Doris Дорис

Bilety online na autobus

Bilety online przewoźnika Doris kupisz w systemach rezerwacji Infobus i Busfor.pl.

Rozkład jazdy

415 Kiev - Sozopol

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina KijówMetro Station "Palats "Ukraina", parking07:00
Ukraina ŻytomierzZarechany village, OKKO gas station08:30
Ukraina WinnicaZarvantsy village, Molodezhnaya str.29, gas station WOG11:00
Ukraina Chmielnickiroad N03 Zhytomyr - Chernivtsi 192km/ WOG gas station13:00
Ukraina Kamieniec PodolskiM.Hrushevskyi sq. 2, gas station OKKO14:45
Ukraina CzerniowceKorovia village, Hlavnaya str.9, gas station Lukoil16:45
Bułgaria Kawarnaroute Varna - Durankulak+107:00
Bułgaria BałczikGas Station "Lafi"+107:40
Bułgaria AlbenaBus Station+108:00
Bułgaria Kranewo"Top Market" bus station+108:10
Bułgaria Złote Piaski"Upravlenie" Bus stop+108:20
Bułgaria Slanchev DenBus stop+108:35
Bułgaria Saints Constantine and HelenaAt the entrance to a complex+108:40
Bułgaria Warna"Poligraphia" bus station+109:00
Bułgaria Kamchiafork to Kamchia+109:30
Bułgaria ByalaАЗС+109:40
Bułgaria ObzorBus Station+109:50
Bułgaria Słoneczny BrzegParking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,2+110:10
Bułgaria NesebyrHotel Fiesta Panorama+110:30
Bułgaria Rawdapost, restaurant Tornado+110:35
Bułgaria Aheloyrestaurant Black And White+110:40
Bułgaria PomorieBus Station in new town+110:50
Bułgaria SarafovoAt the fork to aeroport+111:20
Bułgaria BurgasGas Station Lukoil - circle on the road to Varna+112:00
Bułgaria Chernomoretson the route (under the bridge)+112:25
Bułgaria Sozopolrestaurant Cherno more+112:40
Pokaż cały rozkład jazdy

416 Sozopol - Kiev

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Bułgaria Sozopolrestaurant Cherno more13:00
Bułgaria Chernomoretson the route (under the bridge)13:15
Bułgaria BurgasGas Station Lukoil - circle on the road to Varna13:40
Bułgaria SarafovoAt the fork to aeroport14:00
Bułgaria PomorieBus Station in new town14:20
Bułgaria Aheloyrestaurant Black And White14:30
Bułgaria Rawdapost, restaurant Tornado14:35
Bułgaria NesebyrHotel Fiesta Panorama14:40
Bułgaria Słoneczny BrzegParking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,215:00
Bułgaria ObzorBus Station15:40
Bułgaria ByalaАЗС15:50
Bułgaria Kamchiafork to Kamchia16:00
Bułgaria Warna"Poligraphia" bus station16:30
Bułgaria Saints Constantine and HelenaAt the entrance to a complex16:50
Bułgaria Slanchev DenBus stop16:55
Bułgaria Złote Piaski"Upravlenie" Bus stop17:10
Bułgaria Kranewo"Top Market" bus station17:20
Bułgaria AlbenaBus Station17:30
Bułgaria BałczikGas Station "Lafi"17:50
Bułgaria Kawarnaroute Varna - Durankulak18:30
Ukraina CzerniowceKorovia village, Hlavnaya str.9, gas station Lukoil+108:15
Ukraina Kamieniec PodolskiM.Hrushevskyi sq. 2, gas station OKKO+110:15
Ukraina Chmielnickiroad N03 Zhytomyr - Chernivtsi 192km/ WOG gas station+112:00
Ukraina WinnicaZarvantsy village, Molodezhnaya str.29, gas station WOG+114:00
Ukraina ŻytomierzZarechany village, OKKO gas station+116:30
Ukraina KijówMetro Station "Palats "Ukraina", parking+118:00
Pokaż cały rozkład jazdy

