Szukam autobusu

Autobusy Bilety online na autobus Polska Kraków małopolskie » Bilety online na autobus Polska Katowice Katowicy śląskie

28 przewoźników. 48 rozkładów jazdy na autobus i bus z Kraków do Katowice. Bilety online 9 przewoźników, w tym Voyager, Infobus

Bilety online na autobus

Kraków » Katowice

Voyager krajowe

Kraków » Katowice

Infobus

Kraków » KTW Lotnisko Katowice-Pyrzowice

Infobus

KRK Lotnisko Kraków-Balice » Katowice

Infobus

KRK Lotnisko Kraków-Balice » KTW Lotnisko Katowice-Pyrzowice

Hoppa

Kraków, Krakow City » KTW Lotnisko Katowice-Pyrzowice

Hoppa

KRK Lotnisko Kraków-Balice » Katowice, Katowice City Centre

Hoppa

Rozkład jazdy

PKS Przemyśl

Przemyśl » Jelenia Góra

ważny od 2014-03-24

Przemyśl » Zielona Góra

ważny od 2014-05-24

Neobus

Rzeszow - Wroclaw (01:30)

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Polska RzeszówDw. PKS ul. Grottgera pl.M01:30
Polska KrakówBus Station, st.Bosacka 1803:40
Polska Lotnisko Kraków-BaliceAirport04:00
Polska KatowiceDw. PKS, ul. Piotra Skargi 105:00
Polska WrocławTemporary bus station, Joannitów st. 1307:20
rozwiń rozkład

Rzeszow - Wroclaw (04:40)

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Polska RzeszówDw. PKS ul. Grottgera pl.M04:40
Polska KrakówBus Station, st.Bosacka 1806:55
Polska Lotnisko Kraków-BaliceAirport07:25
Polska KatowiceDw. PKS, ul. Piotra Skargi 108:25
Polska WrocławTemporary bus station, Joannitów st. 1310:45
rozwiń rozkład

Rzeszow - Wroclaw (08:30)

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Polska RzeszówDw. PKS ul. Grottgera pl.M08:30
Polska KrakówBus Station, st.Bosacka 1810:55
Polska Lotnisko Kraków-BaliceAirport11:25
Polska KatowiceDw. PKS, ul. Piotra Skargi 112:25
Polska WrocławTemporary bus station, Joannitów st. 1314:45
rozwiń rozkład

Rzeszow - Wroclaw (12:30)

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Polska RzeszówDw. PKS ul. Grottgera pl.M12:30
Polska KrakówBus Station, st.Bosacka 1815:05
Polska Lotnisko Kraków-BaliceAirport15:35
Polska KatowiceDw. PKS, ul. Piotra Skargi 116:35
Polska WrocławTemporary bus station, Joannitów st. 1318:55
rozwiń rozkład

Rzeszow - Wroclaw (18:20)

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Polska RzeszówDw. PKS ul. Grottgera pl.M18:20
Polska KrakówBus Station, st.Bosacka 1820:40
Polska Lotnisko Kraków-BaliceAirport21:00
Polska KatowiceDw. PKS, ul. Piotra Skargi 122:00
Polska WrocławTemporary bus station, Joannitów st. 13+100:20
rozwiń rozkład

N3 Ustrzyki Dolne » Wrocław

Leo Express

LEB9158 Lvov-Bohumin-Parndorf

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina LwówRailway Station, luggage space, 1 Dvortsova str.01:00
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.01:35
Ukraina Krakowieccustoms (UA-PL)03:15
Polska Korczowacustoms PL-UA03:15
Polska RzeszówDw. PKP, Plac Dworcowy 1, in front of main entrance04:35
Polska KrakówBus Station, st.Bosacka 1807:25
Polska KatowiceRailway Station, st. Andrzeja08:35
Polska ChałupkiCustoms09:40
Czechy BoguminCustoms09:41
Czechy BoguminNovy Bohumin railway station09:55
Czechy OstrawaSvinov station, parking, Mannesmannova Street10:20
Czechy OłomuniecRailway station, ul. Jeremenkova, near Ceska posta11:35
Czechy BrnoBus Station "Zvonarka"12:40
Czechy MikulovCustoms13:25
Austria DrasenhofenCustoms13:25
Austria WiedeńVienna International Busterminal Erdberg14:50
Austria Lotnisko Wiedeń-SchwechatSchwechat Airport Bbf.15:20
rozwiń rozkład

