Autobusy
Katowice
»
Kraków

51 rozkładów jazdy na autobus i bus z Katowic do Krakowa26 przewoźników • Oferty Voyager, Infobus, Bilet UA i Hoppa • Bilety online od 11 PLN / 3 EUR

Ceny biletów od 11 PLN / 3 EUR

W naszym serwisie kupisz bilety autokarowe online z Katowic do Krakowa, z Katowic na Lotnisko Kraków-Balice, z Lotniska Katowice-Pyrzowice do Krakowa i z Lotniska Katowice-Pyrzowice na Lotnisko Kraków-Balice.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz również sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 → Dw. MDA ul. Bosacka 18
11 PLN / 3 EUR
Dworzec Autobusowy → MDA
15 PLN / 4 EUR
Katowice, dw.PKS, ul.Skargi → Kraków, dw. aut. MDA
16 PLN / 4 EUR
Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 → Airport
27 PLN / 6 EUR
Katowice, dw.PKS, ul.Skargi → Kraków Airport
32 PLN / 8 EUR
Pyrzowice Lotnisko - stanowiska dla busów oznaczone logo MATUSZEK/AIRPORT BUS SERVICE, 10 metrów od wyjścia z Terminalu C. → Dw. MDA ul. Bosacka 18
55 PLN / 13 EUR

Pokaż bilety na autobus z Katowic do Krakowa

Bilety online na autobus z Katowic do Krakowa

Na trasy z Katowic do Krakowa, z Katowic na Lotnisko Kraków-Balice, z Lotniska Katowice-Pyrzowice do Krakowa i z Lotniska Katowice-Pyrzowice na Lotnisko Kraków-Balice kupisz bilety firm: Миколаївське АТП, Денисовка Плюс, Автотранзит, Васильків Tранс Aвто, Agat, Bilet UA, DMD Group, Hoppa, Infobus, Leo Express, Matuszek Transport, Neobus, ROCA Travel, VOVA AD lub Voyager.

Pokaż bilety Денисовка Плюс z Katowic do KrakowaPokaż bilety Agat z Katowic do KrakowaPokaż bilety Bilet UA z Katowic do KrakowaPokaż bilety Hoppa z Katowic do KrakowaPokaż bilety Infobus z Katowic do KrakowaPokaż bilety Leo Express z Katowic do KrakowaPokaż bilety Matuszek Transport z Katowic do KrakowaPokaż bilety Neobus z Katowic do KrakowaPokaż bilety Voyager z Katowic do Krakowa

Neobus
11 PLN / 3 EUR
PKS Przemyśl
15 PLN / 4 EUR
Leo Express
16 PLN / 4 EUR
Matuszek Transport
55 PLN / 13 EUR

Pokaż bilety na autokar z Katowic do Krakowa

Rozkłady jazdy bus z Katowic do Krakowa

Pokaż rozkłady jazdy Neobus z Katowic do KrakowaPokaż rozkłady jazdy Agat z Katowic do KrakowaPokaż rozkłady jazdy Matuszek Transport z Katowic do KrakowaPokaż rozkłady jazdy Polski Bus z Katowic do KrakowaPokaż rozkłady jazdy PKS Hrubieszów z Katowic do KrakowaPokaż rozkłady jazdy PKS Zamość z Katowic do KrakowaPokaż rozkłady jazdy AD Euro Trans z Katowic do Krakowa

Jeśli interesują Ci​ę​ również inne połączenia z Katowic i Lotniska Katowice-Pyrzowice do miast w Polsce, przejdź do strony Katowice - Polska. W naszym serwisie dostępne są również bilety autokarowe z Krakowa i Lotniska Kraków-Balice do Katowic lub z Krakowa i Lotniska Kraków-Balice do innych miast w Polsce.