515 Lutsk - Sozopol

Odjazdy: Śr Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina ŁuckChornovola str, 1 //hospital07:00
Ukraina RówneMakarova str.,23//Shopping Center "Equator"08:00
Ukraina TarnopolMykulinetska str, 45B// Shell gas station11:00
Ukraina CzortkówYagolnitska str. Gas Station WOG12:00
Ukraina CzerniowceHolovna str. 283, troleybus stop factory "Kvarc"14:00
Bułgaria Kawarnaroute Varna - Durankulak+105:30
Bułgaria BałczikGas Station "Lafi"+106:10
Bułgaria AlbenaBus Station+106:30
Bułgaria Kranewo"Top Market" bus station+106:40
Bułgaria Złote Piaski"Upravlenie" Bus stop+106:50
Bułgaria Slanchev DenBus stop+107:05
Bułgaria Saints Constantine and HelenaAt the entrance to a complex+107:10
Bułgaria Warna"Poligraphia" bus station+107:30
Bułgaria Kamchiafork to Kamchia+108:00
Bułgaria ByalaАЗС+108:10
Bułgaria ObzorBus Station+108:20
Bułgaria Słoneczny BrzegParking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,2+109:00
Bułgaria NesebyrHotel Fiesta Panorama+109:20
Bułgaria Rawdapost, restaurant Tornado+109:25
Bułgaria Aheloyrestaurant Black And White+109:30
Bułgaria PomorieBus Station in new town+109:40
Bułgaria SarafovoAt the fork to aeroport+110:00
Bułgaria BurgasGas Station Lukoil - circle on the road to Varna+110:20
Bułgaria Chernomoretson the route (under the bridge)+110:45
Bułgaria Sozopolrestaurant Cherno more+111:00
Pokaż cały rozkład jazdy

516 Sozopol - Lutsk

Odjazdy: Śr Czw Nd

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Bułgaria Sozopolrestaurant Cherno more13:00
Bułgaria Chernomoretson the route (under the bridge)13:15
Bułgaria BurgasGas Station Lukoil - circle on the road to Varna13:40
Bułgaria SarafovoAt the fork to aeroport14:00
Bułgaria PomorieBus Station in new town14:20
Bułgaria Aheloyrestaurant Black And White14:30
Bułgaria Rawdapost, restaurant Tornado14:35
Bułgaria NesebyrHotel Fiesta Panorama14:40
Bułgaria Słoneczny BrzegParking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,215:00
Bułgaria ObzorBus Station15:40
Bułgaria ByalaАЗС15:50
Bułgaria Kamchiafork to Kamchia16:00
Bułgaria Warna"Poligraphia" bus station16:30
Bułgaria Saints Constantine and HelenaAt the entrance to a complex16:50
Bułgaria Slanchev DenBus stop16:55
Bułgaria Złote Piaski"Upravlenie" Bus stop17:10
Bułgaria Kranewo"Top Market" bus station17:20
Bułgaria AlbenaBus Station17:30
Bułgaria BałczikGas Station "Lafi"17:50
Bułgaria Kawarnaroute Varna - Durankulak18:30
Ukraina CzerniowceHolovna str. 283, troleybus stop factory "Kvarc"+111:00
Ukraina CzortkówYagolnitska str. Gas Station WOG+113:00
Ukraina TarnopolMykulinetska str, 45B// Shell gas station+114:00
Ukraina RówneMakarova str.,23//Shopping Center "Equator"+117:00
Ukraina ŁuckChornovola str, 1 //hospital+118:00
Pokaż cały rozkład jazdy

615 Dnipropetrovsk - Sozopol

Odjazdy: Śr Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina DnieprSicheslavinska naberezhna 33, Circus06:00
Ukraina ZaporożeZaporizhska str.1, TRK «City Mall», «Ashan», «Epicentr» parking07:00
Ukraina MelitopolMyru av. 64, gas station WOG09:30
Ukraina ChersońBypass M-14 Odessa - Melitopol - Novoazovsk, gas stations WOG12:30
Ukraina MikołajówLenina ave. 98/ shopping center "City Center"13:40
Ukraina OdessaObezdnaya road st. - 21km/ Gas station OKKO16:00
Bułgaria Kawarnaroute Varna - Durankulak+105:30
Bułgaria BałczikGas Station "Lafi"+106:10
Bułgaria AlbenaBus Station+106:30
Bułgaria Kranewo"Top Market" bus station+106:40
Bułgaria Złote Piaski"Upravlenie" Bus stop+106:50
Bułgaria Slanchev DenBus stop+107:05
Bułgaria Saints Constantine and HelenaAt the entrance to a complex+107:10
Bułgaria Warna"Poligraphia" bus station+107:30
Bułgaria Kamchiafork to Kamchia+108:00
Bułgaria ByalaАЗС+108:10
Bułgaria ObzorBus Station+108:20
Bułgaria Słoneczny BrzegParking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,2+109:00
Bułgaria NesebyrHotel Fiesta Panorama+109:20
Bułgaria Rawdapost, restaurant Tornado+109:25
Bułgaria Aheloyrestaurant Black And White+109:30
Bułgaria PomorieBus Station in new town+109:40
Bułgaria SarafovoAt the fork to aeroport+110:00
Bułgaria BurgasGas Station Lukoil - circle on the road to Varna+110:20
Bułgaria Chernomoretson the route (under the bridge)+110:45
Bułgaria Sozopolrestaurant Cherno more+111:00
Pokaż cały rozkład jazdy

