Doris Дорис

Bilety online na autobus

Bilety online przewoźnika Doris kupisz w systemach rezerwacji Infobus, Busfor.pl i Busfor.ua.

Rozkład jazdy

415 Kyiv - Sozopol

Odjazdy: Śr Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina KijówMetro Station, "Palats "Ukraina", parking07:00
Ukraina ŻytomierzZarechany village, OKKO gas station08:30
Ukraina WinnicaZarvantsy village, 29 Molodezhnaya str., gas station WOG11:00
Ukraina Chmielnickiroad N03 Zhytomyr - Chernivtsi 192km/ WOG gas station13:00
Ukraina Kamieniec Podolski2 M.Hrushevskyi sq., gas station OKKO14:45
Ukraina CzerniowceKorovia village, 9 Hlavnaya str., gas station Lukoil16:45
Bułgaria Kawarnaroute Varna - Durankulak+107:00
Bułgaria BałczikGas Station, "Lafi"+107:40
Bułgaria AlbenaBus Station+108:00
Bułgaria KranewoBus Stop, "Minimarket", 45 m from the gas station "Onyx"+108:10
Bułgaria Złote Piaski"Upravlenie" Bus stop+108:20
Bułgaria Slanchev DenBus stop, hotel Royal Sun+108:35
Bułgaria Saints Constantine and HelenaAt the entrance to a complex+108:40
Bułgaria Warna"Poligraphia" bus station+109:00
Bułgaria Kamchiafork to Kamchia+109:30
Bułgaria ByalaGas station+109:40
Bułgaria ObzorBus Station+109:50
Bułgaria Słoneczny BrzegParking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,2+110:10
Bułgaria NesebyrHotel Fiesta Panorama+110:30
Bułgaria Rawdapost, restaurant "BEST"+110:35
Bułgaria Aheloyrestaurant Black And White+110:40
Bułgaria PomorieBus Station in new town+110:50
Bułgaria SarafovoAt the fork to aeroport+111:20
Bułgaria BurgasGas Station Lukoil - circle on the road to Varna+112:00
Bułgaria Chernomoretson the route (under the bridge)+112:25
Bułgaria Sozopolrestaurant Cherno more+112:40
Pokaż cały rozkład jazdy

416 Sozopol - Kyiv

Odjazdy: Czw Nd

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Bułgaria Sozopolrestaurant Cherno more13:00
Bułgaria Chernomoretson the route (under the bridge)13:15
Bułgaria BurgasGas Station Lukoil - circle on the road to Varna13:40
Bułgaria SarafovoAt the fork to aeroport14:00
Bułgaria PomorieBus Station in new town14:20
Bułgaria Aheloyrestaurant Black And White14:30
Bułgaria Rawdapost, restaurant "BEST"14:35
Bułgaria NesebyrHotel Fiesta Panorama14:40
Bułgaria Słoneczny BrzegParking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,215:00
Bułgaria ObzorBus Station15:40
Bułgaria ByalaGas station15:50
Bułgaria Kamchiafork to Kamchia16:00
Bułgaria Warna"Poligraphia" bus station16:30
Bułgaria Saints Constantine and HelenaAt the entrance to a complex16:50
Bułgaria Slanchev DenBus stop, hotel Royal Sun16:55
Bułgaria Złote Piaski"Upravlenie" Bus stop17:10
Bułgaria KranewoBus Stop, "Minimarket", 45 m from the gas station "Onyx"17:20
Bułgaria AlbenaBus Station17:30
Bułgaria BałczikGas Station, "Lafi"17:50
Bułgaria Kawarnaroute Varna - Durankulak18:30
Ukraina CzerniowceKorovia village, 9 Hlavnaya str., gas station Lukoil+108:15
Ukraina Kamieniec Podolski2 M.Hrushevskyi sq., gas station OKKO+110:15
Ukraina Chmielnickiroad N03 Zhytomyr - Chernivtsi 192km/ WOG gas station+112:00
Ukraina WinnicaZarvantsy village, 29 Molodezhnaya str., gas station WOG+114:00
Ukraina ŻytomierzZarechany village, OKKO gas station+116:30
Ukraina KijówMetro Station, "Palats "Ukraina", parking+118:00
Pokaż cały rozkład jazdy

