Autobusy
Kraków
»
Połtawa

Rozkład jazdy na autobus i bus z Krakowa do Połtawy5 przewoźników • Oferty Voyager, Infobus, euroTicket, Eurolines Switzerland i Busfor • Tanie bilety online już od 139 PLN / 32 EUR

Ceny biletów już od 139 PLN / 32 EUR

Udostępniamy możliwość zakupu biletów na autobus z Krakowa do Połtawy i z Lotniska Kraków-Balice do Połtawy.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz również sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Pokaż bilety na autobus z Krakowa do Połtawy

Bilety online na autobus z Krakowa do Połtawy

Na autobusy z Krakowa do Połtawy i z Lotniska Kraków-Balice do Połtawy kupisz bilety firm: Ковельське АТП, Busfor, Eurobus Sindbad, Eurolines Switzerland, euroTicket, Infobus, Intercars Basque, Musil Tour lub Voyager.

Pokaż bilety Busfor z Krakowa do PołtawyPokaż bilety Eurobus Sindbad z Krakowa do PołtawyPokaż bilety Eurolines Switzerland z Krakowa do PołtawyPokaż bilety euroTicket z Krakowa do PołtawyPokaż bilety Infobus z Krakowa do PołtawyPokaż bilety Intercars Basque z Krakowa do Połtawy

Pokaż bilety na autokar z Krakowa do Połtawy

Rozkłady jazdy bus z Krakowa do Połtawy

Linia Kraków - Połtawa obsługiwana jest przez przewoźnika Intercars Basque.

Pokaż rozkłady jazdy Intercars Basque z Krakowa do Połtawy

Jeśli interesują Ci​ę​ również inne połączenia z Krakowa i Lotniska Kraków-Balice do miast w Ukrainie, przejdź do strony Kraków - Ukraina. Zobacz rozkłady jazdy oraz bilety autobusowe na powrót z Połtawy do Krakowa lub z Połtawy do innego miasta w Polsce.

Sprawdź wiadomości o połączeniach i biletach na autobus dla Krakowa oraz dla Połtawy. Skorzystaj z FAQ.

Wybierz połączenie i sprawdź aktualne promocje i zniżki na bilety.

JORDAN: UKRAINA: E-333 Czechy - Polska - Ukraina

ważny od 2016-07-11