LEB9158 Lvov-Bohumin-Parndorf (since 18.07)

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina LwówRailway Station, luggage space, 1 Dvortsova str.23:00
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.23:35
Ukraina Krakowieccustoms (UA-PL)+103:15
Polska Korczowacustoms PL-UA+103:15
Polska RzeszówDw. PKP, Plac Dworcowy 1, in front of main entrance+104:35
Polska KrakówBus Station, st.Bosacka 18+107:25
Polska KatowiceRailway Station, st. Andrzeja+108:35
Polska ChałupkiCustoms+109:40
Czechy BoguminCustoms+109:41
Czechy BoguminNovy Bohumin railway station+109:55
Czechy OstrawaSvinov station, parking, Mannesmannova Street+110:20
Czechy OłomuniecRailway station, ul. Jeremenkova, near Ceska posta+111:35
Czechy BrnoBus Station "Zvonarka"+112:40
Czechy MikulovCustoms+113:25
Austria DrasenhofenCustoms+113:25
Austria WiedeńVienna International Busterminal Erdberg+114:50
Austria Lotnisko Wiedeń-SchwechatSchwechat Airport Bbf.+115:20
rozwiń rozkład

LEB9164 Lvov-Bohumin

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina LwówRailway Station, luggage space, 1 Dvortsova str.05:55
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.06:30
Ukraina Krakowieccustoms (UA-PL)08:10
Polska Korczowacustoms PL-UA08:05
Polska RzeszówDw. PKP, Plac Dworcowy 1, in front of main entrance09:30
Polska KrakówBus Station, st.Bosacka 1812:20
Polska KatowiceRailway Station, st. Andrzeja13:30
Polska ChałupkiCustoms14:35
Czechy BoguminCustoms14:36
Czechy BoguminNovy Bohumin railway station14:40
rozwiń rozkład

FOP Levickiy

Kiev - Praha

Odjazdy: Pn Pt

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina KijówBus Station 4, Darnica, str. Gagarina 105:00
Ukraina KijówBus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)06:10
Ukraina ŻytomierzBus Station, 93 Kievskaya str.08:25
Ukraina RówneBus Station, 40 Kiyevska str.10:30
Ukraina BrodyBus Station12:55
Ukraina LwówRailway Station, luggage space, 1 Dvortsova str.14:00
Polska RzeszówRequest stop18:40
Polska KrakówBus Station, st.Bosacka 1820:00
Polska KatowiceRequest stop21:00
Czechy OstrawaBus Station, Stodolní23:10
Czechy OłomuniecTovarni str., сity platform, near the bus station+100:55
Czechy BrnoBus Station "Zvonarka"+102:25
Czechy PragaBus Station "Florenc"+105:30
rozwiń rozkład

Kiev - Praha (4)

Odjazdy: Czw

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina KijówBus Station 4, Darnica, str. Gagarina 105:00
Ukraina KijówBus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)06:10
Ukraina ŻytomierzBus Station, 93 Kievskaya str.08:25
Ukraina RówneBus Station, 40 Kiyevska str.10:30
Ukraina BrodyBus Station12:55
Ukraina LwówRailway Station, luggage space, 1 Dvortsova str.14:00
Polska RzeszówRequest stop18:40
Polska KrakówBus Station, st.Bosacka 1820:00
Polska KatowiceRequest stop21:00
Czechy OstrawaBus Station, Stodolní23:10
Czechy OłomuniecTovarni str., сity platform, near the bus station+100:55
Czechy BrnoBus Station "Zvonarka"+102:25
Czechy PragaBus Station "Florenc"+105:30
rozwiń rozkład

