Autobusy
Katowice
»
Kraków

51 rozkładów jazdy na autobus i bus z Katowic do Krakowa25 przewoźników • Oferty Voyager, Infobus, Busfor i Hoppa • Bilety online od 13 PLN / 3 EUR

Ceny biletów od 13 PLN / 3 EUR

W naszym serwisie kupisz bilety autobusowe na linie Katowice - Kraków, Katowice - Lotnisko Kraków-Balice, Lotnisko Katowice-Pyrzowice - Kraków i Lotnisko Katowice-Pyrzowice - Lotnisko Kraków-Balice.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz również sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Pokaż bilety na autobus z Katowic do Krakowa

Bilety online na autobus z Katowic do Krakowa

Na połączenia z Katowic do Krakowa, z Katowic na Lotnisko Kraków-Balice, z Lotniska Katowice-Pyrzowice do Krakowa i z Lotniska Katowice-Pyrzowice na Lotnisko Kraków-Balice kupisz bilety firm: Миколаївське АТП, Денисовка Плюс, Автотранзит, Васильків Tранс Aвто, Agat, Busfor, DMD Group, Hoppa, Infobus, Leo Express, Matuszek Transport, Neobus, PKS Przemyśl, ROCA Travel, VOVA AD lub Voyager.

Pokaż bilety Денисовка Плюс z Katowic do KrakowaPokaż bilety Agat z Katowic do KrakowaPokaż bilety Busfor z Katowic do KrakowaPokaż bilety Hoppa z Katowic do KrakowaPokaż bilety Infobus z Katowic do KrakowaPokaż bilety Leo Express z Katowic do KrakowaPokaż bilety Matuszek Transport z Katowic do KrakowaPokaż bilety Neobus z Katowic do KrakowaPokaż bilety PKS Przemyśl z Katowic do KrakowaPokaż bilety Voyager z Katowic do Krakowa

Pokaż bilety na autokar z Katowic do Krakowa

Rozkłady jazdy bus z Katowic do Krakowa

Pokaż rozkłady jazdy PKS Przemyśl z Katowic do KrakowaPokaż rozkłady jazdy Neobus z Katowic do KrakowaPokaż rozkłady jazdy Agat z Katowic do KrakowaPokaż rozkłady jazdy Matuszek Transport z Katowic do KrakowaPokaż rozkłady jazdy Polski Bus z Katowic do KrakowaPokaż rozkłady jazdy PKS Hrubieszów z Katowic do KrakowaPokaż rozkłady jazdy PKS Zamość z Katowic do KrakowaPokaż rozkłady jazdy AD Euro Trans z Katowic do Krakowa

Sprawdź inne połączenia z Katowic i Lotniska Katowice-Pyrzowice do pozostałych miejscowości w Polsce na stronie Katowice - Polska. W naszym serwisie dostępne są również bilety autokarowe z Krakowa i Lotniska Kraków-Balice do Katowic lub z Krakowa i Lotniska Kraków-Balice do innych miast w Polsce.

Informacje na temat połączeń z Katowic i Lotniska Katowice-Pyrzowice do Krakowa i Lotniska Kraków-Balice, cen biletów, zniżek, modyfikacji rozkładów jazdy dostępne są w FAQ, komunikatach dla Katowic oraz komunikatach dla Krakowa.

Sprawdź naszą ofertę połączeń autokarowych i kup tani bilet autokarowy online.

Przemyśl » Jelenia Góra

Przemyśl
Jarosław
Przeworsk
Rzeszów
Dębica
Tarnów
Kraków
Katowice
Gliwice
Opole
Wrocław
Świdnica
Świebodzice
Wałbrzych
Kamienna Góra
Kowary
Jelenia Góra

Przemyśl » Zielona Góra

Przemyśl
Jarosław
Przeworsk
Łańcut
Rzeszów
Dębica
Tarnów
Kraków
Katowice
Opole
Wrocław
Legnica
Lubin
Polkowice
Głogów
Bytom Odrzański
Nowa Sól
Zielona Góra

