Radina VIP Радинa Вип

Bilety online na autobus

Bilety online przewoźnika Radina VIP kupisz w systemie rezerwacji Infobus.

Rozkład jazdy

BG00 Aachen- Hamburg - Sofia

Odjazdy: Pn

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Niemcy AkwizgranWilmersdorfer Straße+111:00
Niemcy Lotnisko Kolonia-BonnFlughafen ZOB+112:30
Niemcy EssenBus Station, Freiheit st.+114:00
Niemcy DortmundZOB, Steinstrasse+115:00
Niemcy KasselICE-Bahnhof Kassel-Wilhelmshohe+117:30
Niemcy EisenachParking, Julius-Lippold-Straße+119:00
Niemcy ErfurtFur den Fernverkehr in der Kurt-Schumacher Strasse+120:00
Niemcy WeimarHoffmann-von-Fallersleben-Straße+120:30
Niemcy JenaBus Station "Paradies"+121:00
Niemcy HofHauptbahnhof, Haltestelle 5+122:30
Niemcy BayreuthGII Goethestrasse+123:30
Niemcy NorymbergaZOB+200:30
Niemcy RatyzbonaHbf, Bahnhofstraße+201:45
Niemcy PasawaHbf. Bedarfshaltestelle+203:15
Austria WiedeńStadion Center, Engerthstr. 242+206:00
Bułgaria SofiaBus Station "Serdika"+221:00
Pokaż cały rozkład jazdy

BG012 Aachen - Hamburg - Sofia

Odjazdy: Nd

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Niemcy AkwizgranWilmersdorfer Straße10:10
Niemcy Lotnisko Kolonia-BonnFlughafen ZOB11:00
Niemcy EssenBus Station, Freiheit st.12:00
Niemcy DortmundZOB, Steinstrasse13:00
Niemcy KasselICE-Bahnhof Kassel-Wilhelmshohe15:00
Niemcy EisenachParking, Julius-Lippold-Straße16:30
Niemcy ErfurtFur den Fernverkehr in der Kurt-Schumacher Strasse17:00
Niemcy WeimarHoffmann-von-Fallersleben-Straße17:30
Niemcy JenaBus Station "Paradies"18:00
Niemcy Gera Busparkplatz am Hauptbahnhof18:30
Niemcy ChemnitzBus Station (ZOB) at Georgstr.19:30
Niemcy DreznoZOB am Hbf., Bayerische Strasse20:30
Czechy PragaBus Station "Florenc"23:30
Austria WiedeńStadion Center, Engerthstr. 242+104:30
Bułgaria SofiaBus Station "Serdika"+119:00
Pokaż cały rozkład jazdy

BG012 Sofia - Hamburg - Aachen

Odjazdy: Pt

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Bułgaria SofiaBus Station "Serdika"11:00
Austria WiedeńStadion Center, Engerthstr. 242+102:00
Czechy PragaBus Station "Florenc"+107:00
Niemcy DreznoZOB am Hbf., Bayerische Strasse+109:00
Niemcy ChemnitzBus Station (ZOB) at Georgstr.+110:00
Niemcy Gera Busparkplatz am Hauptbahnhof+111:00
Niemcy JenaBus Station "Paradies"+111:45
Niemcy WeimarHoffmann-von-Fallersleben-Straße+112:15
Niemcy ErfurtFur den Fernverkehr in der Kurt-Schumacher Strasse+112:45
Niemcy EisenachParking, Julius-Lippold-Straße+113:45
Niemcy KasselICE-Bahnhof Kassel-Wilhelmshohe+115:45
Niemcy DortmundZOB, Steinstrasse+118:00
Niemcy EssenBus Station, Freiheit st.+118:45
Niemcy Lotnisko Kolonia-BonnFlughafen ZOB+120:30
Niemcy AkwizgranWilmersdorfer Straße+121:30
Pokaż cały rozkład jazdy