616 Sozopol - Dnipropetrovsk

Odjazdy: Czw Nd

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Bułgaria Sozopolrestaurant Cherno more10:00
Bułgaria Chernomoretson the route (under the bridge)10:15
Bułgaria BurgasGas Station Lukoil - circle on the road to Varna10:40
Bułgaria SarafovoAt the fork to aeroport11:00
Bułgaria PomorieBus Station in new town11:20
Bułgaria Aheloyrestaurant Black And White11:30
Bułgaria Rawdapost, restaurant Tornado11:35
Bułgaria NesebyrHotel Fiesta Panorama11:40
Bułgaria Słoneczny BrzegParking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,212:00
Bułgaria ObzorBus Station12:40
Bułgaria ByalaАЗС12:50
Bułgaria Kamchiafork to Kamchia13:00
Bułgaria Warna"Poligraphia" bus station13:30
Bułgaria Saints Constantine and HelenaAt the entrance to a complex13:50
Bułgaria Slanchev DenBus stop13:55
Bułgaria Złote Piaski"Upravlenie" Bus stop14:10
Bułgaria Kranewo"Top Market" bus station14:20
Bułgaria AlbenaBus Station14:30
Bułgaria BałczikGas Station "Lafi"14:50
Bułgaria Kawarnaroute Varna - Durankulak15:30
Ukraina OdessaObezdnaya road st. - 21km/ Gas station OKKO+106:30
Ukraina MikołajówLenina ave. 98/ shopping center "City Center"+111:00
Ukraina ZaporożeZaporizhska str.1, TRK «City Mall», «Ashan», «Epicentr» parking+119:00
Ukraina DnieprSicheslavinska naberezhna 33, Circus+120:00
Pokaż cały rozkład jazdy

715 Lvov (Uzhgorod) - Sozopol

Odjazdy: Śr Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina LwówNaukova str., 35a, parking near Silpo market07:00
Ukraina StryjBolekhivska str, 49/ Gas station OKKO08:00
Ukraina UżhorodGagarina str. 101/ Gas station OKKO10:45
Ukraina MukaczewoLavkivska str. 1V/ Gas Station OKKO11:30
Bułgaria Kawarnaroute Varna - Durankulak+105:30
Bułgaria BałczikGas Station "Lafi"+106:10
Bułgaria AlbenaBus Station+106:30
Bułgaria Kranewo"Top Market" bus station+106:40
Bułgaria Złote Piaski"Upravlenie" Bus stop+106:50
Bułgaria Slanchev DenBus stop+107:05
Bułgaria Saints Constantine and HelenaAt the entrance to a complex+107:10
Bułgaria Warna"Poligraphia" bus station+107:30
Bułgaria Kamchiafork to Kamchia+108:00
Bułgaria ByalaАЗС+108:10
Bułgaria ObzorBus Station+108:20
Bułgaria Słoneczny BrzegParking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,2+109:00
Bułgaria NesebyrHotel Fiesta Panorama+109:20
Bułgaria Rawdapost, restaurant Tornado+109:25
Bułgaria Aheloyrestaurant Black And White+109:30
Bułgaria PomorieBus Station in new town+109:40
Bułgaria SarafovoAt the fork to aeroport+110:00
Bułgaria BurgasGas Station Lukoil - circle on the road to Varna+110:20
Bułgaria Chernomoretson the route (under the bridge)+110:45
Bułgaria Sozopolrestaurant Cherno more+111:00
Pokaż cały rozkład jazdy