515 Lutsk - Sozopol

Odjazdy: Śr Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina Łuck1 Chornovola str, hospital07:00
Ukraina Równe23 Makarova str., Shopping Center "Equator"08:00
Ukraina Tarnopol45B Mykulinetska str, Shell gas station11:00
Ukraina CzortkówYagolnitska str. Gas Station WOG12:00
Ukraina CzerniowceKorovia village, 9 Hlavnaya str., gas station AMIC Energy14:00
Bułgaria Kawarnaroute Varna - Durankulak+105:30
Bułgaria BałczikGas Station, "Lafi"+106:10
Bułgaria AlbenaBus Station+106:30
Bułgaria KranewoBus Stop, "Minimarket", 45 m from the gas station "Onyx"+106:40
Bułgaria Złote Piaski"Upravlenie" Bus stop+106:50
Bułgaria Slanchev DenBus stop, hotel Royal Sun+107:05
Bułgaria Saints Constantine and HelenaAt the entrance to a complex+107:10
Bułgaria Warna"Poligraphia" bus station+107:30
Bułgaria Kamchiafork to Kamchia+108:00
Bułgaria ByalaGas station+108:10
Bułgaria ObzorBus Station+108:20
Bułgaria Słoneczny BrzegParking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,2+109:00
Bułgaria NesebyrHotel Fiesta Panorama+109:20
Bułgaria Rawdapost, restaurant "BEST"+109:25
Bułgaria Aheloyrestaurant Black And White+109:30
Bułgaria PomorieBus Station in new town+109:40
Bułgaria SarafovoAt the fork to aeroport+110:00
Bułgaria BurgasGas Station Lukoil - circle on the road to Varna+110:20
Bułgaria Chernomoretson the route (under the bridge)+110:45
Bułgaria Sozopolrestaurant Cherno more+111:00
Pokaż cały rozkład jazdy

516 Sozopol - Lutsk

Odjazdy: Czw Nd

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Bułgaria Sozopolrestaurant Cherno more13:00
Bułgaria Chernomoretson the route (under the bridge)13:15
Bułgaria BurgasGas Station Lukoil - circle on the road to Varna13:40
Bułgaria SarafovoAt the fork to aeroport14:00
Bułgaria PomorieBus Station in new town14:20
Bułgaria Aheloyrestaurant Black And White14:30
Bułgaria Rawdapost, restaurant "BEST"14:35
Bułgaria NesebyrHotel Fiesta Panorama14:40
Bułgaria Słoneczny BrzegParking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,215:00
Bułgaria ObzorBus Station15:40
Bułgaria ByalaGas station15:50
Bułgaria Kamchiafork to Kamchia16:00
Bułgaria Warna"Poligraphia" bus station16:30
Bułgaria Saints Constantine and HelenaAt the entrance to a complex16:50
Bułgaria Slanchev DenBus stop, hotel Royal Sun16:55
Bułgaria Złote Piaski"Upravlenie" Bus stop17:10
Bułgaria KranewoBus Stop, "Minimarket", 45 m from the gas station "Onyx"17:20
Bułgaria AlbenaBus Station17:30
Bułgaria BałczikGas Station, "Lafi"17:50
Bułgaria Kawarnaroute Varna - Durankulak18:30
Ukraina CzerniowceKorovia village, 9 Hlavnaya str., gas station AMIC Energy+111:00
Ukraina CzortkówYagolnitska str. Gas Station WOG+113:00
Ukraina Tarnopol45B Mykulinetska str, Shell gas station+114:00
Ukraina Równe23 Makarova str., Shopping Center "Equator"+117:00
Ukraina Łuck1 Chornovola str, hospital+118:00
Pokaż cały rozkład jazdy

615 Dnipro - Sozopol

Odjazdy: Śr Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina Dniepr33 Sicheslavinska naberezhna, Circus06:00
Ukraina Zaporoże1 Zaporizhska str., TRK «City Mall», «Ashan», «Epicentr» parking07:00
Ukraina Melitopol64 Myru av., gas station WOG09:30
Ukraina ChersońBypass M-14 Odessa - Melitopol - Novoazovsk, gas stations "WOG"12:30
Ukraina MikołajówLenina ave. 98/ shopping center "City Center"13:40
Ukraina OdessaObezdnaya road st. - 21km/ Gas station OKKO, opposite the cemetery16:00
Bułgaria Kawarnaroute Varna - Durankulak+105:30
Bułgaria BałczikGas Station, "Lafi"+106:10
Bułgaria AlbenaBus Station+106:30
Bułgaria KranewoBus Stop, "Minimarket", 45 m from the gas station "Onyx"+106:40
Bułgaria Złote Piaski"Upravlenie" Bus stop+106:50
Bułgaria Slanchev DenBus stop, hotel Royal Sun+107:05
Bułgaria Saints Constantine and HelenaAt the entrance to a complex+107:10
Bułgaria Warna"Poligraphia" bus station+107:30
Bułgaria Kamchiafork to Kamchia+108:00
Bułgaria ByalaGas station+108:10
Bułgaria ObzorBus Station+108:20
Bułgaria Słoneczny BrzegParking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,2+109:00
Bułgaria NesebyrHotel Fiesta Panorama+109:20
Bułgaria Rawdapost, restaurant "BEST"+109:25
Bułgaria Aheloyrestaurant Black And White+109:30
Bułgaria PomorieBus Station in new town+109:40
Bułgaria SarafovoAt the fork to aeroport+110:00
Bułgaria BurgasGas Station Lukoil - circle on the road to Varna+110:20
Bułgaria Chernomoretson the route (under the bridge)+110:45
Bułgaria Sozopolrestaurant Cherno more+111:00
Pokaż cały rozkład jazdy