Jeśli jesteś zainteresowany/a informacjami na temat zmian w rozkładach jazdy, cenami biletów, zniżkami na trasę z Katowic i Lotniska Katowice-Pyrzowice do Krakowa i Lotniska Kraków-Balice przejdź do FAQ, komunikatów dla Katowic oraz komunikatów dla Krakowa.

Znajdź interesujące Cię połączenie autokarowe i kup bilet na autobus.

383 Liberec-Praha-Rachiv (09:30)

Odjazdy: Poniedziałek Wtored Środa Czwartek Piątek Sobota

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Liberec
Bus Station, 885/5 Vaňurova str.09:30
Młoda Bolesław
Bus Station, tř. Václava Klementa 145910:45
Praga
Bus Station "Florenc"12:30
Brno
Bus Station "Zvonarka"15:30
Ołomuniec
Request stop16:30
Ostrawa
Gas station Shell18:00
Katowice
Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 119:20
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 1821:00
Rzeszów
Dw. PKS ul. Grottgera23:00
Lwów
Bus Station, 109 Strijska str.+105:00
Stryj
Bus Station, 7 Vokzalnaya str.+106:15
Dolina
Bus Station, 1 Privokzalna str.+107:15
Kałusz
Bus Station, 15 Privokzalna str.+108:00
Iwano-Frankiwsk
Bus Station, 30 Zaliznichna str.+108:45
Nadwórna
Bus Station, 2 Vokzalna str.+110:30
Delatyn
Center+111:00
Rachów
Bus station str. Privokzalna 11+112:00

Źródło: Infobus

Wroclaw - Rzeszow (03:50)

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Wrocław
Temporary bus station, Joannitów str. 1303:50
Katowice
Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 106:10
Lotnisko Kraków-Balice
Airport07:00
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 1807:50
Rzeszów
Dw. PKS ul. Grottgera10:01

Źródło: Infobus

Wroclaw - Rzeszow (12:20)

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Wrocław
Temporary bus station, Joannitów str. 1312:20
Katowice
Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 114:40
Lotnisko Kraków-Balice
Airport15:30
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 1816:15
Rzeszów
Dw. PKS ul. Grottgera18:41

Źródło: Infobus

Wroclaw - Rzeszow (15:50)

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Wrocław
Temporary bus station, Joannitów str. 1315:50
Katowice
Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 118:15
Lotnisko Kraków-Balice
Airport19:05
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 1819:45
Rzeszów
Dw. PKS ul. Grottgera22:03

Źródło: Infobus

Wroclaw - Rzeszow (19:00)

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Wrocław
Temporary bus station, Joannitów str. 1319:00
Katowice
Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 121:20
Lotnisko Kraków-Balice
Airport22:10
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 1822:50
Rzeszów
Dw. PKS ul. Grottgera+101:05

Źródło: Infobus

Wroclaw - Rzeszow (22:40)

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Wrocław
Temporary bus station, Joannitów str. 1322:40
Katowice
Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1+101:00
Lotnisko Kraków-Balice
Airport+101:50
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18+102:20
Rzeszów
Dw. PKS ul. Grottgera+104:30

Źródło: Infobus

N3 Ustrzyki Dolne » Wrocław

Praha - Krakow - Lviv

Odjazdy: Czwartek

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Praga
office INFOBUS, Na Florenci 23 str.09:00
Praga
Metro Roztyły, Tomiczkova str. 223409:30
Hradec Králové
Bus Station, ul. Pauhovsk 15311:40
Pardubice
Railway Station12:10
Ołomuniec
Bus Station, Sladkovského 142/3714:30
Bielsko-Biała
Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska17:00
Katowice
Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 118:00
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 1819:45
Rzeszów
CMP Wagabunda , Dw PKP , Plac Dworcowy22:30
Przemyśl
ul. Czarnieckiego CMPA WAGABUNDA23:50
Lwów
Railway Station, parking, 1 Dvortsova str.+105:00

