Autobusy
Bochnia
»
Bochum

9 rozkładów jazdy na autobus i bus z Bochnii do Bochum6 przewoźników • Oferty Voyager, Infobus i euroTicket • Tanie bilety online

Ceny biletów

Serwis oferuje zakup biletów na autobus z Bochnii do Bochum.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Pokaż bilety na autobus z Bochnii do Bochum

Bilety online na autobus z Bochnii do Bochum

Na linię z Bochnii do Bochum kupisz bilety firm: Agat, Eurolines Polska i Globus.

Pokaż bilety Agat z Bochnii do BochumPokaż bilety Eurolines Polska z Bochnii do BochumPokaż bilety Globus z Bochnii do Bochum

Pokaż bilety na autokar z Bochnii do Bochum

Rozkłady jazdy bus z Bochnii do Bochum

Linia autokarowa Bochnia - Bochum obsługiwana jest przez przewoźników: Globus, Agat, Eurolines Polska, Przednowek-Tour, Prestige lub M-Trans.

Pokaż rozkłady jazdy Globus z Bochnii do BochumPokaż rozkłady jazdy Agat z Bochnii do BochumPokaż rozkłady jazdy Eurolines Polska z Bochnii do BochumPokaż rozkłady jazdy Przednowek-Tour z Bochnii do BochumPokaż rozkłady jazdy Prestige  z Bochnii do BochumPokaż rozkłady jazdy M-Trans z Bochnii do Bochum

Do innych miejscowości w Niemczech połączenia z Bochnii dostępne są na stronie Bochnia - Niemcy. W naszym serwisie znajdziesz także połączenia i bilety autokarowe z Bochum do Bochnii lub z Bochum do innych miast w Polsce.

Więcej informacji na temat podróży autobusem znajdziesz w FAQ, komunikatach bus dla Bochnii oraz komunikatach dla Bochum.

Serwis busy.info.pl to gwarancja szerokiego wyboru oraz najniższych cen.

Rozkłady jazdy Biuro Podróży "Globus" na linii Bochnia » Bochum

Rozkłady jazdy "Eurolines Mądeltrans" na linii Bochnia » Bochum

NIEMCY-HOLANDIA: E-770 Polska-Niemcy-Holandia

ważny od 2016-12-01 do 2017-01-31

NIEMCY-HOLANDIA: E-770 Polska-Niemcy-Holandia

będzie ważny od 2017-02-01

E-770 Poland - Germany - Netherlands

Odjazdy: Wt Czw Pt Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Przemyśl
ul. Czarnieckiego CMPA WAGABUNDA08:55
Przemyśl
dworzec PKS09:00
Jarosław
Dworzec PKP stanowisko Wagabunda09:45
Przeworsk
Dworzec PKS10:00
Łańcut
Gas station Orlen10:15
Rzeszów
Dw. PKP, przystanek Wagabundy11:00
Ropczyce
Bus Station, stan. B.P. Batory11:30
Dębica
Railway Station12:00
Pilzno
Parking near "TAURUS" bar12:15
Tarnów
Station MĄDEL ul. Mostowa 1412:30
Tarnów
dworzec PKS, ul. Dworcowa, /stanowisko międzynarodowe/12:45
Brzesko
Bus Station,ul. Uczestników Ruchu Oporu13:30
Bochnia
Dw. PKP, ul. Poniatowskiego13:45
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 1814:30
Chrzanów
Gas station "Shell", ul. Trzebińska 7215:00
Katowice
Dw. PKS15:30
Chorzów
Station Mądeltrans, ul.H.Wieniawskiego, Chorzów-Batory15:45
Chorzów
Gas station, between Ford and Toyota showrooms 16:00
Bytom
Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 116:15
Zabrze
Pl. Warszawski16:30
Gliwice
Dw. PKS, ul. Pionierów 817:00
Strzelce Opolskie
hotel Leśny17:45
Opole
Dw. PKS, ul. 1 Maja 4, stan.118:15
Wrocław
Temporary bus station, Joannitów str. 1320:00
Legnica
Nowodworska 30A21:15
Olszyna
Gas station Orlen, motorway exit Łęknica/Żary on Route 1222:15
Hanower
Bus Station, Rundestraße 12+103:30
Bielefeld
ZOB bei Hbf Brackwede+104:45
Bochum
Wittener Straße, under the railway bridge+107:15
Duisburg
Duisburg Central Train Station+108:00
Moers
Hbf- Südseite, Willy Brandt Platz+108:15
Krefeld
Hbf, Südseite+108:45
Lotnisko Kolonia-Bonn
Terminal 2, near 13 line of S-Bahn+110:00
Bonn
Thomastrasse+110:30
Pokaż cały rozkład jazdy

Przednowek-Tour

Rozkłady jazdy "Przednowek Tour" Piotr Przednowek na linii Bochnia » Bochum

Prestige

Rozkłady jazdy "Prestige" Sławomir Szalbirak na linii Bochnia » Bochum

M-Trans

Rozkłady jazdy "M-Trans" na linii Bochnia » Bochum