616 Sozopol - Dnipro

Odjazdy: Czw Nd

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Bułgaria Sozopolrestaurant Cherno more10:00
Bułgaria Chernomoretson the route (under the bridge)10:15
Bułgaria BurgasGas Station Lukoil - circle on the road to Varna10:40
Bułgaria SarafovoAt the fork to aeroport11:00
Bułgaria PomorieBus Station in new town11:20
Bułgaria Aheloyrestaurant Black And White11:30
Bułgaria Rawdapost, restaurant "BEST"11:35
Bułgaria NesebyrHotel Fiesta Panorama11:40
Bułgaria Słoneczny BrzegParking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,212:00
Bułgaria ObzorBus Station12:40
Bułgaria ByalaGas station12:50
Bułgaria Kamchiafork to Kamchia13:00
Bułgaria Warna"Poligraphia" bus station13:30
Bułgaria Saints Constantine and HelenaAt the entrance to a complex13:50
Bułgaria Slanchev DenBus stop, hotel Royal Sun13:55
Bułgaria Złote Piaski"Upravlenie" Bus stop14:10
Bułgaria KranewoBus Stop, "Minimarket", 45 m from the gas station "Onyx"14:20
Bułgaria AlbenaBus Station14:30
Bułgaria BałczikGas Station, "Lafi"14:50
Bułgaria Kawarnaroute Varna - Durankulak15:30
Ukraina OdessaObezdnaya road st. - 21km/ Gas station OKKO, opposite the cemetery+106:30
Ukraina MikołajówLenina ave. 98/ shopping center "City Center"+111:00
Ukraina Melitopol64 Myru av., gas station WOG+114:00
Ukraina Zaporoże1 Zaporizhska str., TRK «City Mall», «Ashan», «Epicentr» parking+119:00
Ukraina Dniepr33 Sicheslavinska naberezhna, Circus+120:00
Pokaż cały rozkład jazdy

715 Uzhgorod - Sozopol

Odjazdy: Śr Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina Użhorod101 Gagarina str., Gas station OKKO10:45
Ukraina Mukaczewo1V Lavkivska str., Gas Station OKKO11:30
Bułgaria Kawarnaroute Varna - Durankulak+105:30
Bułgaria BałczikGas Station, "Lafi"+106:10
Bułgaria AlbenaBus Station+106:30
Bułgaria KranewoBus Stop, "Minimarket", 45 m from the gas station "Onyx"+106:40
Bułgaria Złote Piaski"Upravlenie" Bus stop+106:50
Bułgaria Slanchev DenBus stop, hotel Royal Sun+107:05
Bułgaria Saints Constantine and HelenaAt the entrance to a complex+107:10
Bułgaria Warna"Poligraphia" bus station+107:30
Bułgaria Kamchiafork to Kamchia+108:00
Bułgaria ByalaGas station+108:10
Bułgaria ObzorBus Station+108:20
Bułgaria Słoneczny BrzegParking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,2+109:00
Bułgaria NesebyrHotel Fiesta Panorama+109:20
Bułgaria Rawdapost, restaurant "BEST"+109:25
Bułgaria Aheloyrestaurant Black And White+109:30
Bułgaria PomorieBus Station in new town+109:40
Bułgaria SarafovoAt the fork to aeroport+110:00
Bułgaria BurgasGas Station Lukoil - circle on the road to Varna+110:20
Bułgaria Chernomoretson the route (under the bridge)+110:45
Bułgaria Sozopolrestaurant Cherno more+111:00
Pokaż cały rozkład jazdy