383 Liberec-Praha-Rachiv (09:30)

Odjazdy: Wtored Środa Czwartek Piątek Sobota

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Liberec
Bus Station, 885/5 Vaňurova str.09:30
Młoda Bolesław
Bus Station, tř. Václava Klementa 145910:45
Praga
Bus Station "Florenc"12:30
Brno
Bus Station "Zvonarka"15:30
Ołomuniec
Request stop16:30
Ostrawa
Gas station Shell18:00
Katowice
Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 119:20
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 1821:00
Rzeszów
Dw. PKS ul. Grottgera23:00
Lwów
Bus Station, 109 Strijska str.+105:00
Stryj
Bus Station, 7 Vokzalnaya str.+106:15
Dolina
Bus Station, 1 Privokzalna str.+107:15
Kałusz
Bus Station, 15 Privokzalna str.+108:00
Iwano-Frankiwsk
Bus Station, 30 Zaliznichna str.+108:45
Nadwórna
Bus Station, 2 Vokzalna str.+110:30
Delatyn
Center+111:00
Rachów
Bus station str. Privokzalna 11+112:00

Źródło: Infobus

Wroclaw - Rzeszow (03:50)

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Wrocław
Temporary bus station, Joannitów str. 1303:50
Katowice
Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 106:10
Lotnisko Kraków-Balice
Airport07:00
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 1807:40
Rzeszów
Dw. PKS ul. Grottgera10:01

Źródło: Infobus

Wroclaw - Rzeszow (12:20)

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Wrocław
Temporary bus station, Joannitów str. 1312:20
Katowice
Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 114:40
Lotnisko Kraków-Balice
Airport15:30
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 1816:15
Rzeszów
Dw. PKS ul. Grottgera18:41

Źródło: Infobus

Wroclaw - Rzeszow (16:00)

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Wrocław
Temporary bus station, Joannitów str. 1316:00
Katowice
Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 118:20
Lotnisko Kraków-Balice
Airport19:10
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 1819:45
Rzeszów
Dw. PKS ul. Grottgera22:03

Źródło: Infobus

Wroclaw - Rzeszow (19:00)

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Wrocław
Temporary bus station, Joannitów str. 1319:00
Katowice
Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 121:20
Lotnisko Kraków-Balice
Airport22:10
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 1822:50
Rzeszów
Dw. PKS ul. Grottgera+101:05

Źródło: Infobus

Wroclaw - Rzeszow (22:40)

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Wrocław
Temporary bus station, Joannitów str. 1322:40
Katowice
Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1+101:00
Lotnisko Kraków-Balice
Airport+101:50
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 18+102:20
Rzeszów
Dw. PKS ul. Grottgera+104:30

Źródło: Infobus

N3 Ustrzyki Dolne » Wrocław

Praha - Krakow - Lviv

Odjazdy: Czwartek

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Praga
office INFOBUS, Na Florenci 23 str.09:00
Praga
Metro Roztyły, Tomiczkova str. 223409:30
Hradec Králové
Bus Station, ul. Pauhovsk 15311:40
Pardubice
Railway Station12:10
Ołomuniec
Bus Station, Sladkovského 142/3714:30
Bielsko-Biała
Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska17:00
Katowice
Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 118:00
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 1819:45
Rzeszów
CMP Wagabunda , Dw PKP , Plac Dworcowy22:30
Przemyśl
ul. Czarnieckiego CMPA WAGABUNDA23:50
Lwów
Railway Station, parking, 1 Dvortsova str.+105:00

Źródło: Infobus

142 Praha-Kiev

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Praga
Bus Station "Florenc"12:00
Hradec Králové
Terminál HD13:50
Wrocław
Temporary bus station, Joannitów str. 1317:35
Katowice
Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 120:50
Lotnisko Kraków-Balice
Airport22:15
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 1823:00
Lwów
Bus Station, 109 Strijska str.+107:20
Równe
Bus Station, 40 Kiyevska str.+110:55
Żytomierz
Bus Station, 93 Kievskaya str.+114:10
Kijów
Bus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)+116:30
Kijów
Bus Station "Centralniy", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja sq. 3+116:50