VasilkivTransAvto

142 Kiev - Praha

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina KijówBus Station "Centralniy", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja sq. 312:50
Ukraina KijówBus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)13:30
Ukraina ŻytomierzBus Station, 93 Kievskaya str.15:40
Ukraina RówneBus Station, 40 Kiyevska str.18:40
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.22:10
Polska KrakówBus Station, st.Bosacka 18+105:50
Polska Lotnisko Kraków-BaliceAirport+106:20
Polska KatowiceDw. PKS, ul. Piotra Skargi 1+107:30
Polska WrocławTemporary bus station, Joannitów st. 13+110:30
Czechy Hradec KrálovéBus Station, ul. Nádražní 75/7+113:50
Czechy PragaBus Station "Florenc"+116:10
rozwiń rozkład

Intercars Europe

Krakow - Avignon

Odjazdy: Pn Śr Pt

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Polska KrakówBus Station, st.Bosacka 1811:15
Polska KatowiceBus Station, st. Piotra Skargi 812:45
Polska GliwiceBus Station13:05
Polska GliwicePszczynska str., 31813:20
Polska OpoleGas station LOTOS on Route 45, exit the A4 Krapkowice14:05
Polska WrocławDw. PKS, ul. Sucha 1/1114:30
Polska Kłodzkodworzec PKS, stan. 116:00
Czechy PragaBus Station "Florenc"19:45
Niemcy RatyzbonaHbf, Bahnhofstraße22:40
Niemcy MonachiumBus Station "Hackerbrücke", platform 17 +100:50
Niemcy MemmingenHauptbahnhof, Bahnhofstr. 3+102:45
Niemcy LindauBerliner Platz, opposite the hotel Bodensee+103:45
Austria BregencjaBus Station, Fritz-Mayer-Platz 1, 6900+104:00
Szwajcaria Sankt GallenLagerstrasse+105:00
Szwajcaria ZurychBus Station, Limmatstrasse 5+106:45
Szwajcaria LucernaInseliquai st.+107:30
Szwajcaria BellinzonaGas station Shell/ Marche Restaurant+109:15
Szwajcaria LuganoFFS PTE. Tresa+109:45
Włochy MediolanTerminal Bus di Lampugnano-Giulio Natta+111:00
Włochy GenuaVia Voltri+113:10
Francja NiceaGare routiere Inter.de Lindbergh-175 Boul.R.Cassin+115:30
Francja Le CannetMaison du Tourisme, Place Benidorm - 73 , Avenue Campon+116:30
Francja Puget-sur-ArgensStop behind the gates, on the highway exit 37+117:00
Francja Tulongare routiere, boulevard de Tesse+118:20
Francja MarsyliaGare Routiere - pôle multimodal St.Charles, rue honnorat+119:20
Francja AwinionGare routiere, boulevard Saint Roch+120:50
rozwiń rozkład

Avtotranzit

142 Kiev - Praha

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina KijówBus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)13:30
Ukraina ŻytomierzBus Station, 93 Kievskaya str.15:40
Ukraina RówneBus Station, 40 Kiyevska str.18:40
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.22:10
Polska KrakówBus Station, st.Bosacka 18+105:50
Polska Lotnisko Kraków-BaliceAirport+106:20
Polska KatowiceDw. PKS, ul. Piotra Skargi 1+107:30
Polska WrocławTemporary bus station, Joannitów st. 13+110:30
Czechy Hradec KrálovéBus Station, ul. Nádražní 75/7+113:50
Czechy PragaBus Station "Florenc"+116:10
rozwiń rozkład

ROCA Travel

Stebnyk - Praha - K.Vary

Odjazdy: Czw Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina BorysławBus Station09:00
Ukraina Stebnik1 Kulisha str.10:20
Ukraina TruskawiecBus Station, 35 Drogobichskaya str.10:50
Ukraina DrohobyczRailway Station, 1a Zlukiv11:35
Ukraina StryjBus Station, 7 Vokzalnaya str.12:15
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.13:40
Ukraina LwówRailway Station, 1 Dvortsova str., AS №814:20
Polska KrakówBus Station, st.Bosacka 1820:15
Polska KatowiceDw. PKS, ul. Piotra Skargi 121:45
Polska OpolePKP, ul.Dworcowa, 123:40
Czechy Hradec KrálovéTerminal pl.H3+105:10
Czechy PragaBus Station "Roztyly"+107:10
Czechy PilznoBus Station, st.Gusova 90+109:15
Czechy Karlowe WaryTerminal, pl.6+111:05
rozwiń rozkład