716 Sozopol - Uzhgorod

Odjazdy: Czw Nd

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Bułgaria Sozopolrestaurant Cherno more13:00
Bułgaria Chernomoretson the route (under the bridge)13:15
Bułgaria BurgasGas Station Lukoil - circle on the road to Varna13:40
Bułgaria SarafovoAt the fork to aeroport14:00
Bułgaria PomorieBus Station in new town14:20
Bułgaria Aheloyrestaurant Black And White14:30
Bułgaria Rawdapost, restaurant "BEST"14:35
Bułgaria NesebyrHotel Fiesta Panorama14:40
Bułgaria Słoneczny BrzegParking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,215:00
Bułgaria ObzorBus Station15:40
Bułgaria ByalaGas station15:50
Bułgaria Kamchiafork to Kamchia16:00
Bułgaria Warna"Poligraphia" bus station16:30
Bułgaria Saints Constantine and HelenaAt the entrance to a complex16:50
Bułgaria Slanchev DenBus stop, hotel Royal Sun16:55
Bułgaria Złote Piaski"Upravlenie" Bus stop17:10
Bułgaria KranewoBus Stop, "Minimarket", 45 m from the gas station "Onyx"17:20
Bułgaria AlbenaBus Station17:30
Bułgaria BałczikGas Station, "Lafi"17:50
Bułgaria Kawarnaroute Varna - Durankulak18:30
Ukraina Użhorod101 Gagarina str., Gas station OKKO+113:30
Ukraina Mukaczewo1V Lavkivska str., Gas Station OKKO+114:30
Pokaż cały rozkład jazdy

815 Kharkiv - Sozopol

Odjazdy: Śr Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina Charków9B Nauki str., metro station "Nauchnaya", McDonald's06:00
Ukraina Dniepr33 Sicheslavinska naberezhna, Circus09:30
Ukraina Krzywy Róg1a Dnepropetrovkse ave., parking on the right side of the bus station, opposite the cafe "Zustrich"11:30
Ukraina MikołajówLenina ave. 98/ shopping center "City Center"17:30
Ukraina OdessaObezdnaya road st. - 21km/ Gas station OKKO, opposite the cemetery20:00
Bułgaria Kawarnaroute Varna - Durankulak+111:30
Bułgaria BałczikGas Station, "Lafi"+112:10
Bułgaria AlbenaBus Station+112:30
Bułgaria KranewoBus Stop, "Minimarket", 45 m from the gas station "Onyx"+112:40
Bułgaria Złote Piaski"Upravlenie" Bus stop+113:00
Bułgaria Slanchev DenBus stop, hotel Royal Sun+113:45
Bułgaria Saints Constantine and HelenaAt the entrance to a complex+114:10
Bułgaria Warna"Poligraphia" bus station+114:30
Bułgaria Kamchiafork to Kamchia+115:00
Bułgaria ByalaGas station+115:30
Bułgaria ObzorBus Station+115:40
Bułgaria Słoneczny BrzegParking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,2+116:00
Bułgaria NesebyrHotel Fiesta Panorama+116:20
Bułgaria Rawdapost, restaurant "BEST"+116:25
Bułgaria Aheloyrestaurant Black And White+116:30
Bułgaria PomorieBus Station in new town+116:40
Bułgaria SarafovoAt the fork to aeroport+117:00
Bułgaria BurgasGas Station Lukoil - circle on the road to Varna+117:20
Bułgaria Chernomoretson the route (under the bridge)+117:45
Bułgaria Sozopolrestaurant Cherno more+118:00
Pokaż cały rozkład jazdy

816 Sozopol - Kharkiv

Odjazdy: Czw Nd

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Bułgaria Sozopolrestaurant Cherno more10:00
Bułgaria Chernomoretson the route (under the bridge)10:15
Bułgaria BurgasGas Station Lukoil - circle on the road to Varna10:40
Bułgaria SarafovoAt the fork to aeroport11:00
Bułgaria PomorieBus Station in new town11:20
Bułgaria Aheloyrestaurant Black And White11:30
Bułgaria Rawdapost, restaurant "BEST"11:35
Bułgaria NesebyrHotel Fiesta Panorama11:40
Bułgaria Słoneczny BrzegParking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,212:00
Bułgaria ObzorBus Station12:40
Bułgaria ByalaGas station12:50
Bułgaria Kamchiafork to Kamchia13:00
Bułgaria Warna"Poligraphia" bus station13:30
Bułgaria Saints Constantine and HelenaAt the entrance to a complex13:50
Bułgaria Slanchev DenBus stop, hotel Royal Sun13:55
Bułgaria Złote Piaski"Upravlenie" Bus stop14:10
Bułgaria KranewoBus Stop, "Minimarket", 45 m from the gas station "Onyx"14:20
Bułgaria AlbenaBus Station14:30
Bułgaria BałczikGas Station, "Lafi"14:50
Bułgaria Kawarnaroute Varna - Durankulak15:30
Ukraina OdessaObezdnaya road st. - 21km/ Gas station OKKO, opposite the cemetery+106:15
Ukraina MikołajówLenina ave. 98/ shopping center "City Center"+107:45
Ukraina Dniepr33 Sicheslavinska naberezhna, Circus+115:45
Ukraina Charków9B Nauki str., metro station "Nauchnaya", McDonald's+118:00
Pokaż cały rozkład jazdy