Źródło: Infobus

142 Praha-Kiev

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Praga
Bus Station "Florenc"12:00
Hradec Králové
Terminál HD13:50
Wrocław
Temporary bus station, Joannitów str. 1317:35
Katowice
Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 120:50
Lotnisko Kraków-Balice
Airport22:15
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 1823:00
Lwów
Bus Station, 109 Strijska str.+107:20
Równe
Bus Station, 40 Kiyevska str.+110:55
Żytomierz
Bus Station, 93 Kievskaya str.+114:10
Kijów
Bus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)+116:30

Źródło: Infobus

K.Vary - Praha - Stebnyk

Odjazdy: Wtored Sobota

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Karlowe Wary
Terminal, Zapadni 1793/2a07:00
Pilzno
Bus Station, st.Gusova 9008:45
Praga
Bus Station "Roztyly"11:05
Hradec Králové
Terminál HD13:10
Katowice
Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 120:35
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 1822:15
Lwów
Railway Station, luggage space, 1 Dvortsova str.+106:05
Lwów
Bus Station, 109 Strijska str.+106:30
Stryj
Bus Station, 7 Vokzalnaya str.+107:55
Drohobycz
Railway Station, 1a Zlukiv+108:40
Truskawiec
Bus Station, 35 Drogobichskaya str.+109:05
Stebnik
1 Kulisha str.+109:20
Borysław
Bus Station+110:00

Źródło: Infobus

304 Praha - Lviv

Odjazdy: Czwartek

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Praga
Bus Station "Florenc"11:30
Brno
Bus Station "Zvonarka"14:40
Ołomuniec
Bus Station, Sladkovského 142/3716:30
Katowice
ul. Piotra Skargi 618:45
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 1820:40
Rzeszów
Dw. PKP, Plac Dworcowy23:00
Lwów
Bus Station, 109 Strijska str.+106:30

Źródło: Infobus

304/1 Praha - Lviv

Odjazdy: Poniedziałek

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Praga
Bus Station "Florenc"11:30
Brno
Bus Station "Zvonarka"14:40
Ołomuniec
Bus Station, Sladkovského 142/3716:30
Katowice
ul. Piotra Skargi 618:45
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 1820:40
Rzeszów
Dw. PKP, Plac Dworcowy23:00
Lwów
Bus Station, 109 Strijska str.+106:30

Źródło: Infobus

142 Praha-Kiev

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Praga
Bus Station "Florenc"12:00
Hradec Králové
Terminál HD13:50
Wrocław
Temporary bus station, Joannitów str. 1317:35
Katowice
Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 120:50
Lotnisko Kraków-Balice
Airport22:15
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 1823:00
Lwów
Bus Station, 109 Strijska str.+107:20
Równe
Bus Station, 40 Kiyevska str.+110:55
Żytomierz
Bus Station, 93 Kievskaya str.+114:10
Kijów
Bus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)+116:30

Źródło: Infobus

Katowice airport - Krakow (01:20)

Odjazdy: Poniedziałek Wtored Czwartek Piątek Sobota

MiejscePrzystanekOdjazd
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Airport Bus Service/ Matuszek 01:20
Katowice
Andrzeja 1201:55
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 1803:20

Źródło: Infobus

Katowice airport - Krakow (08:45)

Odjazdy: Niedziela

MiejscePrzystanekOdjazd
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Airport Bus Service/ Matuszek 08:45
Katowice
Andrzeja 1209:20
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 1810:45

Źródło: Infobus

Katowice airport - Krakow (10:10)

Odjazdy: Wtored Czwartek Sobota

MiejscePrzystanekOdjazd
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Airport Bus Service/ Matuszek 10:10
Katowice
Andrzeja 1210:45
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 1812:10

Źródło: Infobus

Katowice airport - Krakow (10:25)

Odjazdy: Środa Piątek Sobota Niedziela

MiejscePrzystanekOdjazd
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Airport Bus Service/ Matuszek 10:25
Katowice
Andrzeja 1211:00
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 1812:25

Źródło: Infobus

Katowice airport - Krakow (10:30)

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Airport Bus Service/ Matuszek 10:30
Katowice
Andrzeja 1211:05
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 1812:30

Źródło: Infobus

Katowice airport - Krakow (11:35)