Źródło: Infobus

142 Praha-Kiev

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Praga
Bus Station "Florenc"12:00
Hradec Králové
Terminál HD13:50
Wrocław
Temporary bus station, Joannitów str. 1317:35
Katowice
Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 120:50
Lotnisko Kraków-Balice
Airport22:15
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 1823:00
Lwów
Bus Station, 109 Strijska str.+107:20
Równe
Bus Station, 40 Kiyevska str.+110:55
Żytomierz
Bus Station, 93 Kievskaya str.+114:10
Kijów
Bus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)+116:30
Kijów
Bus Station "Centralniy", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja sq. 3+116:50

Źródło: Infobus

142 Praha-Kiev

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Praga
Bus Station "Florenc"12:00
Hradec Králové
Terminál HD13:50
Wrocław
Temporary bus station, Joannitów str. 1317:35
Katowice
Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 120:50
Lotnisko Kraków-Balice
Airport22:15
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 1823:00
Lwów
Bus Station, 109 Strijska str.+107:20
Równe
Bus Station, 40 Kiyevska str.+110:55
Żytomierz
Bus Station, 93 Kievskaya str.+114:10
Kijów
Bus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)+116:30

Źródło: Infobus

K.Vary - Praha - Stebnyk

Odjazdy: Wtored Sobota

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Karlowe Wary
Terminal, Zapadni 1793/2a08:30
Pilzno
Bus Station, st.Gusova 9010:00
Praga
Bus Station "Roztyly"12:30
Hradec Králové
Terminál HD14:30
Katowice
Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 120:35
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 1822:15
Lwów
Railway Station, luggage space, pl. Dvortsova, 1+106:05
Lwów
Bus Station, 109 Strijska str.+106:30
Stryj
Bus Station, 7 Vokzalnaya str.+107:55
Drohobycz
Railway Station, 1a Zlukiv+108:40
Truskawiec
Bus Station, 35 Drogobichskaya str.+109:05
Stebnik
1 Kulisha str.+109:20
Borysław
Bus Station+110:00

Źródło: Infobus

304 Praha - Lviv

Odjazdy: Czwartek

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Praga
Bus Station "Florenc"11:30
Brno
Bus Station "Zvonarka"14:40
Ołomuniec
Bus Station, Sladkovského 142/3716:30
Katowice
ul. Piotra Skargi 618:45
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 1820:40
Rzeszów
Dw. PKP, Plac Dworcowy23:00
Lwów
Bus Station, 109 Strijska str.+106:30

Źródło: Infobus

304/1 Praha - Lviv

Odjazdy: Poniedziałek

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Praga
Bus Station "Florenc"11:30
Brno
Bus Station "Zvonarka"14:40
Ołomuniec
Bus Station, Sladkovského 142/3716:30
Katowice
ul. Piotra Skargi 618:45
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 1820:40
Rzeszów
Dw. PKP, Plac Dworcowy23:00
Lwów
Bus Station, 109 Strijska str.+106:30

Źródło: Infobus

142 Praha-Kiev

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Praga
Bus Station "Florenc"12:00
Hradec Králové
Terminál HD13:50
Wrocław
Temporary bus station, Joannitów str. 1317:35
Katowice
Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 120:50
Lotnisko Kraków-Balice
Airport22:15
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 1823:00
Lwów
Bus Station, 109 Strijska str.+107:20
Równe
Bus Station, 40 Kiyevska str.+110:55
Żytomierz
Bus Station, 93 Kievskaya str.+114:10
Kijów
Bus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)+116:30

Źródło: Infobus

Katowice airport - Krakow (01:20)

Odjazdy: Poniedziałek Wtored Czwartek Piątek Sobota

MiejscePrzystanekOdjazd
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Pyrzowice Lotnisko - stanowiska dla busów oznaczone logo MATUSZEK/AIRPORT BUS SERVICE, 10 metrów od wyjścia z Terminalu C.01:20
Katowice
Andrzeja 1201:55
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 1803:20

Źródło: Infobus

Katowice airport - Krakow (08:45)