716 Sozopol - Lvov (Uzhgorod)

Odjazdy: Czw Nd

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Bułgaria Sozopolrestaurant Cherno more13:00
Bułgaria Chernomoretson the route (under the bridge)13:15
Bułgaria BurgasGas Station Lukoil - circle on the road to Varna13:40
Bułgaria SarafovoAt the fork to aeroport14:00
Bułgaria PomorieBus Station in new town14:20
Bułgaria Aheloyrestaurant Black And White14:30
Bułgaria Rawdapost, restaurant Tornado14:35
Bułgaria NesebyrHotel Fiesta Panorama14:40
Bułgaria Słoneczny BrzegParking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,215:00
Bułgaria ObzorBus Station15:40
Bułgaria ByalaАЗС15:50
Bułgaria Kamchiafork to Kamchia16:00
Bułgaria Warna"Poligraphia" bus station16:30
Bułgaria Saints Constantine and HelenaAt the entrance to a complex16:50
Bułgaria Slanchev DenBus stop16:55
Bułgaria Złote Piaski"Upravlenie" Bus stop17:10
Bułgaria Kranewo"Top Market" bus station17:20
Bułgaria AlbenaBus Station17:30
Bułgaria BałczikGas Station "Lafi"17:50
Bułgaria Kawarnaroute Varna - Durankulak18:30
Ukraina UżhorodGagarina str. 101/ Gas station OKKO+113:30
Ukraina MukaczewoLavkivska str. 1V/ Gas Station OKKO+114:30
Ukraina StryjBolekhivska str, 49/ Gas station OKKO+118:30
Ukraina LwówNaukova str., 35a, parking near Silpo market+119:30
Pokaż cały rozkład jazdy

815 Kharkiv - Sozopol

Odjazdy: Śr Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina Charkówul. Nauki 9B, metro station "Nauchnaya", McDonald's06:00
Ukraina DnieprSicheslavinska naberezhna 33, Circus09:45
Ukraina Krzywy Rógpr. Mira, bus station 95 quarter, Antoshka shop12:00
Ukraina MikołajówLenina ave. 98/ shopping center "City Center"16:30
Ukraina OdessaObezdnaya road st. - 21km/ Gas station OKKO19:00
Bułgaria Kawarnaroute Varna - Durankulak+111:30
Bułgaria BałczikGas Station "Lafi"+112:10
Bułgaria AlbenaBus Station+112:30
Bułgaria Kranewo"Top Market" bus station+112:40
Bułgaria Złote Piaski"Upravlenie" Bus stop+113:00
Bułgaria Slanchev DenBus stop+113:45
Bułgaria Saints Constantine and HelenaAt the entrance to a complex+114:10
Bułgaria Warna"Poligraphia" bus station+114:30
Bułgaria Kamchiafork to Kamchia+115:00
Bułgaria ByalaАЗС+115:30
Bułgaria ObzorBus Station+115:40
Bułgaria Słoneczny BrzegParking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,2+116:00
Bułgaria NesebyrHotel Fiesta Panorama+116:20
Bułgaria Rawdapost, restaurant Tornado+116:25
Bułgaria Aheloyrestaurant Black And White+116:30
Bułgaria PomorieBus Station in new town+116:40
Bułgaria SarafovoAt the fork to aeroport+117:00
Bułgaria BurgasGas Station Lukoil - circle on the road to Varna+117:20
Bułgaria Chernomoretson the route (under the bridge)+117:45
Bułgaria Sozopolrestaurant Cherno more+118:00
Pokaż cały rozkład jazdy

816 Sozopol - Kharkiv

Odjazdy: Czw Nd

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Bułgaria Sozopolrestaurant Cherno more10:00
Bułgaria Chernomoretson the route (under the bridge)10:15
Bułgaria BurgasGas Station Lukoil - circle on the road to Varna10:40
Bułgaria SarafovoAt the fork to aeroport11:00
Bułgaria PomorieBus Station in new town11:20
Bułgaria Aheloyrestaurant Black And White11:30
Bułgaria Rawdapost, restaurant Tornado11:35
Bułgaria NesebyrHotel Fiesta Panorama11:40
Bułgaria Słoneczny BrzegParking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,212:00
Bułgaria ObzorBus Station12:40
Bułgaria ByalaАЗС12:50
Bułgaria Kamchiafork to Kamchia13:00
Bułgaria Warna"Poligraphia" bus station13:30
Bułgaria Saints Constantine and HelenaAt the entrance to a complex13:50
Bułgaria Slanchev DenBus stop13:55
Bułgaria Złote Piaski"Upravlenie" Bus stop14:10
Bułgaria Kranewo"Top Market" bus station14:20
Bułgaria AlbenaBus Station14:30
Bułgaria BałczikGas Station "Lafi"14:50
Bułgaria Kawarnaroute Varna - Durankulak15:30
Ukraina OdessaObezdnaya road st. - 21km/ Gas station OKKO+106:15
Ukraina MikołajówLenina ave. 98/ shopping center "City Center"+107:45
Ukraina Krzywy RógBus Station, Dnepropetrovkse ave. 1a+113:45
Ukraina DnieprSicheslavinska naberezhna 33, Circus+115:45
Ukraina Charkówul. Nauki 9B, metro station "Nauchnaya", McDonald's+118:00
Pokaż cały rozkład jazdy

