewozów pasażerskich. Sprawdź ofertę przewozów nieregularnych, korzystając z wyszukiwarki połączeń w naszym serwisie lub napisz do nas, podając interesujące Cię połączenie.

Skontaktuj się z nami