Autobusy
Kraków
»
Połtawa

2 rozkłady jazdy na autobus i bus z Krakowa do Połtawy4 przewoźników • Oferty Voyager, Infobus, euroTicket i Eurolines Switzerland • Bilety online od 189 PLN / 45 EUR

Ceny biletów od 189 PLN / 45 EUR

Serwis busy.info.pl oferuje podróżnym bilety z Krakowa do Połtawy oraz z Lotniska Kraków-Balice do Połtawy.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz również sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Pokaż bilety na autobus z Krakowa do Połtawy

Bilety online na autobus z Krakowa do Połtawy

Na trasy z Krakowa do Połtawy i z Lotniska Kraków-Balice do Połtawy kupisz bilety przewoźników: Ковельське АТП, Eurobus Sindbad, Eurolines Switzerland, euroTicket, Infobus, Intercars Basque, Musil Tour, Odri lub Voyager.

Pokaż bilety Eurobus Sindbad z Krakowa do PołtawyPokaż bilety Eurolines Switzerland z Krakowa do PołtawyPokaż bilety euroTicket z Krakowa do PołtawyPokaż bilety Infobus z Krakowa do PołtawyPokaż bilety Intercars Basque z Krakowa do PołtawyPokaż bilety Odri z Krakowa do PołtawyPokaż bilety Voyager z Krakowa do Połtawy

Pokaż bilety na autokar z Krakowa do Połtawy

Rozkłady jazdy bus z Krakowa do Połtawy

Linia Kraków - Połtawa obsługiwana jest przez przewoźników: Odri lub Intercars Basque.

Pokaż rozkłady jazdy Odri z Krakowa do PołtawyPokaż rozkłady jazdy Intercars Basque z Krakowa do Połtawy

Na stronie Kraków - Ukraina znajdziesz więcej połączeń do miast w Ukrainie. W serwisie możliwy jest również zakup biletów na połączenie powrotne z Połtawy do Krakowa lub połączenia powrotne z Połtawy do innego miasta w Polsce.

Sprawdź wiadomości o połączeniach i biletach na autobus dla Krakowa oraz dla Połtawy. Skorzystaj z FAQ.

Wybierz połączenie i sprawdź aktualne promocje i zniżki na bilety.

ZF Zaporoże - Freiburg

ważny od 2017-02-06

JORDAN: UKRAINA: E-333 Czechy - Polska - Ukraina

ważny od 2016-07-11