915 Lviv - Ivano-Frankivsk - Sozopol

Odjazdy: Śr Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina LwówNaukova str., 35a, parking near Silpo market07:00
Ukraina StryjBolekhivska str, 49/ Gas station OKKO08:00
Ukraina KałuszIvano-Frankivska str, 140 / Gas station OKKO09:30
Ukraina Iwano-FrankiwskKalushske shosse str. 2d/Gas station WOG10:00
Ukraina KołomyjaKarpatska str. 142-b / Gas station OKKO11:45
Ukraina CzerniowceHolovna str. 283, troleybus stop factory "Kvarc"13:30
Bułgaria Kawarnaroute Varna - Durankulak+105:30
Bułgaria BałczikGas Station "Lafi"+106:10
Bułgaria AlbenaBus Station+106:30
Bułgaria Kranewo"Top Market" bus station+106:40
Bułgaria Złote Piaski"Upravlenie" Bus stop+106:50
Bułgaria Slanchev DenBus stop+107:05
Bułgaria Saints Constantine and HelenaAt the entrance to a complex+107:10
Bułgaria Warna"Poligraphia" bus station+107:30
Bułgaria Kamchiafork to Kamchia+108:00
Bułgaria ByalaАЗС+108:10
Bułgaria ObzorBus Station+108:20
Bułgaria Słoneczny BrzegParking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,2+109:00
Bułgaria NesebyrHotel Fiesta Panorama+109:20
Bułgaria Rawdapost, restaurant Tornado+109:25
Bułgaria Aheloyrestaurant Black And White+109:30
Bułgaria PomorieBus Station in new town+109:40
Bułgaria SarafovoAt the fork to aeroport+110:00
Bułgaria BurgasGas Station Lukoil - circle on the road to Varna+110:20
Bułgaria Chernomoretson the route (under the bridge)+110:45
Bułgaria Sozopolrestaurant Cherno more+111:00
Pokaż cały rozkład jazdy

916 Sozopol - Ivano-Frankivsk - Lviv

Odjazdy: Czw Nd

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Bułgaria Sozopolrestaurant Cherno more13:00
Bułgaria Chernomoretson the route (under the bridge)13:15
Bułgaria BurgasGas Station Lukoil - circle on the road to Varna13:40
Bułgaria SarafovoAt the fork to aeroport14:00
Bułgaria PomorieBus Station in new town14:20
Bułgaria Aheloyrestaurant Black And White14:30
Bułgaria Rawdapost, restaurant Tornado14:35
Bułgaria NesebyrHotel Fiesta Panorama14:40
Bułgaria Słoneczny BrzegParking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,215:00
Bułgaria ObzorBus Station15:40
Bułgaria ByalaАЗС15:50
Bułgaria Kamchiafork to Kamchia16:00
Bułgaria Warna"Poligraphia" bus station16:30
Bułgaria Saints Constantine and HelenaAt the entrance to a complex16:50
Bułgaria Slanchev DenBus stop16:55
Bułgaria Złote Piaski"Upravlenie" Bus stop17:10
Bułgaria Kranewo"Top Market" bus station17:20
Bułgaria AlbenaBus Station17:30
Bułgaria BałczikGas Station "Lafi"17:50
Bułgaria Kawarnaroute Varna - Durankulak18:30
Ukraina CzerniowceHolovna str. 283, troleybus stop factory "Kvarc"+111:30
Ukraina KołomyjaKarpatska str. 142-b / Gas station OKKO+113:15
Ukraina Iwano-FrankiwskKalushske shosse str. 2d/Gas station WOG+115:00
Ukraina KałuszIvano-Frankivska str, 140 / Gas station OKKO+115:30
Ukraina StryjBolekhivska str, 49/ Gas station OKKO+117:00
Ukraina LwówNaukova str., 35a, parking near Silpo market+118:00
Pokaż cały rozkład jazdy