Odjazdy: Niedziela

MiejscePrzystanekOdjazd
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Pyrzowice Lotnisko - stanowiska dla busów oznaczone logo MATUSZEK/AIRPORT BUS SERVICE, 10 metrów od wyjścia z Terminalu C.08:45
Katowice
Andrzeja 1209:20
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 1810:45

Źródło: Infobus

Katowice airport - Krakow (10:10)

Odjazdy: Wtored Czwartek Sobota

MiejscePrzystanekOdjazd
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Pyrzowice Lotnisko - stanowiska dla busów oznaczone logo MATUSZEK/AIRPORT BUS SERVICE, 10 metrów od wyjścia z Terminalu C.10:10
Katowice
Andrzeja 1210:45
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 1812:10

Źródło: Infobus

Katowice airport - Krakow (10:25)

Odjazdy: Środa Piątek Niedziela

MiejscePrzystanekOdjazd
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Pyrzowice Lotnisko - stanowiska dla busów oznaczone logo MATUSZEK/AIRPORT BUS SERVICE, 10 metrów od wyjścia z Terminalu C.10:25
Katowice
Andrzeja 1211:00
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 1812:25

Źródło: Infobus

Katowice airport - Krakow (10:30)

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Pyrzowice Lotnisko - stanowiska dla busów oznaczone logo MATUSZEK/AIRPORT BUS SERVICE, 10 metrów od wyjścia z Terminalu C.10:30
Katowice
Andrzeja 1211:05
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 1812:30

Źródło: Infobus

Katowice airport - Krakow (11:35)

Odjazdy: Sobota

MiejscePrzystanekOdjazd
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Pyrzowice Lotnisko - stanowiska dla busów oznaczone logo MATUSZEK/AIRPORT BUS SERVICE, 10 metrów od wyjścia z Terminalu C.11:35
Katowice
Andrzeja 1212:10
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 1813:35

Źródło: Infobus

Katowice airport - Krakow (12:10)

Odjazdy: Poniedziałek Piątek Niedziela

MiejscePrzystanekOdjazd
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Pyrzowice Lotnisko - stanowiska dla busów oznaczone logo MATUSZEK/AIRPORT BUS SERVICE, 10 metrów od wyjścia z Terminalu C.12:10
Katowice
Andrzeja 1212:45
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 1814:10

Źródło: Infobus

Katowice airport - Krakow (12:20)

Odjazdy: Wtored Sobota

MiejscePrzystanekOdjazd
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Pyrzowice Lotnisko - stanowiska dla busów oznaczone logo MATUSZEK/AIRPORT BUS SERVICE, 10 metrów od wyjścia z Terminalu C.12:20
Katowice
Andrzeja 1212:55
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 1814:20

Źródło: Infobus

Katowice airport - Krakow (13:35)

Odjazdy: Wtored

MiejscePrzystanekOdjazd
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Pyrzowice Lotnisko - stanowiska dla busów oznaczone logo MATUSZEK/AIRPORT BUS SERVICE, 10 metrów od wyjścia z Terminalu C.13:35
Katowice
Andrzeja 1214:10
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 1815:35

Źródło: Infobus

Katowice airport - Krakow (14:30)

Odjazdy: Wtored Sobota

MiejscePrzystanekOdjazd
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Pyrzowice Lotnisko - stanowiska dla busów oznaczone logo MATUSZEK/AIRPORT BUS SERVICE, 10 metrów od wyjścia z Terminalu C.14:30
Katowice
Andrzeja 1215:05
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 1816:30

Źródło: Infobus

Katowice airport - Krakow (15:05)

Odjazdy: Poniedziałek Środa Piątek

MiejscePrzystanekOdjazd
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Pyrzowice Lotnisko - stanowiska dla busów oznaczone logo MATUSZEK/AIRPORT BUS SERVICE, 10 metrów od wyjścia z Terminalu C.15:05
Katowice
Andrzeja 1215:40
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 1817:05