ATP-14627 Mikołajów

304 Lviv - Praha

Odjazdy: Wt

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.11:30
Polska RzeszówDw. PKP, przystanek Wagabundy16:20
Polska KrakówBus Station, st.Bosacka 1819:00
Polska Katowiceul. Piotra Skargi 620:30
Czechy OłomuniecBus Station, Sladkovského 142/37+100:50
Czechy BrnoBus Station "Zvonarka"+102:50
Czechy PragaBus Station "Florenc"+105:00
rozwiń rozkład

304/1 Lviv - Praha

Odjazdy: Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.11:30
Polska RzeszówDw. PKP, przystanek Wagabundy16:20
Polska KrakówBus Station, st.Bosacka 1819:00
Polska Katowiceul. Piotra Skargi 620:30
Czechy OłomuniecBus Station, Sladkovského 142/3723:00
Czechy BrnoBus Station "Zvonarka"+102:30
Czechy PragaBus Station "Florenc"+105:00
rozwiń rozkład

Agat

142 Kiev - Praha

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina KijówBus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)13:30
Ukraina ŻytomierzBus Station, 93 Kievskaya str.15:40
Ukraina RówneBus Station, 40 Kiyevska str.18:40
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.22:10
Polska KrakówBus Station, st.Bosacka 18+105:50
Polska Lotnisko Kraków-BaliceAirport+106:20
Polska KatowiceDw. PKS, ul. Piotra Skargi 1+107:30
Polska WrocławTemporary bus station, Joannitów st. 13+110:30
Czechy Hradec KrálovéBus Station, ul. Nádražní 75/7+113:50
Czechy PragaBus Station "Florenc"+116:10
rozwiń rozkład

Matuszek Transport

Krakow - Katowice airport (02:30)

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Polska KrakówBus Station, st.Bosacka 1802:30
Polska KatowiceAndrzeja 1203:45
Polska Lotnisko Katowice-PyrzowiceAirport Bus Service/ Matuszek 04:15
rozwiń rozkład

Krakow - Katowice airport (05:00)

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Polska KrakówBus Station, st.Bosacka 1805:00
Polska KatowiceAndrzeja 1206:30
Polska Lotnisko Katowice-PyrzowiceAirport Bus Service/ Matuszek 07:00
rozwiń rozkład

Krakow - Katowice airport (06:30)

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Polska KrakówBus Station, st.Bosacka 1806:30
Polska KatowiceAndrzeja 1208:00
Polska Lotnisko Katowice-PyrzowiceAirport Bus Service/ Matuszek 08:30
rozwiń rozkład

Krakow - Katowice airport (08:30)

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Polska KrakówBus Station, st.Bosacka 1808:30
Polska KatowiceAndrzeja 1210:00
Polska Lotnisko Katowice-PyrzowiceAirport Bus Service/ Matuszek 10:30
rozwiń rozkład

Krakow - Katowice airport (18:30)

Odjazdy: Wt Czw Sb

MiejscePrzystanekOdjazd
Polska KrakówBus Station, st.Bosacka 1818:30
Polska KatowiceAndrzeja 1220:00
Polska Lotnisko Katowice-PyrzowiceAirport Bus Service/ Matuszek 20:30
rozwiń rozkład

Krakow - Katowice airport (20:30)

Odjazdy: Pn Pt

MiejscePrzystanekOdjazd
Polska KrakówBus Station, st.Bosacka 1820:30
Polska KatowiceAndrzeja 1222:00
Polska Lotnisko Katowice-PyrzowiceAirport Bus Service/ Matuszek 22:30
rozwiń rozkład