915 Lviv - Ivano-Frankivsk - Sozopol

Odjazdy: Śr Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina Lwów35a Naukova str., parking near Silpo market07:00
Ukraina Stryj49 Bolekhivska str., Gas station OKKO08:00
Ukraina Kałusz140 Ivano-Frankivska str., Gas station OKKO09:30
Ukraina Iwano-Frankiwsk2d Kalushske shosse str., Gas station WOG10:00
Ukraina Kołomyja142-b Karpatska str., Gas station OKKO11:00
Ukraina CzerniowceKorovia village, 9 Hlavnaya str., gas station AMIC Energy13:30
Bułgaria Kawarnaroute Varna - Durankulak+105:30
Bułgaria BałczikGas Station, "Lafi"+106:10
Bułgaria AlbenaBus Station+106:30
Bułgaria KranewoBus Stop, "Minimarket", 45 m from the gas station "Onyx"+106:40
Bułgaria Złote Piaski"Upravlenie" Bus stop+106:50
Bułgaria Slanchev DenBus stop, hotel Royal Sun+107:05
Bułgaria Saints Constantine and HelenaAt the entrance to a complex+107:10
Bułgaria Warna"Poligraphia" bus station+107:30
Bułgaria Kamchiafork to Kamchia+108:00
Bułgaria ByalaGas station+108:10
Bułgaria ObzorBus Station+108:20
Bułgaria Słoneczny BrzegParking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,2+109:00
Bułgaria NesebyrHotel Fiesta Panorama+109:20
Bułgaria Rawdapost, restaurant "BEST"+109:25
Bułgaria Aheloyrestaurant Black And White+109:30
Bułgaria PomorieBus Station in new town+109:40
Bułgaria SarafovoAt the fork to aeroport+110:00
Bułgaria BurgasGas Station Lukoil - circle on the road to Varna+110:20
Bułgaria Chernomoretson the route (under the bridge)+110:45
Bułgaria Sozopolrestaurant Cherno more+111:00
Pokaż cały rozkład jazdy

916 Sozopol - Ivano-Frankivsk - Lviv

Odjazdy: Czw Nd

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Bułgaria Sozopolrestaurant Cherno more13:00
Bułgaria Chernomoretson the route (under the bridge)13:15
Bułgaria BurgasGas Station Lukoil - circle on the road to Varna13:40
Bułgaria SarafovoAt the fork to aeroport14:00
Bułgaria PomorieBus Station in new town14:20
Bułgaria Aheloyrestaurant Black And White14:30
Bułgaria Rawdapost, restaurant "BEST"14:35
Bułgaria NesebyrHotel Fiesta Panorama14:40
Bułgaria Słoneczny BrzegParking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,215:00
Bułgaria ObzorBus Station15:40
Bułgaria ByalaGas station15:50
Bułgaria Kamchiafork to Kamchia16:00
Bułgaria Warna"Poligraphia" bus station16:30
Bułgaria Saints Constantine and HelenaAt the entrance to a complex16:50
Bułgaria Slanchev DenBus stop, hotel Royal Sun16:55
Bułgaria Złote Piaski"Upravlenie" Bus stop17:10
Bułgaria KranewoBus Stop, "Minimarket", 45 m from the gas station "Onyx"17:20
Bułgaria AlbenaBus Station17:30
Bułgaria BałczikGas Station, "Lafi"17:50
Bułgaria Kawarnaroute Varna - Durankulak18:30
Ukraina CzerniowceKorovia village, 9 Hlavnaya str., gas station AMIC Energy+111:30
Ukraina Kołomyja142-b Karpatska str., Gas station OKKO+113:15
Ukraina Iwano-Frankiwsk2d Kalushske shosse str., Gas station WOG+115:00
Ukraina Kałusz140 Ivano-Frankivska str., Gas station OKKO+115:30
Ukraina Stryj49 Bolekhivska str., Gas station OKKO+117:00
Ukraina Lwów35a Naukova str., parking near Silpo market+118:00
Pokaż cały rozkład jazdy