Odjazdy: Sobota

MiejscePrzystanekOdjazd
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Airport Bus Service/ Matuszek 11:35
Katowice
Andrzeja 1212:10
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 1813:35

Źródło: Infobus

Katowice airport - Krakow (12:10)

Odjazdy: Poniedziałek Piątek Niedziela

MiejscePrzystanekOdjazd
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Airport Bus Service/ Matuszek 12:10
Katowice
Andrzeja 1212:45
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 1814:10

Źródło: Infobus

Katowice airport - Krakow (12:20)

Odjazdy: Wtored Sobota

MiejscePrzystanekOdjazd
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Airport Bus Service/ Matuszek 12:20
Katowice
Andrzeja 1212:55
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 1814:20

Źródło: Infobus

Katowice airport - Krakow (13:35)

Odjazdy: Wtored

MiejscePrzystanekOdjazd
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Airport Bus Service/ Matuszek 13:35
Katowice
Andrzeja 1214:10
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 1815:35

Źródło: Infobus

Katowice airport - Krakow (14:30)

Odjazdy: Wtored Sobota

MiejscePrzystanekOdjazd
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Airport Bus Service/ Matuszek 14:30
Katowice
Andrzeja 1215:05
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 1816:30

Źródło: Infobus

Katowice airport - Krakow (15:05)

Odjazdy: Poniedziałek Środa Piątek

MiejscePrzystanekOdjazd
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Airport Bus Service/ Matuszek 15:05
Katowice
Andrzeja 1215:40
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 1817:05

Źródło: Infobus

Katowice airport - Krakow (15:25)

Odjazdy: Poniedziałek Wtored Środa Piątek Sobota

MiejscePrzystanekOdjazd
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Airport Bus Service/ Matuszek 15:25
Katowice
Andrzeja 1216:00
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 1817:25

Źródło: Infobus

Katowice airport - Krakow (17:20)

Odjazdy: Poniedziałek

MiejscePrzystanekOdjazd
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Airport Bus Service/ Matuszek 17:20
Katowice
Andrzeja 1217:55
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 1819:20

Źródło: Infobus

Katowice airport - Krakow (17:30)

Odjazdy: Środa Niedziela

MiejscePrzystanekOdjazd
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Airport Bus Service/ Matuszek 17:30
Katowice
Andrzeja 1218:00
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 1819:35

Źródło: Infobus

Katowice airport - Krakow (18:15)

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Airport Bus Service/ Matuszek 18:15
Katowice
Andrzeja 1218:50
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 1820:15

Źródło: Infobus

Katowice airport - Krakow (19:40)

Odjazdy: Wtored Środa Czwartek Sobota Niedziela

MiejscePrzystanekOdjazd
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Airport Bus Service/ Matuszek 19:40
Katowice
Andrzeja 1220:15
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 1821:40

Źródło: Infobus

Katowice airport - Krakow (20:50)

Odjazdy: Poniedziałek Środa Piątek

MiejscePrzystanekOdjazd
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Airport Bus Service/ Matuszek 20:50
Katowice
Andrzeja 1221:25
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 1822:50

Źródło: Infobus

PKS Sieradz

Sieradz » Zakopane

PKS Szczecinek

Linia wakacyjna Koszalin » Krynica Zdrój

Grześ

ZAKOPANE - KOŁOBRZEG

Telesfor

Kołobrzeg - Zakopane

Polski Bus

K2 Kołobrzeg-Zakopane

P12 Gdańsk - Wiedeń

P12 Gdańsk - Rzeszów

Lubelskie Linie Autobusowe

Lublin » Wisła

Amigo Bieszczady

Bytom » Polańczyk

PKS Hrubieszów

Hrubieszów - Katowice

PKS Zamość

Zamość » Katowice

NKA Kruszwica

Bydgoszcz - Zakopane

ważny od 2015-09-15

AD Euro Trans

ZAKOPANE - BYDGOSZCZ - USTKA

ZAKOPANE - GDAŃSK - USTKA

Płomiński Travel

Zakopane » Ustka

Uni Bus

Kraków » Katowice

Majer Bus

Kołobrzeg » Zakopane

PKS Koszalin

Mielno » Krynica Zdrój

ważny od 2015-06-26