PKS Sieradz

Sieradz » Zakopane

PKS Szczecinek

Linia wakacyjna Koszalin » Krynica Zdrój

Grześ

ZAKOPANE - KOŁOBRZEG

Telesfor

Kołobrzeg - Zakopane

PolskiBus.com

P12 Gdańsk - Toruń - Łódź - Częstochowa - Katowice - Kraków - Rzeszów/Wiedeń

P12 Gdańsk » Toruń » Łódź » Częstochowa » Katowice » Kraków » Rzeszów

P14 Berlin ZOB - Wrocław - Kraków - Rzeszów

P16 Berlin » Wrocław » Opole » Katowice » Kraków » Zakopane

Lubelskie Linie Autobusowe

Lublin » Wisła

Amigo Bieszczady

Bytom » Polańczyk

PKS Hrubieszów

Hrubieszów - Katowice

PKS Zamość

Zamość » Katowice

NKA Kruszwica

Bydgoszcz - Zakopane

ważny od 2015-09-15

Transhal

Głogów » Zakopane

AD Euro Trans

KRAKÓW - GDYNIA

ZAKOPANE - BYDGOSZCZ - USTKA

ZAKOPANE - GDAŃSK - USTKA

Płomiński Travel

Zakopane » Ustka

Uni Bus

Kraków » Katowice

Majer Bus

Kołobrzeg » Zakopane

PKS Koszalin

Mielno » Krynica Zdrój

ważny od 2015-06-26

Interpalm

Gorlice » Kraków » Katowice

Ceny biletów

Ceny biletów możesz sprawdzić w systemach rezerwacji, na które trafisz z zakładki "Bilety", wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Inne rozkłady

Katowice » Kraków

Kraków

Katowice

Polska

pokaż:
wyjazd powrót
wyjazd:
{{dt | date: 'd' }} {{dt | date: 'MMMM' }} {{dt | date: 'yyyy' }}
powrót:
{{dtback | date: 'd' }} {{dtback | date: 'MMMM' }} {{dtback | date: 'yyyy' }}
osób:
{{display('persons','pl')}}

Wyjazd z Polska KrakówPolska Katowice

Przyjazd do Polska KatowicePolska Kraków

Cena za osobę

{{crr.prna}}

"{{crr.lina}}" {{crr.syst}}

{{crr.deti|momentHourAndMinute}} {{crr.deti|momentDate}}

{{crr.dena}}

{{crr.deti|momentHourAndMinute}} {{crr.deti|momentDate}}

{{crr.dena}}

{{crr.arti|momentHourAndMinute}} {{crr.arti|momentDate}}

{{crr.arna}}

{{crr.arti|momentHourAndMinute}} {{crr.arti|momentDate}}

{{crr.arna}}

{{format_price(crr.prin/100,crr.prir,' ')}}

Kup Kup Kup Kup
{{crr.spoi}}

Komunikaty Kraków

Polska » Ukraina z Sultan Travel

Kraków Tarnów Rzeszów Przemyśl » Lwów Rohatyn Iwano Frankowsk Kołomyja Czerniowce8/7/2016

Promocyjne czwartki Elabus. Bilety od 99 zł

Bułgaria Rumunia Chorwacja, Albania Bośnia i Hercegowina Czarnogóra7/7/2016

Zmiany na linii E-770 Eurolines Mądeltrans

Nowe godziny wyjazdów z Niemiec i Holandii od 6 lipca 2016.4/7/2016

Komunikaty Katowice

Promocja na linii Rybnik «» Ustronie Morskie

Bilety od poniedziałku do czwartku jednostronne 90 zł - dwustronne 180 zł.27/6/2016

Promocyjne czwartki Elabus. Bilety od 99 zł

Bułgaria Rumunia Chorwacja, Albania Bośnia i Hercegowina Czarnogóra22/6/2016

Promocyjne czwartki Elabus. Bilety od 99 zł

Bułgaria Rumunia Chorwacja, Albania Bośnia i Hercegowina Czarnogóra16/6/2016

Hotele

Kraków

Hotele Trip Advisor

Katowice

Hotele Trip Advisor