Szukam autobusu

Autobusy Polska Łańcut podkarpackie » Niemcy Bochum

6 przewoźników • 7 rozkładów jazdy na autobus i bus z Łańcut do Bochum • Bilety online 2 przewoźników, w tym Infobus, euroTicket

Bilety online na autobus

Łańcut » Bochum

euroTicket

Łańcut » Bochum

Infobus

Rozkład jazdy

Globus

NIEMCY-HOLANDIA: E-770 Polska-Niemcy-Holandia

ważny od 2016-01-25

Agat

NIEMCY-HOLANDIA: E-770 Polska-Niemcy-Holandia

ważny od 2016-09-01

Eurolines Polska

NIEMCY-HOLANDIA: E-770 Polska-Niemcy-Holandia

ważny od 2016-09-01

E-770 Poland - Germany - Netherlands

Odjazdy: Wt Czw Pt Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Polska Przemyślul. Czarnieckiego CMPA WAGABUNDA08:55
Polska Przemyśldworzec PKS09:00
Polska JarosławDworzec PKP stanowisko Wagabunda09:40
Polska PrzeworskDworzec PKS10:00
Polska ŁańcutGas station Orlen10:15
Polska RzeszówDw. PKP, przystanek Wagabundy11:00
Polska RopczyceBus Station, stan. B.P. Batory11:30
Polska DębicaRailway Station12:00
Polska PilznoParking near "TAURUS" bar12:15
Polska TarnówStation MĄDEL ul. Mostowa 1412:30
Polska Tarnówdworzec PKS, ul. Dworcowa, /stanowisko międzynarodowe/12:45
Polska BrzeskoBus Station,ul. Uczestników Ruchu Oporu13:30
Polska BochniaDw. PKP, ul. Poniatowskiego13:45
Polska KrakówBus Station, st.Bosacka 1814:30
Polska ChrzanówGas station "Shell", ul. Trzebińska 7215:00
Polska KatowiceDw. PKS15:30
Polska ChorzówStation Mądeltrans, ul.H.Wieniawskiego, Chorzów-Batory15:45
Polska ChorzówGas station, between Ford and Toyota showrooms 16:00
Polska BytomStanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 116:15
Polska ZabrzePl. Warszawski16:30
Polska GliwiceDw. PKS, ul. Pionierów 817:00
Polska Strzelce Opolskiehotel Leśny17:45
Polska OpoleDw. PKS, ul. 1 Maja 4, stan.118:15
Polska WrocławTemporary bus station, Joannitów str. 1320:00
Polska LegnicaNowodworska 30A21:15
Polska OlszynaGas station Orlen, motorway exit Łęknica/Żary on Route 1222:15
Niemcy HanowerBus Station, Rundestraße 12+102:15
Niemcy BielefeldZOB bei Hbf Brackwede+103:45
Niemcy BochumWittener Straße, under the railway bridge+105:15
Niemcy DuisburgOtto-Keller-Straße+106:00
Niemcy MoersHbf- Südseite, Willy Brandt Platz+106:15
Niemcy KrefeldHbf, Südseite+106:45
Niemcy Lotnisko Kolonia-BonnTerminal 2, near 13 line of S-Bahn+108:00
Niemcy BonnThomastrasse+108:30
Pokaż cały rozkład jazdy

Przednowek-Tour

Polska - Niemcy - Holandia - Belgia - Szwajcaria

Prestige

Polska - Niemcy - Holandia - Belgia

M-Trans

Polska - Niemcy - Holandia - Belgia

Ceny biletów

Ceny biletów możesz sprawdzić w systemach rezerwacji, na które trafisz z zakładki "Bilety", wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Inne rozkłady

Bochum » Łańcut

Łańcut

Bochum

Polska

Niemcy

pokaż:
Łańcut » BochumBochum » Łańcut
wyjazd:
{{dt | date: 'd' }} {{dt | date: 'MMMM' }} {{dt | date: 'yyyy' }}
powrót:
{{dtback | date: 'd' }} {{dtback | date: 'MMMM' }} {{dtback | date: 'yyyy' }}
osób:
{{display('persons','{$_lang|escape:"html"}')}}

Wyjazd z
Polska ŁańcutNiemcy Bochum

Przyjazd do
Niemcy BochumPolska Łańcut

Cena za osobę

{{crr.prna}}

"{{crr.lina}}" {{crr.syst}}

{{crr.deti|momentHourAndMinute}} {{crr.deti|momentDate}}

{{crr.dena}}

{{crr.deti|momentHourAndMinute}} {{crr.deti|momentDate}}

{{crr.dena}}

{{crr.arti|momentHourAndMinute}} {{crr.arti|momentDate}}

{{crr.arna}}

{{crr.arti|momentHourAndMinute}} {{crr.arti|momentDate}}

{{crr.arna}}

{{format_price(crr.prin/100,crr.prir,' ')}}

Kup Kup Kup Kup
{{crr.spoi}}
Przesiadka na inny autobus w ramach jednego biletu w Przesiadki na inne autobusy w ramach jednego biletu w {{crr.i1na}} {{crr.i1ta|momentHourAndMinute}} - {{crr.i1td|momentHourAndMinute}} {{crr.i1na}} {{crr.i2na}} {{crr.i2ta|momentHourAndMinute}} - {{crr.i2td|momentHourAndMinute}} {{crr.i2na}} {{crr.i3na}} {{crr.i3ta|momentHourAndMinute}} - {{crr.i3td|momentHourAndMinute}} {{crr.i3na}}

Komunikaty Łańcut

Intercars Polska zmieni przystanek w Awinionie

Zmiana dotyczy dnia 1 maja 2016 (niedziela).26/4/2016

Wiosenna siatka połączeń przewoźnika Agat

Więcej kursów. Zmiany w rozkładach jazdy.6/4/2016

Zmiany na linii Polska «» Grecja

Rymanów Baranów Sandomierski Ropczyce Pilzno Bochnia Chrzanów Łańcut Bytom4/4/2016

Komunikaty Bochum

Więcej kursów na liniach Est Lorek

Polska » Niemcy » Holandia7/4/2016

Sindbad reorganizuje linie z Niemiec do Polski

Zmiany w rozkładzie jazdy od 9 grudnia 2015. Promocyjne ceny biletów.26/11/2015

Kolejne zmiany w rozkładzie jazdy Sindbad

Zmiana godzin odjazdów autobusów, Dodatkowe kursy "Bałtyckiegoi Sindbad Expressu".16/11/2015