Autobusy
Bochnia
»
Bochum

10 rozkładów jazdy na autobus i bus z Bochni do Bochum8 przewoźników • Oferty Voyager, Infobus, euroTicket, Eurolines Switzerland i Busfor • Bilety online

Ceny biletów

W naszym serwisie dostępne są autokarowe bilety online z Bochni do Bochum.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Bilety online na autobus z Bochni do Bochum

Na połączenie z Bochni do Bochum kupisz bilety firm: Agat, Busfor, Eurolines Polska, Eurolines Switzerland, euroTicket, Globus, Infobus i Voyager.

Pokaż bilety Agat z Bochni do BochumPokaż bilety Busfor z Bochni do BochumPokaż bilety Eurolines Polska z Bochni do BochumPokaż bilety Eurolines Switzerland z Bochni do BochumPokaż bilety euroTicket z Bochni do BochumPokaż bilety Globus z Bochni do BochumPokaż bilety Infobus z Bochni do BochumPokaż bilety Voyager z Bochni do Bochum

Rozkłady jazdy bus z Bochni do Bochum

Na trasie Bochnia - Bochum kursują autokary przewoźników: Agat, Globus, Eurolines Polska, Efect Bus, Prestige Bus, M Trans, Speedy Gonzales lub Tani Bus EU.

Pokaż rozkłady jazdy Agat z Bochni do BochumPokaż rozkłady jazdy Globus z Bochni do BochumPokaż rozkłady jazdy Eurolines Polska z Bochni do BochumPokaż rozkłady jazdy Efect Bus z Bochni do BochumPokaż rozkłady jazdy M Trans z Bochni do Bochum

Połączenia autokarowe z Bochni do innych miast w Niemczech znajdziesz na stronie Bochnia - Niemcy. Zobacz rozkłady jazdy oraz bilety autobusowe na powrót z Bochum do Bochni lub z Bochum do innego miasta w Polsce.

Przejdź do FAQ lub wiadomości dotyczących połączeń autobusowych dla Bochni oraz dla Bochum.

Znajdź interesujące Cię połączenie autokarowe i kup bilet na autobus.

Agat

NIEMCY-HOLANDIA: E-770 Polska-Niemcy-Holandia

ważny od 2017-02-01

Zobacz rozkład Kup bilet

Globus

NIEMCY-HOLANDIA: E-770 Polska-Niemcy-Holandia

ważny od 2016-01-25

Zobacz rozkład Kup bilet

Eurolines Polska

NIEMCY-HOLANDIA: E-770 Polska-Niemcy-Holandia

ważny od 2017-02-01

Zobacz rozkład Kup bilet

Eurolines Polska

NIEMCY-HOLANDIA: E-770 Polska-Niemcy-Holandia

był ważny od 2016-12-01 do 2017-01-31

Zobacz rozkład Kup bilet

Eurolines Polska

E-770 Poland - Germany - Netherlands

Odjazdy: Wtored Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela

Źródło: Infobus

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Przemyśl
Bus Station, st. Stefana Czarnieckiego 408:55
Przemyśl
CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"09:00
Jarosław
Railway Station, stanowisko Wagabunda09:45
Przeworsk
Bus Station10:00
Łańcut
Gas station Orlen10:15
Rzeszów
Railway Station, Plac Dworcowy, Wagabunda11:00
Ropczyce
Bus Station, stan. B.P. Batory11:30
Dębica
Railway Station12:00
Pilzno
Parking near "TAURUS" bar12:15
Tarnów
Station MĄDEL, 14 Mostowa str.12:30
Tarnów
Bus station, 1 Dworcowa str.12:45
Brzesko
Bus Station, Uczestników Ruchu Oporu str.13:30
Bochnia
Railway station, ul. Poniatowskiego13:45
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 1814:30
Chrzanów
Gas station "Shell", 72 Trzebińska str.15:00
Katowice
Bus station, 1 Piotra Skargi str.15:30
Chorzów
Station Mądeltrans,H.Wieniawskiego str., Chorzów-Batory15:45
Chorzów
Gas station, between Ford and Toyota showrooms 16:00
Bytom
Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 116:40
Zabrze
Pl. Warszawski16:50
Gliwice
Bus Station, 8 Pionierów str.17:15
Strzelce Opolskie
Hotel "Leśny"17:45
Opole
Zajazd U Dziadka, 55 Strzelecka str.18:15
Wrocław
Temporary bus station, 13 Joannitów str.20:00
Legnica
30A Nowodworska 21:15
Olszyna
Gas station Orlen, motorway exit Łęknica/Żary on Route 1222:15
Hanower
Bus Station, 12 Rundestraße +103:30
Bielefeld
ZOB bei Hbf Brackwede+104:45
Bochum
Wittener Straße, under the railway bridge+107:15
Duisburg
Duisburg Central Train Station+108:00
Moers
Hbf- Südseite, Willy Brandt Platz+108:15
Krefeld
Hbf, Südseite+108:45
Bonn
International Bus Parking, Rabinstr.+110:30

Kup bilet

Efect Bus

Polska - Niemcy - Holandia - Belgia - Szwajcaria

Zobacz rozkład

Prestige Bus

Polska - Niemcy - Holandia - Belgia

Zobacz rozkład

M Trans

Polska - Niemcy - Holandia - Belgia

Zobacz rozkład

Speedy Gonzales

Polska - Niemcy

Zobacz rozkład

Tani Bus EU

Polska - Niemcy - Holandia - Belgia

Zobacz rozkład