Źródło: Infobus

Katowice airport - Krakow (15:25)

Odjazdy: Poniedziałek Wtored Środa Piątek Sobota

MiejscePrzystanekOdjazd
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Pyrzowice Lotnisko - stanowiska dla busów oznaczone logo MATUSZEK/AIRPORT BUS SERVICE, 10 metrów od wyjścia z Terminalu C.15:25
Katowice
Andrzeja 1216:00
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 1817:25

Źródło: Infobus

Katowice airport - Krakow (17:20)

Odjazdy: Poniedziałek

MiejscePrzystanekOdjazd
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Pyrzowice Lotnisko - stanowiska dla busów oznaczone logo MATUSZEK/AIRPORT BUS SERVICE, 10 metrów od wyjścia z Terminalu C.17:20
Katowice
Andrzeja 1217:55
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 1819:20

Źródło: Infobus

Katowice airport - Krakow (17:30)

Odjazdy: Środa Niedziela

MiejscePrzystanekOdjazd
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Pyrzowice Lotnisko - stanowiska dla busów oznaczone logo MATUSZEK/AIRPORT BUS SERVICE, 10 metrów od wyjścia z Terminalu C.17:30
Katowice
Andrzeja 1218:00
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 1819:35

Źródło: Infobus

Katowice airport - Krakow (18:15)

Odjazdy: Poniedziałek Środa Czwartek Piątek Niedziela

MiejscePrzystanekOdjazd
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Pyrzowice Lotnisko - stanowiska dla busów oznaczone logo MATUSZEK/AIRPORT BUS SERVICE, 10 metrów od wyjścia z Terminalu C.18:15
Katowice
Andrzeja 1218:50
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 1820:15

Źródło: Infobus

Katowice airport - Krakow (19:40)

Odjazdy: Wtored Środa Czwartek Sobota Niedziela

MiejscePrzystanekOdjazd
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Pyrzowice Lotnisko - stanowiska dla busów oznaczone logo MATUSZEK/AIRPORT BUS SERVICE, 10 metrów od wyjścia z Terminalu C.19:40
Katowice
Andrzeja 1220:15
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 1821:40

Źródło: Infobus

Katowice airport - Krakow (20:50)

Odjazdy: Poniedziałek Środa Piątek

MiejscePrzystanekOdjazd
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Pyrzowice Lotnisko - stanowiska dla busów oznaczone logo MATUSZEK/AIRPORT BUS SERVICE, 10 metrów od wyjścia z Terminalu C.20:50
Katowice
Andrzeja 1221:25
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 1822:50

Źródło: Infobus

PKS Sieradz

Sieradz » Zakopane

PKS Szczecinek

Linia wakacyjna Koszalin » Krynica Zdrój

Grześ

ZAKOPANE - KOŁOBRZEG

Telesfor

Kołobrzeg - Zakopane

PKS Częstochowa

Krynica-Zdrój » Kołobrzeg

Polski Bus

K2 Kołobrzeg-Zakopane

P12 Gdańsk - Wiedeń

P12 Gdańsk - Rzeszów

Lubelskie Linie Autobusowe

Lublin » Wisła

Amigo Bieszczady

Bytom » Polańczyk

PKS Hrubieszów

Hrubieszów - Katowice

PKS Zamość

Zamość » Katowice

NKA Kruszwica

Bydgoszcz - Zakopane

ważny od 2015-09-15

AD Euro Trans

ZAKOPANE - BYDGOSZCZ - USTKA

ZAKOPANE - GDAŃSK - USTKA

Płomiński Travel

Zakopane » Ustka

Uni Bus

Kraków » Katowice

Majer Bus

Kołobrzeg » Zakopane

PKS Koszalin

Mielno » Krynica Zdrój

ważny od 2015-06-26

Robertur

Zawoja » Rowy

ważny od 2017-06-24 do 2017-08-31